Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady 😉

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?
verled
30. črc 2009
monci:díky🙂...s tim koupánim nevim, jde asi o kvalitu vody....
ange:no ona je zlatíčko.-)ale jinak mrcha když je u někoho nebo tak dělá bordel je to závislák na mě, ale jinak je skvělá, vydrží klíďo 12hodin doma, a už je tak zvyklá.....ani jí to nevadí, je to miláček.-)
prosteja
30. črc 2009
téda tady zase nikdo nebyl :-S no nic, já se loučím holky, mizím domů ležet a nechat se obskakovat 😃
verled
30. črc 2009
ne to je hluchá hodina tuto:-)
prosteja
30. črc 2009
no verled asi, jinak to nevidím..... tak se mějte všechny a zítra páčko x-) x-) x-)
verled
30. črc 2009
paaa🙂
holky mrkejte
http://www.666.cz/nosferatu/zbozi_detail.php?Id...
kdyby nestálo tolik tak ho chci🙂
verled
30. črc 2009
a nebo toto:-)
http://www.punkbabyclothes.net/
😃 😃 😃
blahovka.cz
30. črc 2009
ahojky holky,tak vas jdu zkontrolovat jak mi tu rodite???????? 😃 😃 😃
verled
30. črc 2009
ahoj blahu:nikdo nerodí bohužel, tak se věšechny potichu za to modlíme, ale teď tu zrovinka nikdo nejni a já taky pádim🙂gratuluju ke krásnému prckovi.-)
blahovka.cz
30. črc 2009
ahojky verled dekuju pekne,no koukam,ze efi uz to ma za par 😃 a nemas nejake zpravy o petulce a edikovi???? 🙂
amallie
30. črc 2009
ahoj holky, jsem zpět!

věci nafotím příští týden, nebo až později, aby to neviděl manžel

blahu: peti chlapeček se jmenuje Vítek x-)
verled
30. črc 2009
oba jsou zdravý🙂petul má fotečky v albíčku a Víteček je nádhernej.-)
už mažu domu paaaaa
blahovka.cz
30. črc 2009
tak to se jdu mrknout na ne 😃

ahojky ami tak co holky jedny jak je???

papa verled a dekuju za info 😃
amallie
30. črc 2009
x-) blahu: super, obě jsme přežily ve zdraví cestu new york a zpět a máme krásné hadříky x-) to se bude špuntice malá mít, jéje

co ty? jak válčíte, mamčo? co ta jizva, dopadlo to dobře???
blahovka.cz
30. črc 2009
je petulka ma krasnyho edika a peknyho vlasatce zarlime 😃 😃 😃

teda to bude ale fesanda,mezinarodni moda 😃

valcime dobre,malej papka o 106 to jsem zvedava kolik bude vazit ,malej spinka uz jen ve svy postylce,jsem se bala,ze by si moc zvykl v nasi,ale manza by ho tam mel furt,no dneska byla noc uz skvela!!!fakt jsme se prvne poradne vyspali,no dneska v sest ma prijit tchynne a byt na koupani,se moooc tesim =-) 8-( si zas poslechnu co delame spatne
blahovka.cz
30. črc 2009
jo a jizva dobra,hoji se to,ale jeste dlouho bude,mam tu home care - domaci peci,takze mi chodi sestzricka domu delat prevazy a vecer manzel 🙂
blahovka.cz
30. črc 2009
no je mi lito,musim jit krmit 😃 dite vola,ale prislo mi porodny,takze do dvou tri tydnu mame net doma 😃 heureka

no ami je mi lito,fakt musim,tak se tu pekne opatrujte a efi drzime palce at uz porodi 😃
amallie
30. črc 2009
blahu, papa 😉
verled
31. črc 2009
dobrý ráno, prvnííí🙂jeee
verled
31. črc 2009
no holky co je to tady dneska?.-)
eeefffaaa
31. črc 2009
ahoj holky!!

dneska nejak mrtvo,copak to se rodi???jestli jo tak u me se jako vzdy zase nerodi 😞 uz jsem vcera vecer myslela ze bude,ale byly to asi jen poslicci a dneska zase nic,jen se citim jako kdyz se mam kazdou chvili rozpadnout 8-(

tak ja zase mizim...zatim
verled
31. črc 2009
efi:holkaaa neboj už to určo brzy bude🙂
sacvi
31. črc 2009
Šmankote tady nikdooo :-o Teda co se děje =-) :-N

Já teď dojela z kontroly v porodce..natočili nám náš první monitor -ok..trvalo to ale skoro 3/4 hoďky :-o Byly sme tam 3 a jedna paní na příjem a eště nějaké rodily tak tam bylo plno.
Jinak mudr mě nijak neprohlížel jen udělal utz a že máme hlavičku hoodně nízko a váhu 4kg :-N Pokuď neporodím tak další pátek zase monitor a nechávají přenášet tak 10dní - prej se to většinou do těch 10dní spustí samo..tak uvidíme 🙂
carculka
31. črc 2009
ahuuj holky...
no sac,mimisek je velikej 😃 😃 ale asi chce byt ete vetsi 😃 no snad brzy porodis 😉
moncicak3
31. črc 2009
ahojky princezny 🙂
téééda tady je ale mrtvo :-| já se teď vrátila z Pardubic, byla jsem se juknout v práci a stavila jsem se v porodnici kvůli předporodnímu kurzu, mám si zavolat v polovině srpna, to už prý budou mít rozpis, tak v září bych začala chodit, protože přes prázdniny předporodní kurzy nejsou.....

teda sac, to bude veliký překvapení v bříšku 😉 😃 ale holky snad už to brzo bude a rozjede se to 😉
angetha
31. črc 2009
Ahoj holky, my dnes byli zas nakupovat..a manžel pojede na odpoledne pryč tak asi pojedu s ním..
Sac tak opravdu obřík 🙂 🙂
moncicak3
31. črc 2009
holky tak manža dostal výpověď 😞 😢 |-| je to v pr...i 😞 pracuje pro armádu, nová debilní vláda schválila nižší rozpočet pro vojsko, tzn. nejsou prachy :-| celý jejich kancl propustili 😢 |-| chjo, co mi budem dělat......když se to s..e tak se to s..e :-S
prosteja
31. črc 2009
ahooooj holky x-) jdu vás jen pozdravit, od rána nemám moc času, byla jsem na jedné neplánové poradě-školení a teď si tu musím dát dokupy nějaké papíry.... tak jen dávám vědět, že mi nic není 😃
prosteja
31. črc 2009
a mrkám, že tady dneska vůbec nikdo není :-S

sac doufám, že brzo porodíš, mimčo si dává na čas a je to už pěkný obřík 😉

monci a jéjej...... můj je taky voják a modlila jsem se dost dlouho, aby to u nás nedopadlo taky tak :-S o tom, že se tohle chystá jsme věděli a jim řekli, že u nich to nehrozí páč je jich na práci pro 10 asi 5, ale i tak ve mě byla malá dušička :-S monci to mě hrozně mrzí 😞
prosteja
31. črc 2009
ale monci vím, že manža si to zjišťoval, kdyby ho to náhodou taky postihlo a zjistil, že by měl nárok na královské odstupné..... klidně mi napiš do IP, můžu poskytnout info 😉
prosteja
31. črc 2009
vím, že je to teda blbá útěcha, ale aspoň něco, než si najde něco jiného 😉

Začni psát odpověď...

Odešli