• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
monci:díky:slight_smile:...s tim koupánim nevim, jde asi o kvalitu vody....
ange:no ona je zlatíčko.-)ale jinak mrcha když je u někoho nebo tak dělá bordel je to závislák na mě, ale jinak je skvělá, vydrží klíďo 12hodin doma, a už je tak zvyklá.....ani jí to nevadí, je to miláček.-)
30. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
téda tady zase nikdo nebyl :confounded: no nic, já se loučím holky, mizím domů ležet a nechat se obskakovat :grinning:
30. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ne to je hluchá hodina tuto:slight_smile:
30. črc 2009 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no verled asi, jinak to nevidím..... tak se mějte všechny a zítra páčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
paaa:slight_smile:
holky mrkejte
http://www.666.cz/nosferatu/zbozi_detail.php?IdZbozi=16220
kdyby nestálo tolik tak ho chci:slight_smile:
30. črc 2009 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
30. črc 2009 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,tak vas jdu zkontrolovat jak mi tu rodite???????? :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj blahu:nikdo nerodí bohužel, tak se věšechny potichu za to modlíme, ale teď tu zrovinka nikdo nejni a já taky pádim:slight_smile:gratuluju ke krásnému prckovi.-)
30. črc 2009 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky verled dekuju pekne,no koukam,ze efi uz to ma za par :grinning: a nemas nejake zpravy o petulce a edikovi???? :slight_smile:
30. črc 2009 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, jsem zpět!

věci nafotím příští týden, nebo až později, aby to neviděl manžel

blahu: peti chlapeček se jmenuje Vítek :dizzy_face:
30. črc 2009 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
oba jsou zdravý:slight_smile:petul má fotečky v albíčku a Víteček je nádhernej.-)
už mažu domu paaaaa
30. črc 2009 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to se jdu mrknout na ne :grinning:

ahojky ami tak co holky jedny jak je???

papa verled a dekuju za info :grinning:
30. črc 2009 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face: blahu: super, obě jsme přežily ve zdraví cestu new york a zpět a máme krásné hadříky :dizzy_face: to se bude špuntice malá mít, jéje

co ty? jak válčíte, mamčo? co ta jizva, dopadlo to dobře???
30. črc 2009 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
je petulka ma krasnyho edika a peknyho vlasatce zarlime :grinning: :grinning: :grinning:

teda to bude ale fesanda,mezinarodni moda :grinning:

valcime dobre,malej papka o 106 to jsem zvedava kolik bude vazit ,malej spinka uz jen ve svy postylce,jsem se bala,ze by si moc zvykl v nasi,ale manza by ho tam mel furt,no dneska byla noc uz skvela!!!fakt jsme se prvne poradne vyspali,no dneska v sest ma prijit tchynne a byt na koupani,se moooc tesim :confused: :rolling_eyes: si zas poslechnu co delame spatne
30. črc 2009 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a jizva dobra,hoji se to,ale jeste dlouho bude,mam tu home care - domaci peci,takze mi chodi sestzricka domu delat prevazy a vecer manzel :slight_smile:
30. črc 2009 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no je mi lito,musim jit krmit :grinning: dite vola,ale prislo mi porodny,takze do dvou tri tydnu mame net doma :grinning: heureka

no ami je mi lito,fakt musim,tak se tu pekne opatrujte a efi drzime palce at uz porodi :grinning:
30. črc 2009 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
blahu, papa :wink:
30. črc 2009 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrý ráno, prvnííí:slight_smile:jeee
31. črc 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky co je to tady dneska?.-)
31. črc 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!!

dneska nejak mrtvo,copak to se rodi???jestli jo tak u me se jako vzdy zase nerodi :frowning2: uz jsem vcera vecer myslela ze bude,ale byly to asi jen poslicci a dneska zase nic,jen se citim jako kdyz se mam kazdou chvili rozpadnout :rolling_eyes:

tak ja zase mizim...zatim
31. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
efi:holkaaa neboj už to určo brzy bude:slight_smile:
31. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Šmankote tady nikdooo :astonished: Teda co se děje :confused: :sweat_smile:

Já teď dojela z kontroly v porodce..natočili nám náš první monitor -ok..trvalo to ale skoro 3/4 hoďky :astonished: Byly sme tam 3 a jedna paní na příjem a eště nějaké rodily tak tam bylo plno.
Jinak mudr mě nijak neprohlížel jen udělal utz a že máme hlavičku hoodně nízko a váhu 4kg :sweat_smile: Pokuď neporodím tak další pátek zase monitor a nechávají přenášet tak 10dní - prej se to většinou do těch 10dní spustí samo..tak uvidíme :slight_smile:
31. črc 2009 ve 12:14  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahuuj holky...
no sac,mimisek je velikej :grinning: :grinning: ale asi chce byt ete vetsi :grinning: no snad brzy porodis :wink:
31. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky princezny :slight_smile:
téééda tady je ale mrtvo :unamused: já se teď vrátila z Pardubic, byla jsem se juknout v práci a stavila jsem se v porodnici kvůli předporodnímu kurzu, mám si zavolat v polovině srpna, to už prý budou mít rozpis, tak v září bych začala chodit, protože přes prázdniny předporodní kurzy nejsou.....

teda sac, to bude veliký překvapení v bříšku :wink: :grinning: ale holky snad už to brzo bude a rozjede se to :wink:
31. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, my dnes byli zas nakupovat..a manžel pojede na odpoledne pryč tak asi pojedu s ním..
Sac tak opravdu obřík :slight_smile: :slight_smile:
31. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak manža dostal výpověď :frowning2: :cry: :pensive: je to v pr...i :frowning2: pracuje pro armádu, nová debilní vláda schválila nižší rozpočet pro vojsko, tzn. nejsou prachy :unamused: celý jejich kancl propustili :cry: :pensive: chjo, co mi budem dělat......když se to s..e tak se to s..e :confounded:
31. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooooj holky :dizzy_face: jdu vás jen pozdravit, od rána nemám moc času, byla jsem na jedné neplánové poradě-školení a teď si tu musím dát dokupy nějaké papíry.... tak jen dávám vědět, že mi nic není :grinning:
31. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
a mrkám, že tady dneska vůbec nikdo není :confounded:

sac doufám, že brzo porodíš, mimčo si dává na čas a je to už pěkný obřík :wink:

monci a jéjej...... můj je taky voják a modlila jsem se dost dlouho, aby to u nás nedopadlo taky tak :confounded: o tom, že se tohle chystá jsme věděli a jim řekli, že u nich to nehrozí páč je jich na práci pro 10 asi 5, ale i tak ve mě byla malá dušička :confounded: monci to mě hrozně mrzí :frowning2:
31. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ale monci vím, že manža si to zjišťoval, kdyby ho to náhodou taky postihlo a zjistil, že by měl nárok na královské odstupné..... klidně mi napiš do IP, můžu poskytnout info :wink:
31. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
vím, že je to teda blbá útěcha, ale aspoň něco, než si najde něco jiného :wink:
31. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek