Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
4. srp 2009

ahoj mm dovču tak mrkám.-)
efi:tak ať to máš brzo za sebou🙂
carkul, prostej:super kontroooly.-)
sac:ty jo to je batoh🙂co tu furt děláš mazej rodit.-)

hezký den holky přeju.-)

baeszinka
4. srp 2009

Ahojky Holky,jsem tu jen na skok,musím vařit 🙂
Poradna dopadla na jedničku,konečně jsme otočený hlavičkou dolů a na 100% je to prý kluk jako buk..prý s velkým pinďou,-se nám potatil 😀 😀 😀 😀 Tak jsem moc ráda,že Kryštůfek dostal rozum a dal hlavičku tam kam má,docela jsem se bála,že budu rodit koncem pánevním,ale naštěstí ne 🙂 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
4. srp 2009

ahoj VER, užívej dovolenky 🙂

BAE skvělý, mám radost, že se ti ten kluk umoudřil 🙂)) takže celej taťka jo? 🙂))

angetha
4. srp 2009

Ahoj Verli a Bae...
Bae snad má po taťkovi jen toho pinďu 😎

prosteja
4. srp 2009

ahoooj ver, ty se máš, dovolenkovat si 😎 tak si to užívejte i s prckem 😉

ahooj bae, no vidíš, tak prďolka se umoudřil a rozhodl se, že nebude maminku trápit a pěkně se otočil 😉 a propo, rodila bys i koncem pánevním normálně, nebo by jsi šla na císaře?

zuzka.o
4. srp 2009

Ahoooj Prvušky, jdu na vás jenom juknout a co to vidím, Eeffi nastoupila do porodky.... moc jí držím palečky, ať je to co nejrychlejší a nejmíň bolestivé 🙂

baeszinka
4. srp 2009

No jo,Hehenko,podle ultrazvuku je to celej taťka 😉 😀 😀 😀 😀
Angethko,musím se ho trošku zastat,sice mě trápil dost,ale teď to mě a mimískoj všechno vynahrazuje,tak snad konečně dostal rozum a bude hodnej.... 😉

tý jo Prostej,já ani nevím,ten náš špitál je šílenej..a pro mimčo tahle poloha nebezpečná,tak asi bych volila císaře... 😖

hehena
autor
4. srp 2009

holky, tak mi zase škublo a lezu po netu.... nejradši bych si už koupila něco pěknýho na sebe.... 🙂)) ach ach...

ZUZI ahooooj, jak se daří??? 😵

prosteja
4. srp 2009

jj bae slyšela jsem, že někteří doktoři se tomu císaři brání u konce pánevního, tak jsem se chtěla zeptat, jak by to bylo v tvým případě 😉 tak je dobře, že se klučina umoudřil 😉

prosteja
4. srp 2009

hehenko no a v čem je problém, tak si něco kup 😉

ahooooj zuzi 😵

baeszinka
4. srp 2009

Jj,jsem taky moc ráda,taky pro to,že chci aby tam semnou byl manža..doufejme že v tý bolesti ho tam něčím nemajznu po škebly 😀

Hehenko,tak si něco pěknýho kup 😉 😵 Já si těhu kalhoty kupovala taky docela brzy,protože mi byli normální rifle hrozně nepohodlný

hehena
autor
4. srp 2009

no PROSTEJ si furt říkám, že když jsem to vydržela doteď, tak že to ještě ty dva týdny vydržím no 🙂)) sem dežo... místo abych byla v klidu, že mám v čem chodit, tak se upejpám 🙂))

a mám zase hlad.... no je toto hormální... já bych normálně každý dvě hodiny jedla.... :(((( bude ze mě sud...
jsem tady včera SAC říkala, jak má velký pupíno, ale myslím, že jí v jejích týdnech hravě předeženu..... aúúúúú 🙂)

baeszinka
4. srp 2009

To je normální Hehe,já mám taky furt hlad 🙂 Ale někde jsem četla,že těhulky nesmí hladovět a tak se dle toho řídím 😉 😀 😵

prosteja
4. srp 2009

bae a u císaře by být nemohl? ono je to fuk, je určo lepší rodit normálně 😉 takže je dobře, že se prcek udobřil 😀

hehenko proč upejpáš? jako že by se mohlo ještě něco stát, tak to nechceš uspěchat? no já když vidím a čtu ty příběhy, jak některý maminky píšou a některý mám i ze svýho okolí, tak to bych si asi nic nekoupila ani po porodu nebo co 😲

prosteja
4. srp 2009

hehenko jak píše bae, navíc těhulky by měly jíst častěji a menší porce 😉

zuzka.o
4. srp 2009

Mám se fajn, zítra čekám tetku z červený lhoty.... tak snad nedorazí, i když žádný těhu příznaky nemám,....tak zase prdlajs! 😖 Mám docela dost práce, tak za váma moc nechodím, občas najuknu, jestli už nepřibylo další prvuškové miminko....
Mám teď poslední dobou prazvláštní sny, zrovna dneska to zase teda byla blbina!

sacvi
4. srp 2009

Ahooj holky, zasejc nakukuju 🙂
Dneska je ze mě vééélká kuchařka 😀 Už mám hotové plněné papriky s rajskou a nachystané mleté řízky s bramborem a okurkovým salátkem..jen dám brambory vařit a osmažím řízečky a bude to.. 🙂 Už se těšíím jak si dám 😀

zuzka.o
4. srp 2009

Ahoj Sacví, ty jsi ale šikulka... to vaříš do foroty?

sacvi
4. srp 2009

Zuzi to ne..to by se 10krát zkazilo než se u nás něco začne dít 😝 😀
Já jen mám hroznou chuť na ty plněný papriky s rajskou a muž to nějak nemusí tak jemu sem udělala ten pomletej řízek to má rád..to sem ale hooodná ženuška!!!! 😀

hehena
autor
4. srp 2009

ZUZI držím palce... kéééž by.... 😵

SAC mlask teda....

jj já vím PROSTEJKO... to je prostě jen takový hnutí mysli či co... já vím, že podělat (pardon) se může kdykoliv cokoliv - na to člověk asi nesmí myslet no....

tak sjem sežrala chleba... poslední dobou bych se utloukla po taveným sýru... si dám asi ještě jeden, ale bez chleba 🙂)))))

sacvi
4. srp 2009

Holky tak psala efulka..je pořád zavřená a Davídek vypadá na 3500g. Budou jí dělat test na oxitocin a uvidí jak bude reagovat.

prosteja
4. srp 2009

jé sac mňam 😀 pošli i mě 😀

hehenko to chápu, ale nijak bych se neomezovala, pokud už cítíš, že na sebe něco potřebuješ, tak si klíďo něco kup 😉

sac takže jí to zatím nijak nevyvolávali.... ten oxitocin se dává myslím na urychlení 😉

prosteja
4. srp 2009

kámošce to tak aspoň říkali... chtěla epidural, ale řekli jí, že jí musí trošku miminko popohnat, aby jí ho mohli píchnout, že by jí to prdlajs zabralo... píchli jí oxitocin a ona najednou byla do půl hodiny připravená na porod 😲

hehena
autor
4. srp 2009

EFI držím držííííím... Davídku pooooď... snad není EFI moc nervozní... a 3500 to je ideální váha 🙂

PROSTEJ do půl hodiny... tak snad to takhle EFI taky zabere...

muž mi veze čínu.... šmarjá tečou mi sliny 🙂))))))))))) 😀

prosteja
4. srp 2009

hehenko ale kámoška měla kontrakce už a byla otevřená na 2 prsty... jen se to moc neposouvalo, tak chtěla epidural na bolest... a oni jí řekli, že jo, ale jí to musí trošku popohnat, že ten epidural by zabral, ale utlumil to ještě víc..... tak že jí píchnout oxitocin, ono to ještě chvilku trvalo, dělali jí snad monitor, pak jí to píchli a asi do půl hodinky po tom píchanci už byla otevřená na 10 prstů a šla tlačit a bez epiduralu 😀 ten jaksi už nestihli.... takže přeju efi, aby se jí to minimálně po to oxitocinu rozjelo 😉

a nedělej mi chutě hehe 😀 😠

hehena
autor
4. srp 2009

Pardon PROSTEJI 😅 😅 😅 jsem se musela podělit o takovou šťastnou novinu a nějak mi to nedošlo... .)

prosteja
4. srp 2009

hehe 😠 😀 ....... mi tady děláš takový chutě a já tu žvejkám rohlík a jím zakysanou smetanu 😅

angetha
4. srp 2009

Tak snad to Efi bude mít brzy za sebou 🙂 🙂
Zuzi přeju ti aby ta mrcha nedorazila a ty ses taky mohla těšit z miminka 😵

hehena
autor
4. srp 2009

zakysanou smetanu???? to se jí takhle s rohlíkem???

prosteja
4. srp 2009

hehe už určitě baští 😠 😠 😠 pošli aspoň zbytky hehe 😀

angetko a jak vy se máte holky? 😉