• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
no je to asi šílenej byznys... :(((( hřeší na to, že vám můžou dát to, co chcete nejvíc....
6. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehena - děkuji....je pravda, že mně toho spoustu už nerozhází...ale když MS chodí každý měsíc a já řeknu "dopr... už zase?" tak to mně fakt štve. Člověk pořád čeká a doufá, že se ten zázrak třeba stane právě mně
6. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska se kšeftuje úplně se vším, na čem můžou vydělat toho využijí :rolling_eyes:
6. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji uvidíš, že se ten zázrak stane....... jen zrovna tobě byla souzena ta strastiplná cesta.... ale neboooj, dočkáš se, určitě :wink:

hehe já se tě chtěla zeptat, dlouho se tu nemluvilo o zubaři :grinning: volala jsi nakonec někam? nebo jak to budeš teď v těhu řešit?
6. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to je pravda.....stojí to šílené prachy...a ještě úpěšnost 30%. To nechápu. Je to šílený byznys...
6. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji....snad se štěstí unaví..... :grinning:

A co vy děvčata.... jak pokračujete v těhotenství? :slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aúúúúúúú PROSTEJííí... nevím.... bojim bojim... já ještě ani nevolala kardiologovi.... takový jsem pako...

ani nevím, kdy bych tam jako měla jít.... buéééééé nechcuuuu :slight_smile:))) jsem hrozná...
6. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JÁJI no zatím pokračujeme a doufáme, že budeme až do konce... :slight_smile:

ale furt je něco... PROSTEJ má hematom, takže klidovej režim a já mám zas placentu přes děložní hrdlo, takže často špiním, už jsem i silněji krvácela, ale mimísci se zatím držííí...
6. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe bojíš se zubaře? :grinning:
6. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže jsem chtěla napsat, že mám taky klidovej režim... jsme spolu otěhulily a teď musíme spolu i polehávat...

a zrovna jsem tu psala, že jsme se zrovna přestěhovali, tak by mě zajímalo, kdo uklidí ten děsivej boordel :slight_smile:)
6. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hrozně... fakt radši stokrát ke gynekologovi i kardiologovi... všude...
jen né zubař... jsem tam už roky nebyla.. :((( to bude masakr.. :slight_smile:))
6. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky v klidu jo? :slight_smile: Ať se mimča drží a pořádně :wink:
Uf, zase jsem tady.....

Jájo, koukám, že sis už prošla ledasčím a všechno pro tete bylo těžké. Neztrácej naději, on se ten zázrak nakonec stane... :wink:

Prostejko: jak jsi psala, že nás snažilky ta spousta těhulek odradila.... máš pravdu. Já sice teď nemám moc času tady celý den s váma být, ale snažím se občas najukovat. Ono je to těžký, víš? Zbylo nás tady (myslím aktivních snažilek) už hodně málo a když sem najuknu, vy se bavíte o kočárkách, plenkách, vyšetřeních, ..... a já se nemám jak zapojit. Takže se tu cítím trošku jako mimoň z jiný planety. Holky, neberte to blbě, já sem chodím ráda :dizzy_face: :wink:
autor
no si tu stěžuju na zuby a zároveň se rvu lékořicí :slight_smile:))) :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stěhovali jste se? A ve tvým stavu? :slight_smile: Kde bydlíte?
6. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI my to fakt chápem!!!!!!
6. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji nemáš tu cestu za miminkem snadnou, ale jednou se určitě zadaří :wink:
Hehenko lékořice by se neměla
6. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno jo... stěhovali.. když jsme si to tak chytře vymysleli, už jsme to museli vydržet... ale on většinu udělal manžel... no a pak tu pomáhla tchán. takže já jsem se moc nepředřela... teď bydlíme na Pze 9... stěhovali jsme se z Podolí...
zuzka.o - tak já s tebou budu držet basu ju? Jak dlouho se snažíte? Jestli mi to neuniklo :angry:
autor
JÁJI všechno je to v tý tabuli... i doba snažení, další kontrola a tak...
6. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájo :dizzy_face: .... my vlastně od prosince 08, ale snažení bylo přerušený mimoděložním těhu.... takže nanovo od konce března :wink:
6. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lékořice zvyšuje tlak a negativně ovlivňuje vylučování vody a solí z organismu
6. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehena - tak máš to dobře zařízené a to je důležité...nejdůležitější je správně rozdělit práci :grinning:
Můj přítel pochází od Slanýho....to bys mohla vědět kde to je...je to asi 30km od Prahy

angetha - děkuji...snad ano
6. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE neštvi měéééé :grinning: ... mě tak chutnáááá :slight_smile:))))))))))))))
6. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj vím.. poblíž bydlí ségra... :slight_smile: takže znám! .) my chtěli bydlet právě kvůli ségře u Kralup, aby jsme to k sobě měli co nejblíž a mohly si pomáhat... a ségra se nakonec teď bude rozvádět a nastěhuje se asi do Prahy..
6. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka.o - tak to je mi líto.....snad se taky uměje štěstí :wink:

hehena - na mně musíš pomalu...neumím se tady ještě tak obratně orientovat :grinning:
6. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe :grinning: ty jsi číslo... k tomu zubákovi budeš muset :wink: já jen aby tě někdo vzal, ona je o ně docela nouze :confounded:

jinak jsi to napsala hezky, jak spolu těhulíme a máme i klidovej režim :grinning:

zuzi já to chápu :wink: byla jsem na tom strašně podobně, když jsem byla ještě snažilka, co chvíli jsem ráno přišla a tady byla blahovka, efulka, sac a anget :confounded: všechny těhulky.... ale musím říct, že mě to teda neodradilo :grinning: naopak, spíš mi to dodalo síly :dizzy_face:
autor
já se jinak narodila na vysočině, u Telče... v Praze bydlím s manžou 4 a půl roku...
Neříkám Hehenko, že jí nesmíš, jen abys byla opatrná :wink:
6. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak lékořici já nerada :grinning: tak to je dobrý :grinning:
6. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek