Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
24. čer 2009

no prostej nepapala a eště že tak..bych chtěla vidět toho obříka dybych se eště něčím cpala 😲 😀 Ty vitamíny sem dostala až včera pře mám lehkou anémii..
No za měsíc budu vozit břuch před sebou na kolečku 😀

prosteja
24. čer 2009

sac no tak ještě že jsi je nejedla 😲 😲 😲 neboooooj, za měsíc už budeš vozit obsah bříška v kočárku 😀

cat79
24. čer 2009

Sac krásný, teda musím začít fotit taky už týden po týdnu, ale zatím se nic moc nezměnilo od poslední foto, ale slibuju si že od příštího už to bude každé pondělí🙂))
Ale teeeda, to je slušnej baráček, co si tam vystavělo to vaše miminko🙂)))
Holky to bude prča až takové bříško budeme mít, co?Já se asi v prosinci nechám tahat jen na ´áňkách...máme to do města z kopečka, tak pojedu🙂)hihihihhi

sacvi
24. čer 2009

no to by bylo každopádně lepší 😉 😀 😵
Já už se nemůžu dočkat esi to bude ten kluk nebo holčička..ale překvápko se blížíí a už se to myslím brzo dozvím 😀 Akorát nemáme pořád jména 😅 🤐

sacvi
24. čer 2009

no moje mimi si rovnou postavilo pořádnou vilku..aspoň to tak vypadá 😀

prosteja
24. čer 2009

sac vy ještě nemáte jména? 😀 to by jste si měli pospíšit 😉

sacvi
24. čer 2009

my se prostě nedohodneme 😨 Ne a ne a ne..a naposled sem se u toho vybírání tak naštvala že už teda nic vybírat nebudu 😝 😀

prosteja
24. čer 2009

sac asi budeš muset 😀 😀 😀 na to se tě v porodce ptát budou 😉 a nezapomeň, že je to na celý život, tak říct jen tak něco z placu a pak toho litovat 😅 ..... ale vy něco vyberete, uvidíš..... máte aspoň nějaký tipy? 😉

cat79
24. čer 2009

Jé, Sac jakto že ještě nevíte copa to bude?To už se nechte překvapit, ne?🙂)))
Tak jsem si v albíčku srovnala pupkárnu🙂 a asi ještě dneska něco nafotím🙂))ale koukala jsem na tu v 7tt a celkem jsem žasla, teď teda už tak plochá nejsu🙂)hihihihihhi

Prostějko budeš asi fotit každý týden, viď?Ale myslím, že od toho 4. měsíce to začne teprve být vidět, zatím jsem fakt neměla co fotit🙂))

cat79
24. čer 2009

Sac já viděla ňákej díl Deník zasloužilé matky a ona jak byla v tranzu a neměli jména, tak řekla Ježíš🙂)hihihiih, byla to prča🙂)abys pak něco v tranzu nepronesla a oni to nezapsali🙂))

prosteja
24. čer 2009

cat já hehence fotila bříško 3tt+3 páč jsme se tu furt dohadovali kdo má větší špek 😀 no a začnu fotit pravidelně každé pondělí.... na fotky jsem blázen, takže chci mít fotečku z každého týdne 😉

a sac neví co to bude, protože to ani vědět nechtěla 😉 já to taky vědět nechci 😀

cat79
24. čer 2009

Holky jdeme to podepsat...waw🙂))))dnešní den nezapomenu🙂
Mám chuť už začít zakládat to albíčko jak se o tom bavíme....🙂)))vždycky jsem v klidu, ale jakmile jsem s váma tady na koníkovi, popadá mě to mateřství asi ještě jednou tolik🙂)))

Tak dobrou chuť k obědu a já zase přijdu...pak budu studovat plenky🙂

prosteja
24. čer 2009

cat ale bříško vám sem dávat hned nebudu... mám ho asi 3x větší jak ty teď 😀 takže tam stejně nepůjde nic poznat delší dobu 😉 hormony udělali svý a břicho se neuvěřitelně nafouklo ☹

cat79
24. čer 2009

Já to asi vědět chci, asi určitě, páč chci už říkat mimi jako l/la, teď to tak dělám jedno tak a jednou tak, aby se neurazilo, kdyby byla holka ajá furt mluvila v mužském rodě🙂))ale kdybych nebyla střelec, my všechno musíme mít hned, tak bych se nechala překvapit, ale to já neumím☹a nikdy umět nebudu🙂))))

prosteja
24. čer 2009

cat většina lidí to dneska chce vědět 😉 já jsem v tomhle trošku staromódní, prostě to vědět nechci, chci se nechat překvapit, láká mě na tom to, že nebudu vědět, co to je a už se těším na tu větu v porodnici, tak maminko je to chlapeček/holčička.... 😵 ale každý to má jinak...

já jsem asi i hodně ovlivněná tím, že v rodině to věděli 2 ženský (vzdálený příbuzný) a obě měsíc před porodem začali tak trošku litovat, že to není to druhý ☹ což nechci.... a vím, že až to bude na světě, tak na to ani nepomyslím.... takhle čtu spoustu příspěvků kdy někdo napíše, tak jsem si myslela že to bude holčička a on to bude klučík, škoda, tak snad příště 😲 no tak škoda, že je mimi v bříšku ☹

prosteja
24. čer 2009

jo a navíc cat mě láká ta představa, že podle statistik mají ženy, které nevědí pohlaví lehčí a rychlejší porod 😀 😀 😀 že sac? 😀

cat79
24. čer 2009

prostej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty jsi jelítko🙂 bříško je u žen SEXY🙂 to je dokázaný🙂))hihhiihi

sacvi
24. čer 2009

no holka asi bude Janička pře jiný jméno trochu normální se mužovi nelíbí..a kluků se mně líbí dost Petřík, Davídek, Martínek a muž vždycky řekne jo jo a zachvilu zase nééé 😠 😀

prosteja
24. čer 2009

cat 😀 můj to tvrdí taky 😀 a teď už s tím nic dělat nebudu.... věděla jsem, že po hormonech vyleze nahoru, a vylezlo... ale mě to neva 😀

jé sac Janička je moooooc hezká 😉 to my máme v bříšku buď Elišku nebo Davídka a doufám, že se to nebude desetkrát měnit 😀 😀 😀 jinak Martin je hezký jméno ale sac bacha, je "přemartinováno" 😀

sacvi
24. čer 2009

No právě že martin je aji mirkuj bratranec takže ten nejspíš padá..tak uvidíme co vyhraje a esi to tak už konečně zůstane..ale holčičku už měnit nebudem..jako to sme se už domluvili 😀

Jo prostěj nám se bude rodit jedna radost 😀 😉 😵

prosteja
24. čer 2009

jenže sac ty čekáš chlapečka 😀 😀 😀 aspoň bříško na to vypadá 😀 takže nějaký jméno pro kluka se hodit bude 😀

to víš, že jo sac... 😉 já tomu věřím 😉 a už se těším na to, jak si budu při porodu představovat ten letosový květ 😀

sacvi
24. čer 2009

holky a komu jako budu psat že rodííím? Moje číslo nikdo nechce..tak nééé..vnucovat se nebuduuuu 😀

prosteja
24. čer 2009

já ti dám klidně svoje sac 😵

sacvi
24. čer 2009

kurňa tak to bysme měli nějaké jméno pro chlapečka vymyslet asi..že 😀
Já budu tlačit jak o život abych už konečně věděla co že se nám to narodí 😀

prosteja
24. čer 2009

a můžeš poslat i mms s fotečkou 😀 a já to dám holkám vědět, mám net i doma, takže to budou vědět hned 😀

jinak sac chci se zeptat, máte krásnou postýlku, kde jste ji kupovali? 😉 a to povlečení je úžasnýýýý 😵

sacvi
24. čer 2009

no sice sem si to malinko vynutila ale dělej ať už ho mám 😀 😀

prosteja
24. čer 2009

máš ho v IP sac 😉 a proč vynutila? blahu nám taky dala na sebe kontakt 😉

sacvi
24. čer 2009

jo to já pošlu i mms..to se budu chtít určo pochlubit 😀 😵

postýlku sme kupovali v Brně v jednom obchodě a ani nebyla drahá 1900 😉 a je to dub a je to jedna z těch pevnějších aby až s ňou bude mimi třepat taky vydržela 😀 ..a má vyndávací šprušličky 🙂

Povlečení se mi taky mooc líbí a zítra by měly dojít eště žirafky (ty sme vybrali s mužíčkem 🙂 ) Hodím Ti odkaz esi chceš kouknout 🙂
http://www.babymarket.cz/index.php?p=p_65&sName...

sacvi
24. čer 2009

děkuji děkuji jdu prozvááánět 🙂

misa_1
24. čer 2009

my sice jsmeno jeste taky nemame doladene, ale chtela bych nejake letni, kdyz uz chudak/chuderka bude mit narozeniny kolem vanoc 😅