• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
a co vy kebul? už bereš léky? :wink:
7. srp 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no minulý týden jsem dobrala Duphaston, MS jsem dostala ukázkově, 3 den od vysazení. Teď jdu zase 17.8. na folíky, jestli rostou a pokud ne, tak bych měla dostat clostil nebo něco podobného
7. srp 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže jsme snad na dobré cestě za naším prďolkou :dizzy_face:
7. srp 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha Kebul, já myslela, že už něco na podporu folíků bereš........ tak budu držet palec, aby tam folíky byly... :wink: a když nebudou, tak nebooooj, mě clostík zabral hned napoprvé a úspěšně :grinning: takže si vem ze mě příklad :grinning: ... a duphaston teď beru taky :wink:
7. srp 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kebule82 - ahojky, máš před sebou první IVF?
7. srp 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky měřily jste si teplotu? Kolik je ideální stav? :slight_smile:
7. srp 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, zatím mi na folíky nic nedával, protože jsem neměla skoro žádnou sliznici, tak by to nemělo smysl, protože by se vajíčko stejně nemělo kde uchytit...

j.aja: ahoj, nene, IVF zatím naštěstí nehrozí, zatím stimulujeme ovulaci, doktor říkal, že u mě by se to mělo podařit i bez IVF :slight_smile: ty už stím nějaké zkušenosti máš?
7. srp 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si měřím teplotu jen když si vzpomenu, přiznám se, že teď to trošku flákám :unamused: ideální stav se určit nedá... po ovulaci ti teplota stoupne a jestli se drží nahoře a neklesne ani v době očekávané MS, udělej si těhu test a uvidíš... ale každý má teploty jiné...
7. srp 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji já teplotu měřila, musela jsem..... žádný ideální stav neexistuje :sweat_smile: každá žena má teplotu trošku jinak :wink:

aha Kebul už tomu rozumím, jsem v obraze.... tak držíííííím, ať jsou folíky pořádný i bez clostíku :wink:
7. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kebule82 - jj mám jedno IVF v olomouci - nepodařené
7. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji mrkni sem:
http://merenibt.xf.cz/index2.html

je to tu celkem dost dobře popsané :wink:
7. srp 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
j.aja tak to mě mrzí to IVF, ale ono se zadaří, neboj... já věřím tomu, že se mimísci k nám cestu najdou dřív nebo později :wink: jen někdo má tu cestu trošku klikatější
7. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kebulko přesně tak..... svět je trošku nespravedlivej a někomu se hold nedaří tak lehce :confounded: ale o to krásnější a hodnější pak budete mít miminka :grinning: :dizzy_face:
7. srp 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to doufám :grinning: nic holky, běžím k dr na tetanovku a pak do práce. mějte se krásně a pozdravujte ostatní snažilky, těhulky a maminky :wink:
7. srp 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky znáte prstýnek? točí se s ním na řetízku na levou dlaní. Já tomu věřím....každému to řekne kolik má dětí a jaké pohlaví....ty narozené...a pak to předpoví jaké dítě čekáte nebo jaké budete mít než otěhotníte. Těm maminkám,které mají děti to vždy vyšlo
7. srp 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteja - díky drahá
7. srp 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kebul měj se moc krásně a zase nás přijď pozdravit :wink: :dizzy_face:

Jáji nemáš vůbec zač... dobré je, pokud se rozhodneš měřit BT, zapisovat si do grafu, ten ti řekne daleko víc, na té stránce je i popis dvou programů, jak se zaregisrovat a teplotu tam zaznamenávat :wink:

jinak prstýnek znám, ale nezkoušela jsem :wink:
7. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :wink:

Včera mi psala Sacvi , že Janička včera spinkala celé odpoledne, tak snad bude nadále tak hodná :dizzy_face:

Jinak zdravím nové snažilky a snad brzo těhulky :wink:

Moc nestíhám dočítat :frowning2:

Ale musám strašně moc myslet na Ef, e se ještě neozvala
7. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj Petul :wink: :dizzy_face: mě teď psala Blahu.... chtěla info o Sac a Efi.... a poslala mi fotku Ondráška, jak si hraje v lahátku, už mají 5 týdnů, odpolko zase vložím fotečku do albíčka, ať ho vidíte, chlapáka jednoho :grinning:
7. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
j.aja prstýnek znám ,a le nevěřím tomu, nám to teda nevyšlo, ukazovalo nám to dvě holky a máme teď kluka :grinning: a nejsem právě jediná
ahoj holky, moc gratuluju Sac k Janičce, je nádherná. taky se už těším na tu naši holčičku. hlásím, že jsem konečně ukončila zvracení a krom toho, že jsem nadmutá, tak se cítím dobře. Bohužel se teď musím soustředit na učení, takže si začnu užívat až za měsíc.
jinak Petu na Efi mám kontakt už i já, včera se neozvala, nechtěla jsem ji už rušit, ale teď jí asi napíšu, jak to s ní vypadá, že na ni moooooc myslíme a na Davídka se těšíme a voláme ho mezi nás....... tak kdyby mi odepsala, tak dám určo vědět :wink:
prostej tak to se moc těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já teď snídám, málý si něco zatím pobrukuje a za chvíli vyrážíme do poradny s malým, snad bude všechno OK
7. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
p.e.t.u.l.k.a - ahojda, no já za sebe můžu říct, že co jsem to dělala holká, co už měli děti, tak to vyšlo. No nevím. Třeba to vyjde i mně...vycházela mi holčička...tak snad jednou příjde
7. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen zdravím a běžím uklízet :wink:
7. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj romi :wink: jéééé vy čekáte holčičku? to ani nevím.... hlavně, že už nezvracíš :wink:

petul, už jsem efi napsala..... a fotku Ondráška vložím odpoledne :wink: v poradně bude snad všechno ok, pak nám přijď říct :wink:
7. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky čerstvé zprávy od Efulky:

"JEEE AHOJKY. NO ZATÍM SE NEDEJE POŘÁD NIC :frowning2: . DNESKA RÁNO MI DALI DRUHOU TABLETKU NA VYVOLÁNÍ A TED ZAČÍNÁM MÍT KONTRAKCE. ALE TY JSEM MĚLA I VČERA CELÝ DEN A STEJNĚ NIC. DOKTORKA ŘÍKALA, ŽE NÁLEZ JE LEPŠÍ JAK VČERA, ŽE BY TO UŽ MOHLO JÍT, ALE UŽ TOMU MOC NEVĚŘÍM. JSEM UŽ HROZNĚ VYČERPANÁ A PSYCHICKY NA TOM TAKY NEJSEM ZROVNA FAJN. JSTE HODNY, ŽE NA NÁS MYSLÍTE. POZDRAVUJ VŠECHNY TETKY :wink: "

takže vás tímto zdravím :grinning:
7. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám na vás dotaz.... příští týden jedu na Moravu a zašla bych si k holiči..... můžu se barvit?
7. srp 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vím, že se to tady už řešilo, já v tom problém nevidím, jen se ptám na názor :wink:
7. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak to tady utichlo co?
7. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek