Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
7. srp 2009

já tam mám schovanýho taky pinďolína 🙂)) 😵 😵 😵

prosteja
7. srp 2009

svoji tak to bych je asi zabila 😠 😠 😠 můžou si myslet, že ti to moc nesluší, ale tohle ti říkat do očí...... brrrr 🙄 to od nich není hezký 😔 no tak dobře tipuju holku 😉

nuki
7. srp 2009

prosteja...užijte si Paříž.🙂

hehena: Ahojky🙂

prosteja
7. srp 2009

hehe no to je fakt vzrůšo 😀

nuki ta Paříž byla si na amálku že? 😉

hehena
autor
7. srp 2009

a jinak SVOJI obdivuju.... já se teda do většiny kalhot nevešla už před těhu, bo jsem přibrala... včera jsem objevila jedny, který oblíknu, ale asi jen proto, že jsou elastický 🙂))) a přitom jsem od začátku těhu nepřibrala... jen 0,3 kila... tak to moc nechápu...

nuki
7. srp 2009

prosteja: jojo to jsem popletla..🙂

hehena
autor
7. srp 2009

SVOJI teď jsem to dočetla... to je fakt psychická podpora... já teda s akné mám problémy furt stejný, takže na to už mi nikdo nic neříká... babi mi akorát řekla, že už je to na mě pěkně vidět...

no minule mi třeba řekla, že oproti manžový ségře (takový vychrtlá bulimička - nic proti ní samozřejmě - je krásná, ale už to má prostě v genech, bo její mamina má 48 kilo v 45 letech i když normálně jí) "jsi tlustá" ...

svoja
7. srp 2009

HEHE...no...jak to rict....rekneme, ze situace kolem manzelova rozvodu, jeho ex a me...byla dosti vyhrocena...a ty vztahy tam proste nejsou takovy, jaky by mely byt....ze vsech stran...takze o to vic se manzel tesi na nase bejbatko, ze to si uzije a vynahradi si to, co nikdy nezazil....jinak tedy myslim, ze v me situaci by nebyl nadsenej snad nikdo....predstav si tri dospely lidi, ktery se nesnasej, jeden z tech tri citi zast a dela naschvaly a mezitim je jedno znudeny, rozmazleny, nevychovany dite....tak asi tak.
PROSTEJ no...chichi....to jim rikam taky...oni se vzdycky u toho tak potutelne smejou...nam by tedy ta holcicka vuuuubec nevadila....jestli mi rozumis....nemuzu to rict na plnou pusu, co kdyz tam je pindik, tak aby ho to nemrzelo....

prosteja
7. srp 2009

nuki v pohodě 😀 já bych si Paříž klidně taky užila 😀

hehe to je taky dobrá hláška.... to je asi jako moje babička, která se na mě vždycky podívá, zhodnotí mě kritickým okem a povídá, teda měla by sis něco udělalat s vlasama..... 😀 😀 😀 a vždycky to řekne tak, že mám pocit, že bych měla chodit asi kanálama 🙄 ale to je babička no, jinak je děsně hodná 😀

nuki
7. srp 2009

svoja: tak u nás to naštěstí nebylo kvůli mě a rozváděli už se než jsme se poznali a obě děti mě mají moc rády..🙂)) a to jsem moc ráda..🙂 ale naše bude naše!..🙂

svoja
7. srp 2009

HEHE nojo...takovy komentare jsou nejlepsi🙂 Ja jsem pred otehu taky pribrala....behem roku 10kg....ale obleceni pred otehu obleknu i ted, i kdyz brisko trochu tlaci kdyz sedim....ja jsem teda na akne trpela vzdycky, jezdila jsem po vsech certech, brala jsem na to i nejaky prasky, celkem silny...takze vice ci mene me to provazi porad...ale co se deje ted...to je mazec...cetla jsem v chytre knize, ze zeny, ktery s tim mely problemy, tak je proste budou mit v tehu vetsi nez ty, ktery byly bez akne...proste to tak je....ale ted, kdyz uz je me videt i to bricho, tak si snad vsichni reknou, ze to je z tehu....

nuki
7. srp 2009

prosteja: tak to já taky..🙂

hehe: moc krásné tabulky máte..🙂

hehena
autor
7. srp 2009

SVOJI chápu!!!!!! mě stačí jen ta situace, kdy se stále ještě po 25ti letech nesnášejí manžovi prarodiče, bo u jeho rodičů došlo k rozvodu... bylo to tam vyhrocený až tak, že tchýnin otec napadl manžova otce..... neoprávněně... manžu jako malýho před jeho vlasntím otcem schovávali a tak dále... no prostě mazec... takže když jsme řešili svatbu, tak jsme se ouplně modlili, jak to dopadne... ten děda (co napadl manžova otce) nakonec na naší svatbu nepřijel, bo by se tam asi povraždili... navzájem se o nich moc zmiňovat nemůžeme... je to takový dosti nepříjemný... a to už je to záležitost X let stará, natož tohle a ještě se znuděným dítětem...
přeju ti, ať se to co nejdřív aspoň trochu uklidní..... ♥

svoja
7. srp 2009

NUKI tak oni se taky nerozvadeli kvuli me...jen jsem uz bohuzel byla "u toho"...je fakt, ze jsem asi byla urychlovac no...ale duvody byly jiny....jako ten kluk me ma taky rad....ale diky okolnostem, ktery byly kolem toho (jsme vsichni tri ze stejneho sportovniho kolektivu, takze jsem na cas ztratila uplne "vsechno"-kamarady, sport, dobrou povest...) a ktery jsou i ted....nejak me to proste netesi....je to takovy zvlastni....i manzel to asi nema tak, jak by mel mit no....

hehena
autor
7. srp 2009

PROSTEJ tak takhle mě vždycky při každý návštěvě hodnotí moje mamina...

"no co ty vlasy - musím tě někam objednat" takže nakonec když jedu za ní na návštěvu tak jezdím po kadeřnících abych měla klid.... nebo "mohla by ses taky líp oblíkat" .... když jsem byla v pubertě tak mi nejčastěji říkala "proboha, kdy už se budeš oblíkat jako slečna..." ........ 🙂)))))))

NUKI díky 🙂 😵 šak se můžeš téže připojit jestli chceš 🙂 😉

nuki
7. srp 2009

svoja: tak to chápu, holt to chce jedině čas....bude líp..🙂

svoja
7. srp 2009

HEHE nojo....taky vesely koukam....
ono je snadny rict at se nad to povznesu a neresim to...ale tak nejak me to proste stve...manzel ten to neresi vubec, ten ji nesnasi, nekomunikujou spolu...jen proste jednou za 14dni tak nejak (nevim jake pouzit sloveso) ten vikend....mladej nema zadny zajmy, zadny konicky, je rozmazlenej a nevychovanej....to je pak tezky neco vymyslet....i kdyz teda ma i svetly chvilky, abych mu uplne nekrivdila....mame dobrej vztah, ale hloda me to tak nejak uvnitr

hehena
autor
7. srp 2009

SVOJI a můžu mít otázku - kolik vážíš a měříš?... já vím, že váhu jsi tu kdysi psala... ale vůbec netuším jak jsi vysoká....

svoja
7. srp 2009

NUKI to uz si rikam pres 4 roky....🙂 ale musim rict, ze je to uz klidnejsi, nez to bylo driv....

hehena
autor
7. srp 2009

SVOJI no já věřím, že na to se moc povznést nedá... dalo by se kdyby jste se vídali vyloženě nárazově... ale to můžu já s mažovýma prorodičema, ale né ty s manžovým synem viď.... to je prostě dost náročný.... kolik je vlastně tomu synovi???

svoja
7. srp 2009

HEHE asi 167-8....no a vazivala jsem tak 58...pak jsem tech skoro deset pribrala....nejvic co jsem mela, tak to bylo asi 72 a pul....po nevolnostech 67 a to mam i v prukajde jako pocatecni vahu....

nuki
7. srp 2009

hehena: díky, ráda....asi mám napsat Tobě Ty údaje, že ?🙂))

svoja
7. srp 2009

hehe no zvykam si na ty vikendy....byva to i dobry, to zas nemuzu rict, ze to je opruz vzdycky....je proste naladovej no....ale to ja jsem taky....horsi je, kdyz rupne v kouli jeho matce....snazila jsem se kolikrat to mezi nama dvema nejak srovnat, ale bez vysledne...asi me bude nenavidet do smrti, kterou me ze srdce preje....je mu 8

svoja
7. srp 2009

bezvysledne ...dohromady...jezis

hehena
autor
7. srp 2009

taky mám takovou výšku... a taky jsem vážívala 58 - ještě když jsme se před rokem brali.... a když jsme spolu začali chodit, tak jsem měla 52 - to jsem se cítila absolutně nejlíp... no a po tý antině jsem břibrala další 4 kila... takže jsem teď na 62 kilech.... ale jako co se týče riflí - tak mám široký boky a teď obleču jen velikost 40, ale všechny rifle mám 38 :(((( no to už prostě nezapnu... navíc se mi to břicho poulí dost od spodu, mám ten podbřišek jak vodou napuštěnej... takže to prostě nehrozí, abych ty gatě natáhla...

prosteja
7. srp 2009

hehe tak to je dobrý od maminky 😀 no jo, příbuzní 😀 a já už jsem objednaná ke kadeřnici 😀 .... jo a holky prosím o radu.... přšítí týden jak jedeme slavit ty narozky na Moravu, tak babička s dědou mají 50 let od svatby... co jim máme koupit?

nuki
7. srp 2009

svoja tak našim je 8 a 10..🙂

j.aja
7. srp 2009

Hoj holky, co se tady řeší?

j.aja
7. srp 2009

prosteja - takovým starým lidem se těžko kupuje....

poradila bych něco na památku....

hehena
autor
7. srp 2009

NUKI jj údaje mě 🙂 do IP .... 🙂 děkujuuu 🙂

PROSTEJ no moje mamina je vůbec expert... včera jsem si psala s kamarádkou, a ta se prý děsně těší na vánoce, že budou u nich, že se sjednou všichni - jak její, tak přítelovi rodiče (bo mají teď malou holčičku) a že se těší, že nebude muset vařit a nic dělat... a já tak na to koukala a říkala si, tak k ní všichni dovalí a ona se těší jak nebude muset nic dělat.... a byla jsem z toho vykulená a ona na to "no máti dost navaří a všechno to přiveze, navíc mi tu pokaždý dost pomůže a já v podstatě nemusím nic moc dělat...."

no moje mamina vždycky přijede, sedne ke stolu a obskakujte mě... jsem třeba byla v listopadu 3 dny doma z nemocnice a ona mi s ničím ani nepomohla, vařila jsem, blbě mi bylo, unavená a ona nic...
teď tu byli znova, a to jsem zrovna dost špinila a krvácela, tak věděla, že nemůžu nic moc dělat... ale opět zasedla, a nechala se obskakovat, ale pro změnu od manži... a ještě ho peskovala, že je pomalej....
no prostě si nepodá ani skleničku, ani pití, neuvaří kafe nic.... kdybych tohle dělala u ní, tak si to pěkně odse*u... to bych si poslechla....