• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
hmmm a tady zase nikdo, aby se aspoň se mnou poradoval z té krásné zprávy..... :confounded: tak se mějte krásně holky, efulku jsem pozdravovala a gratulovala jsem jí od všech....... a jsem zvědavá s jakou přijde, protože nadšení z ní nečiší ani omylem :cry: hezký víkend všem, snad efi už zítra bude líp :wink: papa :dizzy_face:
7. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul no zabralo, ale opravdu z té SMS zněla spíš taková odevzdanost... jako no, tak co už.... :cry: ale jak říkám, je určo unavená a má toho asi dost, kdoví, jestli nakonec nešla opravdu na toho císaře.... to nevím, třeba mi ještě napíše v dalších dnech, až se z toho trošku vzpamatuje :wink:
7. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej ale ja ti psala :angry: a to jsem nikdo??

tak hezky vikend a efi je urco stastna,ale asi je unavena...
7. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej..tak radost teprv naplno propukne :grinning:
7. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je ef už má Davídka to je super, že jí moc gratuluju, musela jsme na ní pořád myslet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak my jsme vyrostli o 3 cm, takže máme 53 cm a vážíme 3150 g , moc nás pan Dr chválil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul,vy jste ale sikulky...a co Viek,jak spinka a taaak??povidej maminkovsky dojmy :grinning:
7. srp 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
car nojo...to si pripadame stejne...ale me uz je aspon poznat o tehu brisko, takze si aspon lidi reknou ze jsem tak hnusna protoze jsem tehotna :grinning: :grinning:

prostej diky za zpravy....supeeer

EFI GRATULACE NEJVETSI!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak tak ted ANG....a BAE ze?? huraaaa

petul jeee,ty mas sikovne mimi...a jak je krasnej, broucek!!!
7. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holčiny :slight_smile:

na efi jsem pořád myslela, tak veliká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: asi je fakt unavená, však jí tam potrápili dost dlouho, ale teď už to bude jen dobrý :wink: :dizzy_face:

anget přeju všechno nej k narozkám :wink: :dizzy_face:

hezký víkendík kočandy :sunglasses:
7. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju za gratulace :slight_smile:
A EFI A DAVÍDKOVI moc gratuluju..ať je Davídek maminky a tatínka sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré sobotní dopoledne Prvosenky :slight_smile:

Jéé EFÍKU,moc gratuluju k Davídkovi,konečně už máš za sebou to dlouhý čekání :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Angethko,všechno nej k narozeninkám :wink: :slight_smile:

Jinak přeji všem krásný víkend :wink:
8. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré sobotní ranko!!
No to jsou krásné zprávičky!!Efi moooc gratulujeme a přejeme ať ti Davídek dělá jen samou radost, když se tě tak nazlobil při porodu.-))))ale je to nádhera!!!

Ange všecičko nej nej k narozeninkám, máte teda s Davídkem stejně narozky.-))))

my jdeme dneska na svatbu, tak se mooc těšim:slight_smile:)mimi od rána kope jak blázen, asi se taky rěší:slight_smile:
Včera na grilovačce jsme se přecpali jak psi:slight_smile:)ale rybi miminko potřebuje:slight_smile:))

Krásný víkendíček všeeem!!!!
8. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pekny vikend preju!
Ani nevim, ze ma ANG narozky...jak to vite? VSE NEJLEPSI ANGET!!!! Hodne zdravicka a bezproblemovy porod:slight_smile: Uz brzy....

Ja se dnes valim v pelisku...potrebuju si taky odpocinout po te dovolene:slight_smile: Takze jsem v pyzamu, jednu ruku na brisku (ktery se porad hejbe) a ctu si knizku....pohoda. Jen mam tady spoustu prace a porad ne a ne vylezt....
Dnes se me zdalo o tom utz a ze to byl chlapecek....tak jsem zvedava:slight_smile:
8. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdo bude chtit videt album taaak vam poslu odkazek do ip :wink:
8. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chciii....ahooj:slight_smile:
8. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsem ti to poslala svoji:slight_smile:

mnam mnam,ted jsem zbastila par venecku..delala tchyne manzovi k svatku,moooc dobry je udelala :grinning:
8. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jen kontrola, tak Erfi je konečně mamina, tak se jí to holce povedlo, já na ní furt myslela, gratulujeeeeem.-)
8. srp 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem mela zemlovku,mnam
8. srp 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooj holky....: )

tááák předně mooooc gratuluju EFI k narození Davídka... a doufám, že ti to vynahradí a brzo zapomeneš na to předlouhý čekání u porodu.... myslím na vás! :slight_smile:

dřív jsem se sem nedostala... měli jsme rušnou sobotuuuu :slight_smile: ale už je vymalováno - máme to tu pěkně barevný - hurááááááááááá :slight_smile: teda obývačku... ostatní jsme nedělali...
chtěla jsem v ikea koupit závěsy, ale stály by asi tisícovku na tři okna - což by šlo, ale za začištění těch závěsů chtěli téměř 700.- což mi teda příde nehorázný, když to chci jen založit.... takže jsem zase odešla s prázdnou...

ale koupila jsem si tohle - měla jsem na to spadeno už dloooouho a měli tam poslední kus, tak jsem se bála, aby ještě bylo...
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50132673

všem přeju krásnou neděli... doufám, že EFI už bude trochu hej...
9. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
12 tt fííííha.... :slight_smile:))
9. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zeny!!!!!!!jsem tu na dve hodky jen vase!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
je hehe koukam,ze jste malovali a ty jsi brala utokem ikeu :grinning:
9. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zase tu nikdo neni kdyz tu jsme my s Ondraskem

trosku jsem vas docetla

efiku gratulujume ti k davidkovi a nebuj vsechny spliny prejdou casem,at vam davidek krasne roste a delkajen radost

sac uz jsem psala sms taky

prostejko omlouvam se,zue uz jsem neodepsala,ale dosel mi kredit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

ange dodatecne vsecicko nej nej nej,hlavne at krasne zvladnete porod,hodne stesticka zdravicka a lasky
9. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHUUUU ahooooooooj.... mno jo, neděle dopoledne, všichni ještě spinkají, nebo snídají, nebo výletí nebo vegetí :slight_smile:)))

jak se máte??? už máte s Ondráškem zaběhlej režim a tak? :slight_smile:

my za chvíli jedem do hornbachu pro nějaký hřebíky (ještě budem dneska přidělávat police .) a já si koupím skalničky... koupila jsem před pár dny takový dva velký květináče ve slevě, tak si je konečně trochu osadím :slight_smile: se těším :slight_smile:

jinak u nás probíhá furt velký uklízení... mám pocit, že se toho nikdy nezbavíme :slight_smile:))
9. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a nikdo tu :slight_smile: tak páááááááááááá jdu něco pojíst, popít a razíme :slight_smile: :wink:
9. srp 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Blahu, Hehe a Ondrášku..
Děkuju za gratulace :slight_smile: :slight_smile:
Já dnes vařit nemusím, jsme zvaní..a manžel dělá venku poličky, nějak ho to chytlo :grinning:
Včera jsme se snažili "vyklepat" Vendulku ve velorexu...a dosáhli jsme toho, že se pak jen pořádně protahovala :grinning:
9. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko rezim mame to jo,vlastne rano tak mezi 7-8:30 se budi,nakrmime,basnidame,pak uz nespi i ted se mi tu rostak vrti v sedacce,pak usina az po obede,no vecer koupeme tak mezi 7-8 a pak ho ukladame,v noci se budi jednou na krmeni a pak vydrzi krasne do rana,akorat,jak uz je cilejsi,tak treba dneska v pul treti rano se smal a hral si,ale je zlatej sam pak usnul,max.chvilkju place :grinning:

ahojky ange,tak to mate dobry ,dneska bez vareni,ja teeda taky ,mam vareno ze vcera dusenou mrkev,odpoledne mi ceka zehleni,jak me se nechcceeeeee,ale uz to na me pada :grinning: a jaka byla oslava ange?
9. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a vy jste se stehovali,neee??????nebo rekonstrujete? :slight_smile:
9. srp 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu ty máš zlatý miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
Oslava byla fajn, ale lepší bylo, že se mi pak dobře spalo :grinning:
9. srp 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ange nezakrikni to :slight_smile: ale jo je celkem hodnej,proste uz mame svuj rezim,tak je to fajny :grinning:

spalo,spi pred porodem co muzes,ono to fakt chce ty sily nasbirat :grinning: pak se clovek az tak nevyspi :slight_smile:
9. srp 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě já s tím spaním mám problém :stuck_out_tongue_closed_eyes: už nevím jak ležet, nohy bolí, jak jsou nateklé a svědí mě celé tělo...teď je to teda trochu lepší, ale zítra to musím říct dr.
9. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek