• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
carcul taky ti poroste a budeš koukat jak rychle :grinning: však mám nahoře 10kg :sweat_smile: to je dobře, že máte všechno v pořádku :sunglasses: počkej až ucítíš pohyby, to bude něco, mě teď Terísek kope jak o život, čím dál tím víc, ale aspoň vím, že je všechno OK :slight_smile:
9. srp 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jestli muzu poradit dobrou investici tak si poridte parni sterilizator do mikrovlnky,je to k nezaplaceni,cloveka tam vysterilizuje vsechno i dudliky a odsavacku,a vyuzivala jsem to ikdyz jsem plne kojila natoz ted,kdyz prikrmujeme :slight_smile:
9. srp 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat ete preji krasnou nedeli na chate.a jsem zvedava na to tvy brisko jak roste

monci...uz jsem ti poslala...tak to je krasna cena :grinning: a ta 6-dilna je fakt hezoucka
9. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu fakt jedovatý mlíko, úplně zelený, to jsem v životě neviděla :fearful: nejhorší bylo dostat do malý nějaký jídlo, ségra ji držela já měla držet hlavičku a flaškou do ní rvala večer ten nutrilon (kterej nechtěla) a pak zkusila tu bebu, za celej den nic nesnědla, tak jsme to do ní musely nacpat, ale byl to teda děs :confounded:

carcul souhlasím s blahu, slyšet srdíčko miminka je úúúúžasná věc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci to muselo byt narocny i pro segru,mala urcite byla protivna,kdyz byla hladova a odpocinek pro ne nebyl zadnej,co?

srdicko krasa,ikdyz ja jsem ted v takovem rozpolozeni,ze mi prijde nadherny vsechno co malej dela,treba ted uz prisel na to,ze ma taky hlas,tak se obcas snazi povidat,to jsme s tatkou vzdycky cely na mekko :grinning:
9. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo nam ho ete nepustila,jen ukazala na utz ze opravdu je(jak se to tam ukazuje)ale nahlas neee...ji priste o to reknu...minule tam byla nahrada za sestricku a zmatky,ale stejne sem byla hotova jen z toho jak se mii furt vrtelo :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu tak to je krasny :grinning: :grinning: :grinning: a co teprv az poprvy rekne mama nebo tata,to budete na mekko :grinning:
9. srp 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul nááádherný fotečky :slight_smile: koukám, že už taky pěkně nakupuješ viď :wink: tu knihu pro tatínky jsem manžovi taky koupila :slight_smile:

blahu jj, bylo to dost náročný,já o dětech nic nevěděla, ona taky ne, mamku odvezla RZ (to byl právě ten stres), takže jsme komunikovali po telefonu s dětskou, jinak by jsme to asi nezvládli, ale je to díky bohu za námi a všechno je v pořádku a za rok jde Kačka do školy :sunglasses:
9. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
rostou ty deti opravdu mrknutim oka,kazdy den je cilejsi a cilejsi a vic ho zajima svet :grinning:
9. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu pověsit to prádlo, dodělávám v troubě sekanou, jsem trdlo, hlavně že mám domácí pekárnu ve který můžu dělat sekačku a zapoměla jsem na to, tak příště no :wink: a mám hroznou chuť na rýžovou kaši s mandlema a ovocem zapečenou se sněhem, tak jdu na to :slight_smile:

krásnou neděli vám přeju a opatrujte se :sunglasses:
9. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Blahu, poradím:slight_smile:))pak písni a já ti dám instrukce:slight_smile:))

Holky musím letět...papappapa, škoda, že nemůžu pokecat když je tu konečně Blahovka:slight_smile:
Blahu pošli mi do IP název té napařovačky sterilizační:slight_smile:)díky

Ange už 10kg?fíha, no to nás asi ještě čeká, my máme nahoře 3,5:slight_smile:)))
9. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci,tak to nakonec zvladli dobre :grinning: :grinning: :grinning: to je hlavni
dekuju :grinning: :grinning: ten utz fakt byl krasnej...tovis nakupuju -se nada odolat...ale zatim jen semtam nakej kousek :grinning: :grinning:
9. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda monci ty delas chute!!! :grinning: tak se opatrujte holky

cat posilaaam ti to do ip :grinning:
9. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci tak paaa :grinning: :grinning:

blahu me prosim taky posli do ip nazev :grinning:
9. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
carculko mas to tam :wink:
9. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu dekuju :grinning: :grinning:
blahu davas malymu i cajik a nebo jen mliko??ja slysela dva nazory-ze v mlice je vsechno a staci a pak ze mliko je jidlo a mel by se delat i cajik pro kojence
9. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul jen mliko,taky jsem to slyxsela,ale slysela jsem i,ze kdyz jsou ty 30 venku,ze se muze dat i kojenecka voda,zatim cajik nedela,ale planuju se na to zeptat mudry :slight_smile:
9. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave to jsem slysela ze nejhorsi je to v tech vedrech kdyz se nedava pit...ze pak jsou deti dehydrovany a obcas placou i kuli tomu
9. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidim co mi rekne mudra,jestli uz muzem zacit s cajikama,nebo staci mlicko,pak ti to schvalne pisnu,no nic carculko a mimi necham vas tu samotne,my z pomalu zas pojedeme domu,tatka uz se vyradil,tak povalime dom

pa pa :grinning:
9. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu ta paaa a at Ondrasek dal dela jen radost.pa
9. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...
Carcul pošli mi taky albíčko do IP :dizzy_face:
9. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange..poslano :grinning:
9. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange tak co Vendulka se ven ete nechysta?
9. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju Carcul :slight_smile: :slight_smile:
Vendulce se tam asi zalíbilo, i když mi přijde, že mám břicho zvrdlý pořád..zítra jdu na monitor, tak jsem zvědavá, co ukáže.
9. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange,tak snad ji odtamtud nebudou muset vyhanet..urco je rozumna holka a bude chtit brzy ne bejt jen u mamci ale i u tatky :grinning:
9. srp 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééé JANIČKA už je u SAC v albu :slight_smile:

SAC jste krásný!!! a neskutečný - už jsi doma? :slight_smile: moc vám blahopřeju a přeju moooc spokojenosti :slight_smile: ať si na sebe brzo zvyknete, zajedete režim a jste prostě šťastný! .) :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ahojky ahooj..dnes nás pustili..esi bude zítra nějak čas tak se stavím povykládat jak sme se měly a máme :slight_smile: Dobrou
9. srp 2009 ve 21:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC broooou... už jsem kokala na album a moc se těším na dojmy z porodu :slight_smile: opatrujte se :slight_smile: :dizzy_face:
9. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJí sím tě... dívala ses nějak víc na ty registrace v porodnici? registruje se do 14 tt nebo od 14 tt ?? začínám být nějak nervozní.... ještě bych se měla poradit asi s kardiologem a už je málo času.... :fearful:
9. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC ta je nádherná a tak velká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek