Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
24. čer 2009

Holky jsme zpět z UTZ, ale všimli jste si, že Sac už je 35. týden 😉 😉 já jsem si všimla 🙂 🙂
Zdravím Petulko a Edíku a Hypo a mimi

hehena
autor
24. čer 2009

no teoreticky jo... jen bych to nepřeháněla...
na udržení těhu se předepisuje ascorutin a to je něco jako vitamín C...

hehena
autor
24. čer 2009

ANGE tak co? jaký to bylo?

prosteja
24. čer 2009

no holky já letím domů 😉 respektive s kámoškou na kafčo 😵 nějak mi blbne koník.....tak jsem si s váma nemohla psát 😠 no nic, tak zase zítra....... hehe, takže můžu jednu tabletku vitaminu C denně? 😉 co myslíš? a mějte se všichni krásně a zítra papa 😵

angetha
24. čer 2009

Prostějko papa, být tebou tak si koupím vitamíny pro těhule kde je vše 😉
Taky mi Koník nešel..
UTZ byl rychlý, kontroloval orgány, průtok pupečníkem, srdíčko, velikost...odpovídáme 30+3, jinak jsem 30+6, takže to krásně dohnala a váží 1750 gramů, při porodu bude mít tak tři kila, jsem ráda, že nebude moc velká. Jo a opravdu je to holčička 🙂 🙂

hehena
autor
24. čer 2009

PROSTEJí no to by ti rozhodně nemělo nijak ublížit....

hehena
autor
24. čer 2009

ANGE tak ještě jednou gratulace k holčičce .) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

angetha
24. čer 2009

Dík Hehe 😵

p.e.t.u.l.k.a
24. čer 2009

Angeth gratuluju k UZ hlavně žě jste obě v pořádku a malá pěkně roste 😵 😵 😵

amallie
24. čer 2009

Ange: tak to je super, že nebude velká!!! Ježíš, já chci taky malý dítě 😵 😵 😵 I když při mý tělěsný stavbě nevím nevím.........

Ahoj Petu, hurá, žes zase zavítala 😵

amallie
24. čer 2009

Jinak já na první kontrole sice měla manžela, ale čekal v čekárně a pak jsem mu až ukázala obrázek. Dokonce i mudr nejdřív koukal na utz sám a pak až mi ukázal mimíska. Bylo to v 9tt a stejně mi musel vysvětlit, co kde má. Až v tom 13tt byl manžel se mnou a koukal na miminko naživo

cat79
24. čer 2009

Tak jsem zpět🙂 dala jsem si i zmrzku...vanilkovou🙂))

Ahooj petul a hypoo🙂)to je novinek, co?🙂)

Já jdi dělat ovocnej salát, ať máme s mimi vitamínky, pozemek je náš, tak jsme tam ještě jeli, nádhera nádhera nááádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

amallie
24. čer 2009

cat, ty jdeš na tripple testy ve 14. týdnu??

cat79
24. čer 2009

ano 13+2tt a Svoja taky , na den přesně, proč?

amallie
24. čer 2009

páč ty se dělají až 16+něco................ tak se divím.............

nt screening a krev už máš? to by mělo bejt tenhle týden...........

cat79
24. čer 2009

já ale nevím jestli jsou to tripple testy, má to být prvotrimestrový screening, krev už mám

amallie
24. čer 2009

jo tááák............. tys právě psala, že jdeš na tripple testy taky příští týden, tak jsem se divila 😉

dobrý, máme jasno 😉

hehena
autor
24. čer 2009

AMALLI a co povídal na UTZ?????

cat79
24. čer 2009

jaký je rozdím mezi nimi?Já myslela, že je to totéž, víš, ještě se nevyznám...spíš vůbec se nevyznám🙂))hihihi
Ale Svoja jde taky 30.6., takže je to asi OK

angetha
24. čer 2009

Prvotrimestrový screening ( NT screening) se dělá dřív jak tripple testy a je o dost přesnější.. 😉

amallie
24. čer 2009

Cat: rozdíl je v tom, že se kontrolují jiné věci, resp. z krve se nabírá něco jiného 😉

hehe: byl nadšenej, když viděl, jak miminko hází zadečkem a mává ručičkama, ten první obrázek se mu líbil, ale musela jsem mu to přetlumočit, přeci jen, nic moc vidět není............... my byli jen 9tt a 13tt, šli jsme poprvé později 😉

amallie
24. čer 2009

já původně chtěla tripple test odmítnout, jak tady anget, ale jelikož mi v hlavě hlodal červ, páč první test byl NT 1,9 a mně se to zdálo hodně, tak jsem radši šla a uf, všechno dobrý!!! Sice teda mudr říkal, že to první dopadlo na 1*, ale nějak prostě červík hlodal, no

amallie
24. čer 2009

Ange: jak dlouhou si vybereš rodičovskou? a kdy máš nástup na MD?

angetha
24. čer 2009

Amalko já ho neodmítla, mě ho dr. ani nenabídl s tím, že hodně často vycházejí falešně..tak proto.. 😉

cat79
24. čer 2009

Aha, to jsem nevěděla, já chci určo pro jistotu všechno. A co znamená to čísto 1,9??

angetha
24. čer 2009

Nástup na MD mám 16. července pokud dobře počítám a rodičovskou si vezmu na tři roky, protože hodláme mít druhé dítko tak uvidíme jak se zadaří..ty dva roky mi přijdou málo, nevím co bych s dvouletým dítětem dělala, kdybych musela do práce

amallie
24. čer 2009

tys říkala, žes podepsala revers, tak jsem myselal, žes to výslovně odmítla............

já na to nechtěla, ale on se ani neptal, prostě mě poslal na krev, jen mi vysvětlil, že kdyby to vyšlo pozitivně, nemám si z toho nic dělat, že je to skoro vždy ok........... no, jako hlavně, že nevyšlo

angetha
24. čer 2009

Cat na tom screeningu se měří kožní řasa na šíji..maximálně může být 2,5 mm, jinak je podezření na Downův syndrom

amallie
24. čer 2009

anget: právě když hodláte mít druhé dítko, tak by to pro tebe bylo ideální, bys dva roky brala příspěvěk, pak otěhulila a byla zase doma 😉

1,9 je rozměr šíjového projasnění, velikost něco jako míchy, nebo tak............když je to moc velký, je to blbě..........

svoja
24. čer 2009

Cau maminky a cekatelky....
Ja jdu na screening, bude se zkoumat nejaky sijovy projasneni a riziko Downa...o triple testech nic nevim, CAT!!!