• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
ahojky Sac, já ti závidim že už to máš za sebou:slight_smile:.....super, hlavně že z toho nemáš trauma, ale radostnej zážitek....
10. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé sac tak to mě mrzí, že máte s mlíčkem takový problémy :confounded: no ale co se dá dělat, budete muset přikrmovat asi.....

ale jinak teda porodka super ne, o malou se ti postarali když jsi potřebovala a pak už jste byly jenom spolu :wink:
10. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo u těch bolestí..po té prdlé plodovce už teda nic moc..docela dost to bolelo ale nejvíc dyž už mě to nutilo tlačit..a pak jak sme tlačily tak mě tlačil celej ten spodek a PA se mně tam rejpala a mudr na břichu to bylo asi nejhorší..ale zvádnout se to dalo..ale kdybych tak měla rodit eště hodinu tak to bych asi nedala :sweat_smile:

Jinak jedn večer sem byla dost zoufala že to nemůžu zvládnout a celej večer sem brečela (zrovna ten den pustili holky z pokoje tak sem tam byla sama..mobil se mně vybil tak sem ani nemohla mužovi zavolat pře sem zapomněla nabíječku) takže nic moc a náslodovalo to aji druhej den..dybych aspoň pořádně kojila..a mám ten pocit občas :pensive:

Malá je naše krásná beruška a já ju moc miluju ale prostě mám strach jak to budem zvládat..ale tak snad dobře. Mudr nám řekne kolik dokrmovat a co dál a bude to snad lepší.
10. srp 2009 v 11:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac myslím, že to jsou normální pocity skoro každé maminky :wink: určitě to zvládnete, jste šikulky :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: porod byl teda super, aspoň podle vyprávění, myslím, že máte i s mužem krásný zážitek ne? :wink:
10. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ani nevím esi nejdřív vykoupat a pak nakojit či obráceně..dyž se vzbudí tak moc brečí pře chce papat tak nevím jak ji přitom koupat a zase po jídle s ní házet to asi taky není ono..ach jo.. :frowning2:
10. srp 2009 v 11:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac nesmutni :wink: :wink: :wink: ten režim si zaběhnete uvidíš..... musíš zkusit, co maličké nejvíc vyhovuje :wink: jeden den to zkus tak, druhý den to zkus opačně a uvidíš.... nebo zkus nakrmit, pak chvilku počkejte a běžte se vykoupat... uvidíš, že to brzičko bude v pohodě... určo ti i doktorka dneska poradí co a jak :wink:
10. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, to byla teda rychlost :astonished: jsem registrovaná v porodnici :grinning: :astonished:
10. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo prostejko to máme..hlavně to byla fakt rychovka a všude až na jednu sestru byly ty sestry ke kterým sem měla prosbu nebo oni došly za mnou fakt hodný a ochotný :wink:
10. srp 2009 v 11:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac rychlovka to byla, to uznávám.... ale já ti říkala, že to tak bude... tolik jsi se těšila, co to vlastně nakonec bude, že to šlo jako po másle :wink: :grinning: jenom byla malá trošku větší, tak ti pomohli a bylo to ok..... uvidíš, že za pár dnů na to budeš vzpomínat ještě líp...... :wink:

horší to asi bude s efi..... :confounded:
10. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJKO už???? :slight_smile:)) no to je pohodička a ptala ses jak to tam je teď se začátkem března???
10. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac a co manža? jak si to užíval, ty první chvilky s váma... a byl ti hodně velkou oporou?
10. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no SAC tak jsem to zhltla.... no bylo to rychlý, ale prostě porod... to šití mě teda vůbec netěší... achjo!

a neboj za pár dní bude určitě líp... ono to prostě chvíli trvá, je to nová role, najednou je s váma novej človíček, má nějaký potřeby a tak... a za dva, tři měsíce už všechno budeš zvládat levou zadní :slight_smile: :wink:
10. srp 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doufám prostejko..ale dnešní první noc úplně v pohodě..máme udělané "noční osvětlení" jako v porodce :grinning: Musím na malou vidět..a eště máme ten monitor dechu takže můžu koukat esi bliká a být v pohodě..i když teda v noci jednou sustil tak sem vyskočila a vzala malou do ruk a byla v pohodě tak nevím..asi falešnej poplach nebo na dýl zadržela dech..
10. srp 2009 v 11:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozhovor s porodnicí pro hehe :grinning: :

já: dobrý den, chtěla bych se informovat, jak je to u vás s registrací do porodnice?
sestra: kdy budete rodit?
já: 1. března 2010
sestra: vaše jméno?
já: Bárková
sestra: ročník narození?
já: 83
sestra: to je všechno, jste registrovaná, dojděte si kterýkoliv všední den na recepci pro razítko, na netu se dozvíte další informace a to bude zatím do 35tt vše, nashledanou
já: nashledanou

:grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ :grinning: :grinning: :grinning: no tak to je luxus :slight_smile:)) :grinning:
10. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže jsem se hehe nestihla zeptat vůbec na nic :grinning: ale viditelně to problém zatím není :wink:

"noční osvětlení" sac? ten monitor dechu mě zajímá.... jsi s ním asi klidnější co? :wink:
10. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hehe :grinning: fakt super :grinning:
10. srp 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem chtěla nahlásit, že chci být na pokoji s hehenkou z koníka, ale to jsem jaksi nestihla :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko teda fakt rychlovka :astonished: :grinning: :wink:

Manža to zvlád výborně..pro mě bylo hlavně důležitý abych věděla že je tam semnou..Prý aji koukal jak lezla hlavička to bych do něj neřekla :grinning: A pak prý vzala PA nůžky (na nástřih) tak to už se nedíval :grinning:
10. srp 2009 v 11:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo SAC... odvážnej ten tvůj manža... ani já bych nástřih nechtěla vidět.. aúúúúúú
10. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac takže manža byl oporou... držel tě za ruku? pomáhal ti nějak? zvedat hlavu nebo já nevím...... nebo jen stál a nevěděl, co dělat?......... tak to je odvaha, mrkat se jak leze hlavička :grinning:

no to byla rychlovka...ještě bych takhle rychle mohla porodit a je to :grinning:
sac:klídek časem už vycejtíš :wink: tohle má fakt každá mamča.-)
no hehe, chtěla jsem nám to tam rezervovat... ale sestra byla rychlá :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo prostej "noční osvětlení" :grinning: Máme takovou tu žárovku podlouhlou a k ní je jen kus drátu..já nevím jak se to přesně jmenuje :grinning:A máme ju hozenou pod postelou..je to slabé světýlko ale můžu při něm v poho kojit a koukat jak malá leží nebo co a jak..a bez toho monitoru bych po dnešku vážně nebyla..fakt paráda..vidím že bliká tak sem v pohodě a zase spím chvilku dál.. :wink: :slight_smile: V porodce sem měla pořád strach ale takhle je to super :slight_smile:
10. srp 2009 v 11:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej byl velkou oporou..při kontrakcích dyž sem eště stála mi masíroval chvilu záda..a jak sem tlačila držel hlavu..a pak mi nosil pití abych nemusela vstávat..prostě miláček a říkám Vám že on je typ co jde kolem nemocnice a zezelená a je mu zle!! Zvládl to vážně skvěle :dizzy_face: A když pak potom porodu malá pořád brečela tak ju aspoň choval a ňuňal..já bych to jako sama nezvládla..
10. srp 2009 v 11:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha sac :wink:

no a v porodce jsi monitor dechu neměla? tak to je super, zkušenosti s monitorem dechu sem, ať se můžu rozhodnout, jestli ho taky koupit nebo ne :wink: ale pro klid duše je to asi lepší ho mít doma :wink:
10. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě sem v porodce ho neměla..tak sem musela na malou pořád koukat a sledovala sem esi dejchá a tak a tady ju taky sleduju ale stačí mrknout na "ovladač" a vidím že je vše ok :wink: :slight_smile:
10. srp 2009 v 11:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé sac, tak to je super.... tak nějak si představuju tatínka u porodu... drží mamince hlavu, otírá jí čelo, zbytečně do ničeho nekecá (jako zatlač už sakra pořádně :grinning:) a pak se seznámí s miminkem a pomáhá mamince, když musí ležet :wink: jéééé, se na ten porod začínám normálně těšit.... i z fotek sac vypadáš naprosto spokojeně, jako by jsi rodila spíš před měsícem a ne před pár hodinama :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt paráda.......

no jsem zvědavá na efi... jestli o tom vůbec bude chtít mluvit.... nevíš o ní nic sac? :wink:
10. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a nechcete EFI někdo napsat jak jí je? :pensive:
10. srp 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek