Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
11. srp 2009

Tak já se jdu odvalit 🙂 papa

sacvi
11. srp 2009

Jo doktorka řekla že máme dokrmovat a dneska po ordinaci nám půjčí váhu abych mohla vážit kolik malá ode mě vypije..jinak vše ok..ona malá dost křičela pře měla hlad takže sem mudru ani moc nevnímala 😅

prosteja
11. srp 2009

sac no vidíš, doktorka poradila, to je super 😉 a půjčí ti i váhu, takže paráda 😉 no a sleduju, že malá má pořád hlad 😀 to bude jedlík 😀

prosteja
11. srp 2009

holky kde je dneska hehe? 😕

verled
11. srp 2009

sac:no taaaak paráda.-) a furt jí muckáš??já totiž už teď vim jak budu mít prcka furt v ruce a nedam mu chvilku pokoj.-)
prostej:ona teď uuubec tady chodí maličko.-)
ange:pááááčečko🙂

verled
11. srp 2009

sac:zruš si týdny v pase🙂

sacvi
11. srp 2009

Tak to víš že jak je vzhůru tak se chováme 🙂

právě že malá je šikovná..vydrží spát až 4.hodinky v tahu a skoro nebrečí pokuď teda nemá hlad 🙂

prosteja
11. srp 2009

verled no ale každý den nás sem přijde minimálně pozdravit 😖 a dneska vůbec nic.....

prosteja
11. srp 2009

tak jsem se holky dozvěděla, že mi pojišťovna přispěje jako těhotné 100,- na vitaminy, to je teda docela směšný 😀 .... ale co jsem zjistila, tak mi poskytne 1000,- na nějaké cvičení 😵 tak to jsem docela ráda a asi si něco seženu, pár kurzů bych měla zdarma 😉

prosteja
11. srp 2009

sac tak to je malá opravdu hodňoučká 😉

sacvi
11. srp 2009

no to je 😵

prosteja
11. srp 2009

sac jak se to dělá takový hodný děti 😅 já mám strach, že budu mít nějakýho křiklouna 😀

verled
11. srp 2009

sac:jeee Janička je miluška hodná🙂
prostej:však jsem to už říkala že dávaji příspěvek buď na kurz nebo cvíčo, ale o vitamínech nevim, musim se tam zajit mrknout🙂

prosteja
11. srp 2009

no verled ono záleží na pojišťovně.... vím, že bae snad dokonce přispívali na věci do porodky, jako na vložky a na nějakou kosmetiku snad 😉 a docela dost...... to mě pojišťovna přispívá na ty vitaminy a na cvíčo a pak na plavání s miminkama a na cvičení s dětma, což bude taky super 😉

sacvi
11. srp 2009

no to nevím prostej 😀 Esi na to dojdu tak Ti řeknu 😀

prosteja
11. srp 2009

no mě můj říkal, že prej kluk se dělá nahoru a doprava 😀 😀 😀 tak se ptám jak se dělá hodný dítě... pohlaví je mi fuk 😀

verled
11. srp 2009

prostej: 😀 😀 😀

sacvi
11. srp 2009

prostej to ten taky můj říkal a podívej 😀

prosteja
11. srp 2009

no coco verled 😀 😀

sac a sakryš.... si nemířil správně 😀

p.e.t.u.l.k.a
11. srp 2009

prostej nám tedy na genetice srdíčko nepustili, až jak jsem byla v tom 33 tt v nemocnici tak jsem slyšela poprvé.

Verled my se máme dobře, právě jsme se napapali a teď jdu něco nachystat protože přijde kámoška s malou a jinak mám na prázdninách 10letého bratrance a manžel má až do konce měsíce dovolenou 😀 tak je to super

Sacvi to jsme ráda, že je malá tak hodná a jak dokrmuješ? Přes stříkačku nebo láhví? A kdy se ti udělalo mléko?

p.e.t.u.l.k.a
11. srp 2009

A stašně jsme zvědavá na ef? Pokud nemají nějaký problém, tak by jí dneska mohli pustit, snad jo

prosteja
11. srp 2009

petul aha, díky za info.... tak uvidíme, jestli nám pan doktor srdíčko pustí nebo ne 😉 mě bude stačit toho bobeška vidět na obrazovce 😉

prosteja
11. srp 2009

petul taky jsem na efi zase myslela a říkala si, že dneska by je mohli v pohodě pustit 😉 tak uvidíme, kdy nás přijde pozdravit 😉

prosteja
11. srp 2009

sac zkoušela jsi jí včera psát? 😉

p.e.t.u.l.k.a
11. srp 2009

prostej já mám v albumu krásnou fotku z toho UZ v tom 12 tt 😉 i Dr mi jí chválili, že se foto povedlo 😉 tak snad budeš taky spokojená

prosteja
11. srp 2009

petul mrknu 😉

prosteja
11. srp 2009

petulko ta je krááááásná, doufám, že když ne fotečku, tak že aspoň takhle našeho broučka uvidím...... i když my budeme mladší, cca 12tt+2 😉

cat79
11. srp 2009

Prostějko v tom 12tt jsou ty fotečky nádherné, vypydají jako medvídci, to se fakt těš🙂))

Ahoj maminky Sac a Petulko, teda vy máte ty děti zlaté, já bych taky chtěla🙂)))
A s tou pupečníkovou krví, to je teda mazec, tak nejdřív to všude propagujou a teď zase tohle?No nechápu....

prosteja
11. srp 2009

cat no už se těším 😀

jinak k té pupečníkové krvi, já mám právě pocit, že o tom se mluvilo kdysi, strašně hodně a byl to hit a nechávali si to dělat všichni slavní a obyčejní lidi to samo chtěli po nich...... no a pak to najednou utichlo a já si právě ještě tak před rokem, když jsme plánovali říkala, že se na to budu muset zeptat doktora... a pak se začali objevovat tyhle články a už jaksi ani nemám na co se ptát..... 😖 když to půjde, tak ji daruju, když ne, tak mají peška 😉 a dívala ses cat, jestli ji aspoň v té vaší porodce odebírají? 😉

cat79
11. srp 2009

myslím že odebírají, když jsem tam byla, byly tam letáky a lákadla na ten odběr, ale mrknu se na to....
Dnešní doba je fukt funny, jednou tak a pak zase tak....jen z nás chtějí vymámit co nejvíc peněz..někdy si připadám jak na pouti a né v životě🙂)))
ale jestli budu moct tím odběrem někomu pomoct, tak určitě daruju co budu moct...člověk nikdy neví🙂