• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Tak já se jdu odvalit :slight_smile: papa
11. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo doktorka řekla že máme dokrmovat a dneska po ordinaci nám půjčí váhu abych mohla vážit kolik malá ode mě vypije..jinak vše ok..ona malá dost křičela pře měla hlad takže sem mudru ani moc nevnímala :sweat_smile:
11. srp 2009 v 11:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac no vidíš, doktorka poradila, to je super :wink: a půjčí ti i váhu, takže paráda :wink: no a sleduju, že malá má pořád hlad :grinning: to bude jedlík :grinning:
11. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde je dneska hehe? :confused:
11. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac:no taaaak paráda.-) a furt jí muckáš??já totiž už teď vim jak budu mít prcka furt v ruce a nedam mu chvilku pokoj.-)
prostej:ona teď uuubec tady chodí maličko.-)
ange:pááááčečko:slight_smile:
11. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac:zruš si týdny v pase:slight_smile:
11. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to víš že jak je vzhůru tak se chováme :slight_smile:

právě že malá je šikovná..vydrží spát až 4.hodinky v tahu a skoro nebrečí pokuď teda nemá hlad :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
verled no ale každý den nás sem přijde minimálně pozdravit :confounded: a dneska vůbec nic.....
11. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se holky dozvěděla, že mi pojišťovna přispěje jako těhotné 100,- na vitaminy, to je teda docela směšný :grinning: .... ale co jsem zjistila, tak mi poskytne 1000,- na nějaké cvičení :dizzy_face: tak to jsem docela ráda a asi si něco seženu, pár kurzů bych měla zdarma :wink:
11. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac tak to je malá opravdu hodňoučká :wink:
11. srp 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je :dizzy_face:
11. srp 2009 v 11:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac jak se to dělá takový hodný děti :sweat_smile: já mám strach, že budu mít nějakýho křiklouna :grinning:
11. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac:jeee Janička je miluška hodná:slight_smile:
prostej:však jsem to už říkala že dávaji příspěvek buď na kurz nebo cvíčo, ale o vitamínech nevim, musim se tam zajit mrknout:slight_smile:
11. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no verled ono záleží na pojišťovně.... vím, že bae snad dokonce přispívali na věci do porodky, jako na vložky a na nějakou kosmetiku snad :wink: a docela dost...... to mě pojišťovna přispívá na ty vitaminy a na cvíčo a pak na plavání s miminkama a na cvičení s dětma, což bude taky super :wink:
11. srp 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nevím prostej :grinning: Esi na to dojdu tak Ti řeknu :grinning:
11. srp 2009 v 11:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě můj říkal, že prej kluk se dělá nahoru a doprava :grinning: :grinning: :grinning: tak se ptám jak se dělá hodný dítě... pohlaví je mi fuk :grinning:
11. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej to ten taky můj říkal a podívej :grinning:
11. srp 2009 ve 12:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no coco verled :grinning: :grinning:

sac a sakryš.... si nemířil správně :grinning:
11. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej nám tedy na genetice srdíčko nepustili, až jak jsem byla v tom 33 tt v nemocnici tak jsem slyšela poprvé.

Verled my se máme dobře, právě jsme se napapali a teď jdu něco nachystat protože přijde kámoška s malou a jinak mám na prázdninách 10letého bratrance a manžel má až do konce měsíce dovolenou :grinning: tak je to super

Sacvi to jsme ráda, že je malá tak hodná a jak dokrmuješ? Přes stříkačku nebo láhví? A kdy se ti udělalo mléko?
11. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A stašně jsme zvědavá na ef? Pokud nemají nějaký problém, tak by jí dneska mohli pustit, snad jo
11. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul aha, díky za info.... tak uvidíme, jestli nám pan doktor srdíčko pustí nebo ne :wink: mě bude stačit toho bobeška vidět na obrazovce :wink:
11. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul taky jsem na efi zase myslela a říkala si, že dneska by je mohli v pohodě pustit :wink: tak uvidíme, kdy nás přijde pozdravit :wink:
11. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac zkoušela jsi jí včera psát? :wink:
prostej já mám v albumu krásnou fotku z toho UZ v tom 12 tt :wink: i Dr mi jí chválili, že se foto povedlo :wink: tak snad budeš taky spokojená
petul mrknu :wink:
11. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulko ta je krááááásná, doufám, že když ne fotečku, tak že aspoň takhle našeho broučka uvidím...... i když my budeme mladší, cca 12tt+2 :wink:
11. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostějko v tom 12tt jsou ty fotečky nádherné, vypydají jako medvídci, to se fakt těš:slight_smile:))

Ahoj maminky Sac a Petulko, teda vy máte ty děti zlaté, já bych taky chtěla:slight_smile:)))
A s tou pupečníkovou krví, to je teda mazec, tak nejdřív to všude propagujou a teď zase tohle?No nechápu....
11. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat no už se těším :grinning:

jinak k té pupečníkové krvi, já mám právě pocit, že o tom se mluvilo kdysi, strašně hodně a byl to hit a nechávali si to dělat všichni slavní a obyčejní lidi to samo chtěli po nich...... no a pak to najednou utichlo a já si právě ještě tak před rokem, když jsme plánovali říkala, že se na to budu muset zeptat doktora... a pak se začali objevovat tyhle články a už jaksi ani nemám na co se ptát..... :confounded: když to půjde, tak ji daruju, když ne, tak mají peška :wink: a dívala ses cat, jestli ji aspoň v té vaší porodce odebírají? :wink:
11. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím že odebírají, když jsem tam byla, byly tam letáky a lákadla na ten odběr, ale mrknu se na to....
Dnešní doba je fukt funny, jednou tak a pak zase tak....jen z nás chtějí vymámit co nejvíc peněz..někdy si připadám jak na pouti a né v životě:slight_smile:)))
ale jestli budu moct tím odběrem někomu pomoct, tak určitě daruju co budu moct...člověk nikdy neví:slight_smile:
11. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek