• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
VER jo a bude te chranit!!!!!
12. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER rekni neco!!!
12. srp 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je ahojky Ver,tak dalsi chlapecek!!!!!!!!No holky my ty kluky plodime jako na bezicim pase a to uz tu jsou konecne i holcicky :slight_smile: ale kluci vedou :grinning:
autor
BLAHUško stěhovali jsme se na okraj Prahy do domečku s minizahrádečkou... je to fajn... ale až se zabydlíme bude to lepší, furt jsme tu jako na chatě... a trochu to teda tak i je, bo pejska se válí venku, pak běhá dovnitř, nosí sem bordýlek, pak prší, ona běhá ven a dovnitř a než jí stihnu zavřít, tak je to tu celý špinavý... furt nějaký listí a hlína :slight_smile:))) no ještě, že je dole dlažba, to bysme se jinak asi potentočkovali... a taky je dobrý, že je ta dlažba světlá, takže na tom nejsou vidět ty tuny jejích chlupů, co z ní neustále padají.....

no a nejlepší je, že se bojí schodů a nechodí do patra, neleze nám do postele a ten bordýlek nenosí i nahoru, to asi s mimouškem dost oceníme... :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
autor
mno já OVU sledovala, bo mě to bavilo... mamina mi říkala, že to vědátorství a zkoumání mám rozhodně po taťkovi.... :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe to me pripomina...uz jsi to tam u vas nafotila? :sweat_smile:
12. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE: no právě, tělo si občas dělá co chce..:slight_smile: a my abychom se trefovaly..:slight_smile:

SVOJA: to víš, že mi některý věci ohledně dětí vadí, není to asi žárlení, jsou to děti a já ted uz manželka...je to jiný vztah....ale nebylo to vždycky lehký..(
12. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tak vam vysel ten domecek,ju,jak jste ho nakonec nasli??No to by me zajimali fotos???je nekde?tak to je parada,jste jest na okraji prahy a ta vase si zvykne,nelce taky trvalo nez si zvykla,ale uz je dobra,jen furt stekala na sousedy v panelaku,jako prastena :grinning: pani a jeste patrovej domecek,no to zavidim :slight_smile:
12. srp 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:ale joo uzž z toho mam radost, ale v ordinaci já prej "sakra" a doktor "prosim"??:slight_smile:já byla na tom echu a on to asi pěkně viděl a říkal, chcete to vědět??a já že jo, ale už předtim jsem tam viděla klimbat nářadíčko:slight_smile:)))) :grinning: a on na mě....srdíčko vašeho chlapečka je uplně normální:slight_smile:
12. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI no uz jsem se lekla, ze jsi fakt svetice...podle me to nejde brat uplne v klidu toto
12. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty jdeš kdy svoji???abys taky věděla:slight_smile:
12. srp 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky z Prahy nescházíte se někdy? ráda bych Vás i poznala....:slight_smile:
12. srp 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI ještě nééé ... to ani nejde.... je tu fakt masakr bordel.... ale chystám se na to v pátek dopoledne, bo má dorazit na víkend manžova ségra... takže to tu musíme dát dokupy... :slight_smile:

BLAHU já si ho taky závidím... samozřejmě kdyby nešel celej na firmu, tak do toho nejdem, to by bylo silně nad rámec našich možností... jsem spokojená a takovouhle možnost bych moc přála každýmu!!!!
12. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER ja jdu odpoledne dnes....doufam, ze to taky uvidime....takze tys to poznala i sama....to je dobry...chlapecci byvaji pry jasni....tak uz ses vzpamatovala??
12. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe no ja ti teda taky tise zavidim, uz jsem to tady rikala, baracek je nas sen....
12. srp 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI sešly jsme se jen jednou... pak to moc nešlo, bo některé otěhulily a někteřé by to moc asi nezvládly psychicky.. bohužel... takže už k setkání nedošlo..... samozřejmě záleží na tobě, většina z nás už je v tom, tak jestli by ti to nevadilo, tak já jsem klidně pro sraz, možná i PROSTEJKA by se tentokrát přidala :slight_smile: :dizzy_face:
svoja: světice nebudu..:slight_smile:
NUKI to jsem videla i nazivo tohle lehatko....
autor
SVOJI i náš je to sen.... snad si jednou splníme náš vlastní.... je to opravdu krása, kdo nemá rád ruch velkoměsta, tunu kaváren a barů a nevyžaduje neustále městskou zábavu, tak to ocení... je to balzám na duši...
12. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hehe to se to krasne vyvrbilo miminko a potom baracek :grinning: uz se tesim na nejake fotecky,ale co holky z garsonky do 3+1 je to taky dobry ne :grinning:

svoji to jsem zvedava s cim prijdes,jestli s holcickou nebo chlapeckem :grinning: potrebujem nejaky ty nevesty zase :grinning:
12. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky lehatko jakekoliv doporucuju,malej to miluje,spinka v nem,hraje si v nem,uplne vechno,da se to prenyst vsude,opravdu co bych bez bej delala :slight_smile:
12. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:noo viděla, on ten UTZ na to srdíčko byl kvalitní:slight_smile:a šňůru od šourku poznáš neboj:slight_smile:
blahovka:děkuju:slight_smile:
hehe díky:slight_smile:
nuki díky moooc:slight_smile:
12. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: tak mě by to nevadilo...aspoň bych mohla chytit ten správný virus..:slight_smile:))
12. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zpět holky, vy jste prndaleny :grinning: když tu jsem tak jsem tu většinou sama a nikde nikdo a jen odejdu, tak tady se klevetí :grinning:
12. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ta složenka mi dala zabrat holky :grinning: :grinning: :grinning:

jéééé a mrkám, že u verled slaví pinďíka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluju ver :wink: :dizzy_face:
12. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu na další fotečky se těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a zdravím všechny co přišly :dizzy_face:
12. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vyste tak uzasny,jste na me tak hodny....jak jsem ted porad takova plactiva tak me i slza ukapla...ted jsem dala malyho na slunicko,protoze mame jeste trochu zloutenku a ono prestalo svitit...a asi vas nebudu ted stihat docitat
12. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm přjdu a zase trpím samomluvou :rolling_eyes:
ty prostejko ja bych asi tyk uz nevedela jak vyplnit spravne tu slozenku :grinning: to radsi hradim pres ucet :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek