• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
no prostejko je dobry,ze si prdi do pleny,jeste kdyby se vykadil,nejak mu to po te umele vyzive moc nejde :unamused: asle prdi mi tu jako dospelej chlap a ty obliceje u toho :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co budeš kupovat za gatě PROSTEJ???
autor
PROSTEJ tak ten je i na těch mamitati.cz stránkách....
a ten zrovna mít nemusím :slight_smile:
12. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko já látkový, já do práce s rifliskama nepochodím :confounded:

blahu :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko no ten odkaz co jsem dávala, to je taky mamitati :sweat_smile: oni mají shop i na aukru :grinning:
12. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ahááá PROSTEJKO... to mi nedošlo....

BLAHU to je krááásná představa fakt... :slight_smile:)))) jéééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aha CAT, tak to je zase docela fofr, to je fajn :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
12. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahááááá...
12. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééé hehe, tak ty jsou hustý, fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jů a stojí 490.- to je taky super cena!!! :astonished:
12. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj hehe, cena super :wink: jen je to prodejce z Polska... :confounded:
12. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě nevím, jak odhadovat tu velikost :sweat_smile: budu se muset doma poměřit a přidat si něco, protože si přece nebudu kupovat kalhoty, abych je za chvíli nenatáhla přes zadek :grinning:
12. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky..jakpak se mate,jaky sou novinky??precetla jse jen neco..

ver mooooc gratuluju k chlapeckovi :grinning: :grinning:

ef..malej ti bude delat jen radost a ty spliny brzy prejdou,uvidis :wink:
12. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky blahuško,mám se fajn,kynu a kynu a kutálím se :slight_smile: :sunglasses: :grinning:
12. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu a co dáváš na prdíky?
12. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostějko taky krásný svetřík, ale já se teprve zaregistrovala na aukru a žekám na ten jejich kód co mi pošlou a až pak můžu nakupovat:slight_smile:))

Ale zítra jedeme do Prahy, tak si asi pořídím ňáký ten svetříček:slight_smile:)a kaťata taky, už nic nezapnu a když zapnu tak to v autě musím stejně rozepnout:slight_smile:)))

Holky letím s autíčkem do servisu a pak nakupovat dárečky ségrušce a mě:slight_smile:))teda miminku:slight_smile:))hihihihi

Pak se zase zastavím:slight_smile:))
12. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo na to jsem se chtěla zeptat těhulek....

holky kupovali jste si kalhoty stejný velikosti jako jste nosily před těhu? nebo o číslo větší???

já bych si na první část těhu koupila gatě stejný velikosti a na druhou část bych koupitla už gatě s tím vysokým pásem a o velikost větší, ale jistá si samozřejmě nejsem...
12. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
carculka:děkuju:slight_smile:že mi ale dal zabrat.-)
12. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já bych ráda v Pze pokoupila ještě nějakou tu tuniku, ale byla jsem teď v CA a měli už tam převážně zimní kolekce, včetně zimních bund, takže tuniky už žádný :(((((((( se mi zdá, že jsem to prošvihla... :angry: :pensive:
12. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem zase tady .... to jsou vždycky prostoje, co? :sweat_smile:

Bae, krásný fotečky, kolik že je manžílkovi? Vypadá o dost starší ... a tmavý vlásky ti moc sluší :wink:

Hm,jak taky byl odkaz na ten zavinovací svetr, tak je krásnej, ..já bych šla do toho černýho. Jestli se to povede a budu těhule přes zimu, tak bych ho určitě využila.

Blahu, krásný fotečky Ondráška :dizzy_face: Ty jo, vám už je měsíc a týden??? :astonished: Toto utíká!!!
Ahojky maminky, těhulky a snažilky! Všechny Vás moooooooooooc zdarvím!
Nejvíc teda blahušku protže s tou se tady pokaždé minu, tak ani nevím jestli ví jak jsem byla nadšená z Ondráška-je prostě úžasnej nádhernej .....
A taky Efulku moooooooooc zdravím, jsem moc ráda že už tu zase může být s námi! Uvidíš že když budeš moc s námi pokecat, tak tě všechno přejde! Moc se těším na fotečky! :slight_smile:

Bae nádherný fotečky a teda v tý tmavý barvě jsi vážně kočka! Držím palečky ať už je manža jen vzornější a vzornější! Jsem moc ráda že se umoudřil! :slight_smile:
bae :děkuju moooc:slight_smile:

mám děsnou radost holky to je k nevíře:slight_smile: :sunglasses:

můj malej Tadeášek, mě pak bude ráno mazlit v postýlce.-)))
12. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé já úplně zapoměla pogratulovat ver k klučíkovi! Vím že jsi toužila po holčičce ale uvidíš že klouček bude bezvadnej! :slight_smile:
12. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky orchi :grinning:
hehenko tuničky seženeš hezký na mimibazaru nebo na aukru :wink: a tuniku koupit přes net je lehčí než kalhoty, tu tuniku odhadneš :wink:

ahoooj orchi :dizzy_face:
orchi:děkuju moc:slight_smile:))))miluju ho:slight_smile: :astonished:
12. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver taky hezký, mě by vadil krátký rukáv :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky carcul a prostej!
Mě se na týhle strance líbí ty svetry všechny! Taky se chystám nějaký objednat, jinak zimu nepřežiju, jsem hrozná zmrzlina a včera večer když jsem byla najezená tak už jsem nezapla mikinu! Myslíte že ten zavinovací se dá nosit i normálně, že se tim zavinutím nastaví velikost přes bříško?
12. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek