• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
hehe a nešlo by to tak, že by ti někdo (třeba já) dal svoje přihlašovací údaje a ty jsi udělala tabule u něho? já vím, že ty si nechceš zapráskat album tabulema...... ale já budu stejnak dávat fotky na rajče, tak bych ti klidně 2 místa pro alba uvolnila :wink:
13. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja jsem si ted vyskladala mimi vecicky na postel v loznici a chodim se na to divat...:slight_smile: Sem magor fakt!

JInak, jak jsme se bavily o tech velikostech v tescu, ze to tam maj podle mesicu, tak jsem to porovnavala a 0-3 je veliky cca jako 62 ...a strasne se me libi, ze ty soupravicky maji designove udelany tak, aby se jednotlivy kousky daly kombinovat....supr
13. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam je 25 a 35
13. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky Lowe přispívám svojí troškou do mlýna.... mě bude příští týden 26 a manželovi letos bylo 28 :wink: a snažili jsme se od října 2008 s menšíma problémama a lékama se povedlo v červnu 2009 :wink:
13. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LOWE teď mrkni.... ale ještě tam u mamin dělám úpravy....

jsem musela vymazat andreaska a Baliska... stejně tady už věčnost nebyly a mě už se to tam prostě nevleze...

tedy klikni::::
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=225287&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
13. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ spíš asi založím přímo PRVOSENKOVý album... novej nick a tak.. a bude to...
13. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe no to bude asi nejlepsi ne? novej nick....
13. srp 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hihi, PROSTEJ, to je fakt, že se mu krev nahrne jinam......ale vysvětlujte to někomu na smrtelný posteli :grinning:

To je ale vůl co si to dovoluje k manželce, fuj! Bych ho někam kopla ať vidí, co je to bolest!

LOWE: mi se máme pořád mooooc rádi, prostě jsme na sebe tenkrát kápli a náhoda jako blbec .... a jsme spolu moc šťastní. Samo že to není jako na začátku, to už nikdy nebude, ale milujeme se moooooooc :dizzy_face:

Heheeeee, néééé, my jsme bez tabulky???? Ty jsi ale šikula a opravíš to :wink:
13. srp 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, to bude nejlepší, novej Nick Prvosenky ...jupííí

LOWE: nám je teď oběma 29, ale v prosinci to u mě bude už "30"
13. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:tadeášek říkal, že náramně:slight_smile:)))))
13. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zuzi to je fakt..... nechtěl poslední pomazání :grinning: :grinning: :grinning:

zuzi to je jeden takovej blb...když ona byla v porodnici, tak vykládal celé ulici, jak by bez něj neporodila, že blbě tlačila a kdyby tam nebyl, tak ona tam byla doteď.... :angry: no a teď takhle mluví před ní a ona je blbá, že mu to žere.... já bych ho poslala někam i před těma lidma....jinak taky vykládal, jak je těžký dítě zplodit, aby mělo oči a ruce a nohy, no asi chtěl bejt vtipnej... a že on tři měsíce jak debil počítal, když můžou vrzat a kdy ne.... normálně to tak řekl :sweat_smile: já z něj měla fakt dost :grinning:

hehe no a nebo novej nick :wink:
13. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi:jo teď jsem fakt magor:slight_smile:jak vim že tam je malej kluk je to uplně jinej pocit.-)
:astonished:
13. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: fuj, to je nechutný!!!!! Vůl jeden!!!! Bych ho chtěla vidět rodit!!!

Hele holky, co vůbec HYPO? Jak se jí daří, nemáte zprávičky????
13. srp 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER no Barce se taky Tada libi:slight_smile:

Holky je mozny, ze uz takhle brzo se me bouli brocho k jedne strane chvilema nebo to je to tvrdnuti spis?
13. srp 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ver: vůbec se ti nedivím, že jsi z toho paf! Taky bych byla.... počkejte na mě, až tady budu řešit svý těhu, to si všechny užijete :grinning: :grinning: :grinning: A jak nákupy, už máš rifličky a polokošilku? Oni ty chlapečci jsou v tom tak roztomilíííí... a ještě když mají šátek na piráta .....bych je sežrala! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER a co vubec ty tehu katata?
13. srp 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi je to debil a ona je ještě větší že s ním zůstává :confounded: jako na těhulku asi v 5. měsíci na ni řval neskutečně v noci, hrozně se hádali, on jí sprostě nadával.... no hnus fakt :confounded:
ZUZI chichi...a co byste si prali vy?
PROSTEJ debil
13. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak huš jsem to opravila... a musím makat... zatím pááá :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: a takovej vůl si zaslouží být otcem? Hnus!!!!!

Svoji: no, já bych chtěla holčičku :dizzy_face: A manžílkovi je to jedno. Prý na motorce už jezdí i holky.... :grinning: (mu to zatrhnu!!!)
13. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pááááá Heheeeee :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre dopoledne, holky!

jenom nakukuju a obcas neco doctu, abych nebyla mimo misu, ale nakecate toho moc :grinning:

hlasim, ze jsem ulovila zimni fusak a pletenej oblecek, taky mame rukavicky a cepicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mam radost z efi, ze uz to ma za sebou, ale to je blby, ty depky, snad ji to rychle prejde, drzime s amalinkou palecky :wink:

tak papa, ja zase nakouknu
13. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI jaaj...tak motorka by u nas neprosla teda....:slight_smile: manzel me vcera povida....no ale me doslo, ze za ni budou chodit kluci az bude velka, to abych si poridil nejakou zbran...:slight_smile:
13. srp 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji : :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Amalliii: gratuluju k nákupům :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak to jsme tak skoro ve stejném věku
my jsme hlavně oba chtěli mimi až budeme mít vlastní bydlení a nyní je už super zařízené, takže nám nic nebrání se snažit

tedy ale chvilku jsem tu nebyla a vy jste toho napsaly

Hehe, tak toto je ta tabulka :wink:
13. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LOWE my pořád bydlíme z jistých důvodů v podnájmu a zatím do vlastního nespěcháme... dlouho jsem chtěla, ale najednou se něco zlomilo a já se toho závazku bojím... navíc zatím vůbec nevím, kde bysme chtěli bydlet a to je asi největší kámen úrazu...
13. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já už se musím objednat na to kardio.... a jsem z toho nějak strašně nervozní... vůbec se mi tam nechce volat, vůbec to nechci řešit... :(
13. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: tak to já jsem skoromanžu vlastně donutila jít do vlastního 3+1 byli jsem v podnájmu 6 let 1+1 a já jsem se tam hrozně dusila, taky se bál, že to nezvádneme neutáhneme a tak, ale risk se vyplatil, nejhořších 2,5 roku je za náma, to bylo hrozně placení a vyšlo to, ještě budeme platit 8 let/5 tis. měs. a bude to
no a pak chceme stavět dům, máme velkou zahradu, takže pozemek máme

zase je pravda, že se nedají srovnat ceny bytů v Praze a u nás
13. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek