• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
VER koukala jsem na albicko, ze sis ho trochu porovnala....a taky jsem cetla co jsi napsala a uplne me to dojalo...fakt....ael bulet nesmim, jsem si ted namalovala oci:slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
my večer grilujeme... budou tu známí na návštěvě :slight_smile:
ale teda k čemu mám fakt odpor je kuře.... jako ty SVOJI :slight_smile:)) ostatní maso můžu bez problémů :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja vyrazim do mesta, mam sraz s kamoskou, musim sehnat nejaky darecky pro tchynku a mamcu a taky neco barunce:slight_smile: to bude mit manzel radost:slight_smile:
13. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
svoja :noo a posmazala, ať je v tom pořádek trochu:slight_smile:)).......nebul člověče, nebo pak budu taky bulet:slight_smile:))...hezky s Baruškou pořiďte....
13. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jůůů PETI ještě přidala los fotos....

CAT užij si nakupování :slight_smile:

VER tak jak na tobě leží tvoje pejska, tak na mě občas leží ta moje, ale 30 kilo je už trošku zdrcujících :slight_smile:)))))
13. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee tak holky ještě přidam ty džíny:slight_smile:

hehe:no to bys jíí měla ale brzo zakázat.-)
13. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no, dyž já to ouplně miluju VER... a když mi nedrtí bříško, tak bych byla nejradši, abysme tak byly pořád .))))) :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no šup tam s nima VER :slight_smile: :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
já to říkám pořád, baráček je baráček
hehe: ale být v podnájmu v baráku tak to je taky dost dobrý, kort když si to můžete dát do nákladů, super řešení myslím..hlavičky

holky já vám tak zavidím, že už máte mimíska v bříšku, pořád si poslední dobou představuji jaký to je pocit, no snad se taky dočkáme
13. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe:no ono až mimi povyroste tak ti to bude npříjemný:slight_smile:...jsou tam...
13. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
tedy holky, Vy máte tedy chutě

co je na tom pravdy, že se v těhu nesmí jíst niva? a čeho se ještě vyhnout?
13. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem zase tu, naobědvala jsem se a dodělala snad poslední papíry a teď huráááááá na dovču, od které mě dělí jen hodinka a něco :grinning:
13. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
VER parádní... a máš v nich štíhlý nohy .) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

LOWE od nivy někteří odrazují a jiní ne.... to je těžký. pokud není z ověřenýho zdroje, tak bych se jí vyhla. já jí radši nejím, ale ANGE jí jedla.... jestli jí máš ráda, tak si doma tepelně pořádně zpracuj a pak by to mělo být ok...

jinak čemu se ještě vyhnout... některým bylinkám - ale to opět platí ve velkým množství. ale jsou bylinky, který podporujou činnost děložního svalstva a teooooreticky by mohlo dojít k potratu.. ale to si myslím, že bys toho musela vypít tunu, nebo by ti dr. řekl, že se třeba otvíráš, tak to bych to fakt nepila....

pak kvůli trávení se v těhu vyhni bublinkovým nápojům...

a jinak si myslím, že je všechno ok. dost doktorů nezakazuje v malým množství ani alkohol... i mojí kamarádce gyndař řekl, že klidně může deci vína denně - červenýho... i pivo je v malým množství zdravý - vitamíny... takže ani 3 deci by ti neměli ublížit....

jestli pít po ovulaci nebo nepít jsem nikdy neřešila, bo embryu po OVU vůbec trvá než se uhnízdí v děloze - asi sedmý den... a ještě dlouho trvá než se napojí na krevní oběh matky... takže i kdyby ses opila v době menstruace, tak se nemusíš stresovat, bo miminko to prostě ani ovlivnit nemůže....

a jinak pro mě je to zatím pocit nepocit.... často mi bývá po jídle špatně - těžko... mívám potíže s trávením, do 11 tt jsem měla velký potíže i s vyprazdňováním... takže nic moc, pořád jsem se cítila fyzicky dost nepříjemně... teď už je to lepší.... čůrat v noci chodím od začátku těhu, často mě pálí žáha.... a do toho 11 tt jsem pořád špinila a taky občas krvácela...
a to jsou tak celý moje těhu pocity..... je fakt, že když se dívám na foto z UTZ, tak je to krása, ale stejně vůbec nechápu, že se to děje ve mně... že jsem těhule... a že budu máma...

ale tak věřím, že z pohyby miminka to zas bude o něčem jiným.... tak pak poreferuju i o tom :slight_smile:

každopádně co je příjemný je pozornost ostatních - nemyslím, že jsem středem pozornosti, ale třeba při stěhování jsem nemusela dělat téměř nic...
autor
ježiši jsem se až lekla.... :slight_smile:))) to je zas román... :slight_smile:))))))) :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
autor
PROSTEJí moc si to užijte... přeju vám šťastnou cestu, co nejpříjemnější a pěkný oslavování... a moc si užijte to oznamování! bude to určitě bezva, uvidíš! .) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe:jo nohy jo:slight_smile:)))ale jestli to nedělá to mega pandírko.-))))
13. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jé hehe, ty jsi se rozepsala :grinning:

já teda musím říct, že pocity mám podobný jako ty, zatím mi to asi moc nedochází..... :grinning: jo když se podívám na fotečku z utz tak to je takový zvláštní pocit, jako že to se děje tam vevnitř..... no a třeba úžasnej pocit musí být, co mi popisovala dneska přes mejl kámoska... byla včera na screeningu a miminko se nechtělo nechat vůbec změřit, pořád utíkalo a po nějaké chvilce začalo prý normálně do děložní stěny bušit pěstičkama :grinning: :sweat_smile: asi to bude pěknej vzteklounek :grinning:
autor
žádný mega pandírko... máš kráááásný břuško... ouplně slintám!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jo hehe, snad si to užijeme...... :grinning: už to oznamování nějak neřeším, prostě ať si to přeberou jak chtějí, když bude jejich reakce prapodivná, jejich problém, že :grinning:
13. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PROSTEJ :slight_smile:))))))) no to bude vzteklounek :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
neboj nebude... možná TCH bude mít žblepty (ale třeba tě fakt překvapí), ale ostantí budou určitě šťastný....
13. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
no asi jo hehe, ale musel to být úžasnej zážitek vidět tam to miminko boxovat :grinning: :grinning: :grinning: jo to je o něčem jiném, ale to je ten pocit na tom utz, pak když vlastně miminko necítíš, tak mi přijde, že to vymizí :sweat_smile: něco jiného to asi bude až ho ucítíme :wink:
13. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tchýně mě už překvapit nemůže hehe :grinning: :grinning: :grinning: no švagr tipuje, že se prej rozbrečí, tak jsem zvědavá.... já bych si spíš tipla reakci, že spráskne ruce nad hlavu a řekne, že jsme se v dnešní době zbláznili :grinning: ale spíš možná ze začátku to bude reakce spontánní a takhle do hloubky to začne rozebírat později :wink:
13. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PROSTEJ jj vymizí to... já občas mrku ještě na EHD.org a pokochám se těma videema... to si pak toho prcka tam pořád představuju.... co tam asi tak dělá.... no a když vidíš, jak se dítě hýbe, ve 12 tt už polyká a čůrdí do plodovky... tak je to zvláštní... jaký to asi je, život uvnitř.... přeci už musí cítit tunu podnětů......... no ouplně záhada.....
13. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe:jeeee ty jsi ale hodná:slight_smile:neboj ještě 8tejdnů a je tam:slight_smile:
jinak jak jsem byla na tom echu, tak nás tam bylo asi 8, a to se chodí kolem toho 20.tt a já měla ze všech nejmenší břicho:slight_smile:
13. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej:no to já to volala mámě s brekem od kauflandu:slight_smile:
13. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no mě TCH opravdu překvapila... taky jsem čekala takovou reakci jako ty PROSTej.. často nás od dítěte odrazovala i když druhým dechem dodávala, že v našem věku, měla už dítě ve škole.... a teď se už vidí, jak vozí kočárek a pořád o tom mluví.......
pak když si vzpomenu na reakci TCH matky (manžovi babičky) na naší svatbu... tak jsem taky čekala, že řekne, že jsme se fakt zbláznili... a ona břečela a že se za nás bude modlit.... no mrkala jsem....
13. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
VER no vidíš... a prej mega panděro a mělas ho nejmenší.... :slight_smile:)) :wink:
13. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a teď jsem si tak pšikla až mě bolí břuch... to su tele.... :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jé hehe, tak třeba budu taky mrkat :grinning: uvidíme, pak vám to barvitě popíšu :grinning:

ver tak moje máma už to ví, obešlo se to bez slziček :grinning: ......... no vidíš a jak jsi teď šťastná :wink: :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek