Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
14. srp 2009

hooolky je tu manžova ségra, tak mažu 🙂 páááá .... 😵

blahovka.cz
14. srp 2009

ale jdi hehe,tak ja jsem taky zdr.sestra a diky praxi jsem s miminkama pracovala,sice ne primo s novorozenatama,ale pracovala,takze trosku jsem tu peci znala jen to pouzit u sveho ditete a mela jsem dobrou knizku,ale patent na materstvi nevlastnim 😀 😀 😀 😀 uvidis sama,jak ti po par tydnech prejde pece o dite do ruky 😀

sacvi
14. srp 2009

musela jsem odskočit..blahu děkuju za veškeré info 🙂

blahovka.cz
14. srp 2009

neni zac vubec sac,no nic za chvilku pujdu zbudit maleho,nakrmime a pak pojedeme nakupovat 🙂 takze se mejte hezky holky,pa pa

cat79
14. srp 2009

Ahoj holky, hned omrknu nové fotečky🙂
tak jsme byli v ikejce, ale mají velký PRD☹nic se mi tam nelíbilo, mám jeden pokojíček vyfocený v albíčku, nevíte z jakého webu nebo katalogu je?Je to ten ze světlého dřeva....ten bych chtěla stopro, ale nevím kde ho najííít!!!!pomozte někdo🙂))

cat79
14. srp 2009

Holky úlet..

http://www.meblik.pl/cz/kolekcje/10/sawanna/

tak to si asi vyberem🙂

verled
14. srp 2009

cat:tak to je fakt paráda🙂

padla tak hezký víkend.-)

cat79
14. srp 2009

No Verled mrkni i na ty holčičí, ten styl orchidei a princezna, to je taky mazec🙂
Zítra tam sjedeme do té prodejny, je to tady kousek ve vysočanech, tak jsem zvědavá na tu cenu...aby mi nevypadly zuby🙂))

verled
14. srp 2009

to bude asi mazec, mi to pak napiš do IP 😉 tak páčko, mě se líbila formule

cat79
14. srp 2009

ok, písnu🙂)hezký víkend!!!!

cat79
14. srp 2009

http://www.mimidekor.cz/detail.php?zbozi=537970

...tak to už je teda mooooc🙂))hihihihi

svoja
14. srp 2009

ahojky...CAT to je naaadhera...ty ceny by me taky zajimaly...dej me pak vedet!!! Dik

svoja
14. srp 2009

HOLKY MAMINKY: prosim dotaz:
kolik mate zavnovacek a jaky? a co fusaky? staci jeden do kociku a jeden do autosedajdy? a co deky??? zajima me mnozstvi a typy....diky🙂🙂🙂
Chytla me manie...v pondeli me prijde ten emitex to autosedajdy....huraaa

carculka
14. srp 2009

ahooj holky,jakpak se mate??a co novinky??

jinak by me holky ajimalo,kolik mam kupovat ceho zimniho kdyz mam rodit v unoru(jako teply overaly,fusak,atd)a ty zavinovacky jak svoji zajimaj -kolik

cat taky mi pak pisni ty ceny plosim 😀

angetha
14. srp 2009

Tak teda Svoji...Mám dvě rychlozavinovačky a 4 klasické ale mám letní mimi tak nevím nevím, spíš jí pořádně zabalím do plínky aby se jí dobře spalo..Fusak mám zatím jeden po mě, uvidíme, zda poslouží ( ale je to pravý beránek 😵 ). Fusak do autosedačky nemám..Parkujeme na zahradě, takže než vyjedem, tak si stejně zatopíme a nikde nejspíš s Vendulkou v autosedačce courat nebudeme - vždy se dá blížko zaparkovat ( doktorka, drogerie, babička) tak myslím, že postačí deka..
Carculko Efi má Davídka v albu 😉

carculka
14. srp 2009

ange,jaky mas ty klasicky??ja sude vidam ted jen ty rychlo....
a co poradis u me nakoupit??jelikoz je to konec unora a uz nebude takova zima a nebo jen kratce-koupila bych fusak a vzdy bych mimu dala body(dupajdy nebo puncosky)teply overalek,rychlozavinovacku(tu termo)a do fusaku...a ty rychlo bych koupila dve,fusak jeden a ty zimni overalky 2-3....,yslis ze staci nebo vic ??

na eff jsem koukala-krasnej je davidek..opravdu moooc...urco bude delat samou radost...

svoji..jeee hezky vecicky a krasny brisko 😀

svoja
14. srp 2009

ANG diky🙂 mam uz objednany taky dve rychlozavinky fleesovky, jednu deku a fusak do auta...ten s tema tapickama emitex...jsem hrozna🙂 zacinalas taky takhle brzo jako ja?🙂

CAR jo? dik...uz me to dost bere....sjizdim furt net a nejradsi bych uz vsechno objednala ted najednou🙂

carculka
14. srp 2009

svoji ty x-landery limitovany serie jsou krasny 😀 😀 😀
ja premyslala o tfk,teutonii a bebeconfort...tfk se mi libil ale nejde pry otacet po a proti smeru jizdy,takze vypadl z vyberu...holky libi se vam teutonie s3 spirit???ma vse co od kocarku chci...jako jeden z mala...ikdyz designove se mi libil vic jinej ale nemel co chci....

svoja
14. srp 2009

no ja bych do x-landeru nesla....ale vypada hezky tento....

CAR teutonii ma objednanou tusim amalka....je pekna....
ja mela puvodne cortinu, tu me rozmluvili, ted mam maxi-cosi mura4 a bebe confort high trek

carculka
14. srp 2009

maxi cosi mura-je hezka na obrazku na zivo se mi uz tak nelibila...a mezi bebe confort a teutonii se rozhoduju ale spis teutonii...a myslis teda ze je pekna??
ten bebe mela jedna holcina a pela jen chvalu...

angetha
14. srp 2009

Carcul ty klasické zavinovačky jsou po manželovi..
Jak píšeš, že bys oblékla mimi, tak by to mohlo stačit..kdyžtak přidáš deku..
S kočárky už vám moc neporadím, ale Teutonia se mi taky líbila 😉

moncicak3
15. srp 2009

dobrejtro princezny 🙂 tak jsem vás dočítala, teda toho zas bylo 😀

jinak k těm neschopenkám, ono si kolikrát člověk nevybere, jsem na tom byla stejně jako Anget, neschopenka, hematom, výběr mimi nebo práce....takže si myslím, že by jste si asi každá vybrali stejně jako já a Anget.....není to jen o tom, že si těhule řekne o neschopenku kdy se jí zachce, samozřejmě pokud je těhuli fajn a nemá žádný zdravotní problémy, nevidím důvod, proč by nechodila do práce......navíc, já se dr ptala cca v 5 měsíci, jestli bych se mohla vrátit do práce a rázně to zamítnul 😒jsem doma od 5.3., už je mi to fakt dlouhý a je to někdy o nervy, ale holt se to nějak vydržet musí no......já jsem taky měla práci v kanclu, ale neschopenka mě neminula.....takže asi tak 🙂

Efi, Davídek je nááááádhernej 😵 😵 😵

já mám teda 2 rychlozavinovačky, 2 deky, fusak do kočárku, fusak do auta kupovat nebudu, protože jak píše Anget, auto nám stojí před barákem a když s mimčem někam pojedu, tak v autě se topí, přinejhorším prcka zabalím do zimní kombinézy a do deky, klasickou zavinovačku mám taky schovanou, jen jednu, ale asi ji ani používat nebudu, přijde mi zbytečná, ale to je asi na každé z nás jak bude mimíse balit 😉

blahovka.cz
15. srp 2009

ahojky holky,jsem tu dneska jen na dopoledne chvilku jdu se mrknout na svatbu kamaradce a pak budu u nasich,prijel bracha,tak at si strejde uzije 😀

holky tak ja fusak nemam,jen vloznou tasku z kocaru a to zatim staci a zavinovacku mam jednu,ale malej mi v ni stejne byt nechce,tak snad nedopadnete stejne 🙂

monci uz jste rozhodnuty pro kocarek?

moncicak3
15. srp 2009

ahooooj blahu 😵

jasan kočárek budem mít ten co mám v albíčku, akorát ještě doladíme tu barvičku, ale asi nějakou neutrální, aby to případně mohlo být i pro kluka 😉 vlastně budem mít stejný kočárek viď 😵

p.e.t.u.l.k.a
15. srp 2009

Ahojky holky 😉

Hlavně chci pozdravit Ef a pochválit Davídka, je nááááááááááádherný 😵 😵 😵 a myslím, že brzi zapomeneš na to špatné a bude mít Davídek i třeba sestřičku 😉

Jiank my dokrmujem ☹ malá nic za týden nepřibral i když to nechápu, mléka mám dost až mi teče a on nepřibral ale sestřenak Dr mi říkala ,že dokrmovat nemám, že děti ve 3 týdnech špatně přibírají,ale v po jdu zase na kontrolu tak aspoň přes víkend ho budu dokrmovat. Jinak kojím teď co 2 hod a vypije průměrně 60 ml z prsu . Jo a ještě mu brali z hlavičky krev, no to jsme si šla na to sednout a dívat se sestře na stůl do papíru.No tak teď 3 dny budeme jenom jéíst a jíst

moncicak3
15. srp 2009

ahooooj Peti
jakto, že malýmu brali z hlavičky krev? to se taky dělá? 😨
jinak s tím kojením, když krmíš takhle často, moje kamarádka to měla taky tak, měla "hladový" mlíko, takže musela přikrmovat, s tím se nedá nic dělat....

blahovka.cz
15. srp 2009

monci proc neutral,jako pro druhy jeste,jo?no prave ze jsem ti ho chtela jen a jen doporucit,je skvelej,nema chybu a ze ma nejakych 15 kilo ti vubec neprijde,dobre se s nim zezdi,drandime s nim i v lese

nepovidej petulko,a tak my dokrmujeme posledni 2 tydnu furt,ale u me je to tim,ze uz nemam moc mlika,respektive vubec 🙂 to vypije lae Vetecek dost,ne,teda odber krve z hlavicky jo,tak to bych nerozdejchala ani ja jako sestra,kvuli cemu ho nabirali?nam brali krev naposled v porodce,ikdyz je fakt,ja mela mudru na dovce a chodila k zaskoku

moncicak3
15. srp 2009

blahu jj, pro druhý, až budou našemu prvnímu potomkovi tak 2 roky, chceme se hned snažit o druhý, ať je máme takhle za sebou 🙂 už jsme s manžou rozhodnutý, že nahlásím rodičovskou 3 roky.....toť ale otázka jestli nám to půjde tak, jak jsme si naplánovali..... znáš to, když se něco plánuje......necháme se překvapit no 😎