• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
ahoooooooooooooj holky :slight_smile:

ANGE tu ještě nebyla??? že už by byli v porodce? .)

jak jste se měly??? my o víkendu měli návštěvu, takže to bylo zajímavý :slight_smile:)) taky jsme mírně slavili výročí svatby, ale jen trošku, bo mi bylo blbě, ale i tak to bylo fajn :slight_smile: tak třeba si to ještě vynahradíme příští víkend... :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI tak jak proběhla společná dovolenka? :slight_smile: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehena: docela to šlo, ale trošku mě točila dcera od manžela, a to jak jí u něj vše projde a on si to nepřipustí..:(
jinak dobrý..:slight_smile: taky bylo snaženíčko..:slight_smile:
17. srp 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tatínkové asi nějak trpí na dcery.... :confused: i když u toho svýho si něco takovýho nepamatuju... ten s náma vlastně snad ani nejel na žádnej výlet... :sweat_smile:
17. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehena: holt se jim snaží vynahradit, to, že nejsou spolu, ale tak se to nedělá...:(
17. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI koukám, že už vybíráš co pořídíš.....
nechceš mrknout i na kočárky, že bys mi pak poradila? :slight_smile: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehena: no proč ne..:slight_smile:)) jen nevím jaké máš požadavky..:slight_smile:
17. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych sím chtěla jak teréňák, tak aby se s tím dobře jezdilo i po městě... dobře skladnej, bo budem často jezdit, tak aby nezabíral půl kufru, no a aby něco vydržel :slight_smile:

můj favouš je X-lander, bo je i cenově přijatelnej... víc se mi líbí ta kolekce 2008...

ale už je to dlouho, co jsem se dívala na kočárky a moc jsem tomu výběru nedala... těch kočárů je prostě tolik, že jsem ztracen...
17. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no prostě takovej ideální kočárek no :slight_smile:)) takovej jakej by chtěla každá mamina...

pomalu nerozbitnej, aby s ním šly dělat pomalu psí kusy, taky by mohl mít přehazovací rukojeť a ruční brzdu :slight_smile:))) no takovej asi není :slight_smile:))) :grinning:
17. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ má ještě dovolenku co? :slight_smile:
17. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů, blahu má novou fotečku v pasu :dizzy_face:

Nuki: já se mám celkem fajn, chytají mi nějaký depky, ale tím vás tady otravovat nechci. A jak sis užila víkendík? Kde jste přesně byli v J Čechách?
17. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jdu Vás jen pozdravit, poprřát Vám krásný den a taky se pochlubit další fotečkou z ultrazvuku! Dnes mám moc práce takže snad zítra tu s vámi budu moct nějakou chvilku být!
Podle dnešního ultrazvuku jsme o trř dni starší než minule, takže teď mi to vychází na den přesně na ovulaci! :slight_smile: Jsme tedy 10+2 a máme 3,5 cm! Jinak žádné pohyby jsem neviděla :unamused: , asi jsem toho našeho mrňouska v čekárně uspala :grinning: ! Ale srdíčko krásně bliká a rosteme takže maminka s tatínkem mají obrovskou radost!
Fotečka je na rajčeti, snad máte všichni schovaný přihlašovací údaje!
Tak papa mějte se tu strašně moc hezky a moc toho nenakecejte ať to zvládnu zítra dočíst!
Jinak jestli jsou nějaké důležité informace tak to na mě rychle vychrlte - třeba jestli Ange nerodí, nebo jestli už dali Effi fotečky svýho šmoulíčka ....

papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:
17. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehena: tak to jo..:slight_smile: už je mi to jasné..:slight_smile:
hledala jsem kočárek co si kupovala kámoška nedávno, měl by to být tenhle, český výrobce.... vypadá dobře.:slight_smile:

http://www.baby.patron.eu/cs/katalog/kocarky-kombinovane/item-k1426y29y08
17. srp 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe.... já si chci (až to teda bude třeba) kočárky nejlíp ošahat v kamenný prodejně... a pak ho zkusím sehnat levnějc přes net. Ale důležitý je, aby se mi s ním dobře manipulovalo.
17. srp 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím, že nerodím, ale hlenová zátka opravdu odešla..dr. říkal, že mám čekat max. 10 dní ( jenže to mám normální termín porodu :grinning: )
17. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Patron je supr ale docela neskladný..
17. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu hlavně na Hehenku - měla bys vzorovej obrázek v cihlově červené? :slight_smile:

Jinak hlásím, že se mám dobře a dobře mi tak, hledám práci a zatím nenacházím a tak :grinning: :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
angetha: tak se drž..:slight_smile:
jak jsem koukala tak jde dobře poskládat, hlavně není malinký pro dítě...:slight_smile:

zuzka: byli jsme kousek od Včelnice a předtím kousek od Pelhřimova..:slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je ono... když už je dobrej, tak je neskladnej.... .((((

ORCHI paráááda... moc gratulujeme :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ZUZI nechci se v tom šťourat, ale kdyby chtěla napiš do IP ...

ANGE co ty tu safra ještě děláš holka.........

ELI ježkovo oko... ach ta paměť... :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já věděla, že se mam připomenout :grinning:
17. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale v noci mě každou chvíli budili poslíčci.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu se natáhnout, mám hrozně oteklý nohy..a mám si zajít k obvodnímu pro léky na vysoký tlak..
17. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý brďo Ange.... já myslela, že už rodíš... ale do 10dnů, to je hezká představa. A třeba to bude už zítra, hezký datum 18.8.. ... a Hehenka má svátek... to by byl dáreček :dizzy_face:

Eli: užívej si sluníčka a volna a ona se ta práce brzo ukáže :wink:
17. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
angetha: tak odpočívej, ještě chvilku můžeš..:slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky papa :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ELI no zdá se mi to takový prapodivný... kam ti mám ten náhled poslat?
17. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE pá... pro ty léky si radši skoč co nejdřív, ať ty otoky nejsou ještě horší... myslíme na tebe! :slight_smile: :dizzy_face:

jj zítra je krásný datum :slight_smile: :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehena: tak patron Zephyr má velikost ve složeném stavu 78x59x46..to mi nepřijde tolik..:slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange: ty konce těhu nejsou moc fajn, už abys to měla za sebou a uzlíčka v náručí :dizzy_face:

Hehenko: můžu někam na tvý výtvory juknout? .... jo a co vlastně ty snubáčky, máte je nakonec?
17. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky vidět fotečky od orchi..:slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek