Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
18. srp 2009

Myslím jako ve snu...že jsem dělala ten pokojíček🙂)hihihi

cat79
18. srp 2009

Monči děkuju za odkazy, ale jsou tam spíš sestavy pokojíčků pro větší děti, pro miminka je to zbytečně moc nábytku, stoly a skříně a tak...já bych chtěla postýlku, komodu na přebalování, komodku se zapuštěnou vaničkou, skříňku na oblečky a doplňky jako nebesa, kobereček, poličky, zrcadlo.......kdybyste některá měla další návrhy, budu ráda🙂

moncicak3
18. srp 2009

dobré ranko 😵

Hehenko všechno nej k svátečku....... 😵 😵 😵

Ahoj Cat, tééééda to je garda za ten pokojíček co se ti líbí, to snad ani není možný ta cena 😲 Ten poslední se mi líbí i ta cena jde 😉
a moc držím pěsti na utz, aby se mimi ukázalo co skrývá mezi nožkama 😉 v kolik jdeš?

cat79
18. srp 2009

Jdeme v 11.30, tak se snad do té doby otočí slušně🙂)teda neslušně🙂hihiihihi
Jojo, ty pokjíčky to je raso☹až je mi to líto, zajímalo by mě kolik lidí si to koupí.....asi horních 1000,ne?max

moncicak3
18. srp 2009

tak v 11:30 na vás budem myslet 😉 😵
ale tak asi najdou se lidi, kteří si ten pokojíček koupí, ale asi fakt těch horních 10000....

my budem dělat pokojíček pro malou až k prvnímu roku, dostane ho jako dáreček 😵 do tý doby bude s náma v ložnici, ale ve svý postýlce, nechci ji učit spát s námi v posteli, já když vidím ségru, jak neteř nechá spát v necelých 6ti letech v posteli s nima, tak takhle dopadnout nechci 😖

moncicak3
18. srp 2009

a koupíme malý pak do pokojíčku takovýhle malý křesílko pro děti, ale barvičku ještě nevíme http://www.dedra.cz/cz/produkty/bytove-doplnky/..., já jsem z něj úplně unešená 😵

verled
18. srp 2009

ahoj holky něco nového??.-)....třeba s Ange?.-)

cat79
18. srp 2009

..tak mi odpověděli...ten pokojíček snu, vyjde celý se vším všudy na 104tis🙂)hahahaha.....☹

moncicak3
18. srp 2009

ahoj ver 🙂

tak to mi řekni Cat, proč tam píšou 1 111 111,- to je divočina 😀

svoja
18. srp 2009

Dobre ranko🙂
HEHENCE vse nej ke svatku🙂
PETULCE opozdene taky vse nej ke vcerejsimu svatku🙂
CAT nazdarek, ja ti ten emitex uz prece posilala, dokonce jsi mi za to i dekovala🙂 no a drzim pesti na utz🙂
VER ahojky kocko!! krasny brisko!!!

moncicak3
18. srp 2009

ahoj svoji 🙂 no jo vidíš to, Peti vše nejlepší k včerejšímu svátku 😉 😵

verled
18. srp 2009

cat: ty voe...auto🙂))
jeee hehe:vše nej ode mě i Tády.-)
svoja:ahoj kočko, děkuju.-)

svoja
18. srp 2009

Ja jsem holky hrozne moc premyslela o tom pokojicku. Mame jednu mistnost, zatim je to takova prazdna mistnost s pracovnim stolem, jednou to bude pokojicek. Ted to je "pracovna". Chteli jsme pro mimi puvodne komodu s prebalovakem, skrin a postylku...koupat budem asi v jidelne na velkem stole. A ted si tak rikam, ze pro nas bude daleko praktictejsi koupit jen skrin, kam se vejdou vsechny Barunciny hadriky a vecicky, postylku a ten prebalovak plastovej, mobilni...kterymu jsem se nejdriv branila. Postylku a asi i tu skrin bychom dali nejdriv k nam do loznice, ten prebalovak kam bude potreba a kde se nejvic osvedci. Pak to vsechno presunem do pokojicku az nebude spinkat s nama....

zuzka.o
18. srp 2009

Ahoooj Prvušky .... .-)

Hehenko, vše nej k dnešnímu svátečku 🙂

Petulko: vše nej ke včerejšímu svátečku 🙂

moncicak3
18. srp 2009

jj svoji, my taky tak....my máme taky jednu poloprázdnou místnost, teď je to pracovna s PC stolem a příští rok to bude dětský pokojíček....koupat budem ve vaničce v koupelně, tu máme ohromnou a pak se stejnak malá bude koupat s náma ve vaně, koupíme komodu a skříň, kde bude mít malá věcičky a přebalovák ten molitan s otíratelným povrchem ten tvarovaný, stejnak to má na chvilku.....takže stejně jako vy svoji 😵
a v obýváku budu mít tu polohovatelnou ohrádku (už ji máme doma) 😵

moncicak3
18. srp 2009

ono když je manža od října bez práce, tak se nemůžem moc rozšoupnout 😖

ahoooooj zuzi 😵

blahovka.cz
18. srp 2009

ahojky holky,tak jsem tu,vcera jsem se sem uz nedostala,manzel mi to tu zabral 😠 je cat jde dneska na utz,tak se ti to libi,urco jdes na genetiku u becherovky,vid,tam jsme byli taky a rekli nam v tom 21tt co cekame,tak at to vite taky

holkym taky preju vse nej nej nej k svatku,ale co miminka uz briskach maji,tak co vic jim prat 😀

my byli vcera na kontrole ,tak mame 4780g a 55 cm,tak vyho mam doma chlapaka
svoji my mame detsky taky tak,prebalovak tam,malymu jsme koupili jen komodu na hracky,my tam mame velkou satni skrin,ktera bude jednou jeho,zatim je nase a postylku u nas,takze chodim prebalovat tam,ale navadi mi to

moncicak3
18. srp 2009

ahojík blahu, téééda Ondrášek už je pořádnej chlapák 😵

hehena
autor
18. srp 2009

ahooooooj bambulky 🙂

mooooooc děkuju za přání... vy jste hlavy, já ouplně zapomněla 🙂 😵 😵 😵
PETULKO i tobě všechno nej k svátku 🙂 😵 😵 😵

všechnny moc zdravím a na chvíli ještě odběhnu...

jo CAT držím paluchy, ať se vám prďolka ukáže 🙂 😵 😵 😵

eeefffaaa
18. srp 2009

ahoj holky!!tak se jdu na vas konecne podivat...ted posledni dva dny,uz se citim mnohem lip a dneska si pripadam uz i vyspale...myslim,ze se to zacina lepsit...ve ctvrtek jdem do poradny tak jsem zvedava kolik budem vazit 😅 a mame porad jeste zloutenku,uz ne tak strasnou,ale porad ma malej trochu zlutsi oci,tak doufam,ze to nevadi

chtela jsem ze zeptat maminek davate taky Kanavit a Vigantol??

eeefffaaa
18. srp 2009

a jinak jaky jsou novinky??

eeefffaaa
18. srp 2009

a jooo Helenka ma dneska svatek!!tak vsechno nejlepsi a hodne zdravicka pro tebe i miminko!!! 😵

moncicak3
18. srp 2009

ahoooj efi, koukala jsem na fotky Davídka, je nááááádhernej, hrozně se mi líbí fotečka spinkání po papání 😵 takovej k umuchlání 😵 😵 😵

zuzka.o
18. srp 2009

Ahoj Efi 🙂 Malinkej je kráááásnej.... jak se kouká na tatínka, to je tak sladkýýýýý 😵

verled
18. srp 2009

efii:mě se líbí usmíváníčko, bože je sladkej upe hrozně moc🙂

eeefffaaa
18. srp 2009

ahoj holky!!!dekujeme,je to muj milacek, i kdyz me obcas trosku potrapi...nekdy kdyz uz place dlouho tak uz jsem na neho chvilkama i podrazdena a pak me to strasne mrzi...uz aby nam tyhle krusny zacatky skoncily a bylo to jen lepsi a lepsi

vcera jsme meli s Milanem vyroci 6 let a ja pro nej ani nic nemela ☹ ale rekla jsem mu,ze ma ode me Davidka 🙂

eeefffaaa
18. srp 2009

ted se zrovna porad probouzi..jsem mu pred devatou dala najist a myslela jsem ze vydrzi ty svy dve hodinky a bude spinkat,ale nejak se mu nechce,je to hroznej jedlik,ale dat mu ted jeste nemuzu,to je brzy

eeefffaaa
18. srp 2009

a co vy holky??jak se mate??jak si uzivate tehulkovani??a jak ty zuzi??snazite se poctive?? 😉

cat79
18. srp 2009

Tak jsem ještě našla úchvatný věci v KIKA a za 10tis všechno...takže super🙂)))

Efi fotečky krásný, Ondrášek od Blahu krásně roste!!A Víteček už zaky přibírá, to je fajné🙂

Děkuju že na nás myslíte🙂
Svoji jasně že už to mám, jsem jantar🙂)hihihihihihi
Blahu jojo, jdeme tam jakste byli i vy🙂 mimisebou od těch 6 mele, snad se obrací na tu správnou stranu🙂hihihihi
Jdu ještě lovit na aukru...jsem do toho teď magor🙂))
Pak se hned ozvu..jo a vkládám bříško🙂))

zuzka.o
18. srp 2009

Efi: nějak to tenhle měsíc flákám, dneska jsem asi 12DC, nějak nevím,.... a to by měla brzo být ovulajda, tak na to budeme muset vlítnout ať už sakriš jsem u vás v tabulce těhulek a později i maminek 😵