• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
PETI tak to si zaslouží gratulaci největší :slight_smile:)) tak ať je ten váš prďousek pořád tak hodnej a halvně zdravej :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

netušíte, kdy dovalí PROSTEJ? :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky hádejte:slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Kluk jak buk
18. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Petulko: DLE ROZKAZU, dneska manžílka znásilním a pak mu řeknu, že jste mi to tady přikázaly, ...ten bude koukat :grinning:
18. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem tu na skok a cat uz vi ja rikam,ze holcicka
18. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Petulko: tý jo už měsíc????? To je nádheraaaaa ....ať je Vítek zdravý a má rád svojí maminku :dizzy_face:
Cat....tak nás nenapíneeeej
cat nenapinej nas
18. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Denísek nebo Isabelka?????? ..... jsem normálně napnutá jako kšandy....
18. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ješmarjááá... vy už to víte.... paráááda....

já tipuju kloučka... :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
CAT neštvi a okamžitě to vybal.... :slight_smile:))))
18. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Holky,koukám,že jsem přišla akorád :slight_smile: Já tipuju Kluka :sweat_smile:
holky máme pindíka:slight_smile:))
A jinak vše nej k Peťulce a Hehence k svátku :wink: :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hurááááááááá...... to je krása.... chlapeček... áááááááááááááááá mám husinu normálně!!!! .) to je úžasný! moc vám gratuluju... co na to táta? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
je tak vy cekate klucika,no to ma tatinek radost,ne??
Jééé,moc gratuluju Cat k chlapíkoj :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
BAE díky :slight_smile: i ostatním ještě dodatečně .) :dizzy_face: ale neblázněte... málokdy si tu přejeme k svátku :slight_smile: ale je to milý! :slight_smile: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
No málem jsme oba buleli....mazec, já si to snad vysnila:slight_smile:
takže Denísek:slight_smile:))
Jinak měříme 26cm a vážíme 400g, dvě ledvinky, srdce jak zvon, mozek na 1, odpovídáme 21+0tt
Byl to mega zážitek, hned přidám fotečky:slight_smile:)
18. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Juhůůůůů....pindíííííík ...gratulujuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
krásný CAT:....... ach ach..... se divím, že ste fakt nebulili... mě se chce bulit i teď jen to popisuješ... ach jo ty hormony... :grinning:
18. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
je tak honem,at je stihnu zkouknout,nez pomazu k mudre :slight_smile: a jakej doktor vam to delal cat???
My měli cat taky vysněnýho chlapečka :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Tak to je parááááda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Holky moooc děkujem, já si to fakt strašně přála:slight_smile: No miláček je hotovej, hlavně naši..taťka po 3 dcerách bude mít vnuka:slight_smile:)))
Jdu vám vložit fotečky a jdu vařit, ať je klučina silnej jako tatínek:slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
cat:gratuluju:slight_smile:)))
18. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
petul:Vítečkovi vše nej:slight_smile:)
18. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Cat moc gratuluju k chlapečkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , my jsme taky chtěli moc kluka, ale i holčičku by jsme milovali :wink:
18. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky CAT...tak gratuluju...to je skvely, ty jsi mela vysnenyho chlapecka a ja holcicku a jsou tam:slight_smile: Super!!! Tak ted zacne prava nakupovaci manie, ze?:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, mam tehu rifle, z normalniho obchodu, staly 1190, jsou me malinko vetsi, volnejsi, ale uzasne pohodlny. Nohavice se daji srolovat na 3/4taky....bomba....az se vzpamatuju, dodam fotku.
18. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky varim...polivku, kure na paprice a jeste pecu babovku...a manzel uklidil celej byt...mazlik...vcera jsem tri hodiny zehlila....sem myslela, ze to nedam najednou, ale udolala jsem tu hromadu:slight_smile: Jsem si to, blbec, nechala jeste z dovoleny....:slight_smile:
18. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky chtěla jsem se zeptat.... taky jste měly takový prapodivný křeče v břuchu??? je to jen chvilkový, když třeba rychleji vstanu, nebo se blbě pohnu.... asi se tam všechno natahuje co? .... přiznám se, že mě to trošičku znervozňuje...
18. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek