• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
BAE mě gatě nesedí většinou v pase.... tak snad s volným pasem to bude ok.... uvidíme...
18. srp 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,tak to potom bude v poho :wink: Mě nikdy nesedí na stehnech a bocích..
18. srp 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: jojo, my uz vime o pindikovi od 16 tt :sunglasses: , to byl jeste modelka a chtel se fotit, ted uz je to obcas celkem boj, no proste typickej chlap :grinning:
18. srp 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda koukám, Bae už je 36. týden :slight_smile: :slight_smile:
18. srp 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj taky mrkám..... za chvíli už je tu i Kryštůfek :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak jak ANGE? lepší?
18. srp 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježííš holky,nestrašte :confused: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno ven prostě musí :slight_smile:))) :grinning: :wink:
18. srp 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar bambulky,tak jsem zase tu na skok,manza uspal malyho a asi zo zalomil s nim :grinning:
18. srp 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj BLAHU :slight_smile: :dizzy_face: tak máš teď oddechovej čas jo :slight_smile:))
18. srp 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chvilku jsem lezela a vetrala jizvu mudra rikala uz zadny prevazy,jinak mam malej zanet,tak mi tam dole napsala vag.glubule,tak se tesim na vecer,to bude vzruso,jinak jizva prej pekna

holky to neni mozny,vzdyt za chvilku vsechny porodite

no Onda nema dneskja svuj den zase,ma prdiky,chudera by spal ,ale nenechaj ho spat,ja uz ho snad nalozim do fenyklu celyho :grinning:
18. srp 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty hehenko kdy uvidime tvoje brisko?????a jak uzivas svatku?
18. srp 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Hehe,jednou ven musí :slight_smile: ten čas tak letí..na jednu stranu se strašně těším a na druhou mám trach,jak to všechno bude a jestli to zvládnu a táááák.....přeci jenom se člověku změní celej život... :dizzy_face:

Blahu a co používáte ne prdíky?Sabb a nějakou fenyklovou mastičku??Kluci s těma prdíkama maj pořádný problémy,tak se na to taky pomalu připravuju,každá rada dobrá :wink:
18. srp 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojyk bae,my uz puzivame snad vsechno,SAB do mlika,mame gel na brisko Pupik a ode dneska i fenyklovej caj po dohode s mudrou

bae to zvladnes urco,nebuj prebalovat dedousky umis,tak ted to bude akorat mensi prdylka :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
chi chi,no Blahu,dědoušky umím,ale s nima se člověk tak nepáře,znáš to :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Tý jo,to je děs,takovejch věcí stejně je ty prdíky trápí :frowning2:
18. srp 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak si k tomu primysli trochu nehy a je to,mas prebalovani miminka :grinning:

no prave jsem moc rada,ze ted spinka a netrapi ho to
18. srp 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky konečně jsem se sem dostala ...Helence vše neeeeeej k svátečku a taky Petulce, opoždeně..:slight_smile:
18. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
brejtro princenzny :slight_smile:

cat veliká gratulace ke klučíkovi :wink: :dizzy_face:

holky my jsme se o prdíkách bavily s mamkou a s tetama a říkaly mi, že používaly ten fenyklovej čajík a nejvíc nám pomáhalo to, když nahřály klasickou plínku a daly nám ji na bříško, to jsme pak prděli o 106, tak to budu taky aplikovat :grinning:
19. srp 2009 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky, přeji skvělý den všem..:slight_smile:

Cat gratuluji ke chlapečkovi..:slight_smile:
19. srp 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
19. srp 2009 v 08:43 • freyashop
Tak holky, my už máme v práci po poradě, tak jsem na chvilí tady..:slight_smile: všichni asi pracují nebo odpočívají..:slight_smile:
19. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přemýšlím, jaké pak budeme používat plenky..:slight_smile:

http://www.latkovepleny.cz/
19. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a miminka vase :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI ahooj...taky budu latkovat. brzy me ceka prednaska o latkovkach u kamaradky, ktera ma i obchudek, budeme kupovat celou vybavicku najednou u ni. Bude to teda asi balik, ale zas to vydrzi i na dalsi mimi...
19. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No co to? Tady nikdo neni!!! Holkyyy, kde steeee???
19. srp 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoja: Ahojky:slight_smile: tak to jo..tak se pak ráda nechám poučit..:slight_smile: jak se vede? :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja. tak mi pak řekneš na kolik to vyšlo..:slight_smile: ať můžu srovnat ceny..:slight_smile:
19. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki no jasne:slight_smile: jaky byl vikend? tys byla nekde v tech jiznich cechach, ze?
19. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak se jdu juknout,ale snad mi nepadne hlava unavou na klavesnici :grinning: dneska jsem vstavala brzo kvuli kontrole na chire na jizvu,tak dobry,uz to bude zhojeny,no malej je zase plactivej,momentalne mi tu lezi v lehatku a je klid,ale myslim,ze to na dlouho nebude
ale zacina tlacit,tak to snad vytlaci bobka a bude klid,kezby spal,hned bych sla s nim
19. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj blahu a ondrasku:slight_smile:
19. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz je zase neklidnej,jdu s tim neco se pokusit udelat
19. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek