• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
cat děkuju moooooc, snad to bude ok :wink:
25. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prsotěj tak ta lízátka jsou dobrá jen když je lížeš, jakmile dolížeš, je to zpátky:slight_smile: a oranžový jsou třeba tak hnusný, že letělo z okna hned po prvním olíznutí:slight_smile:))hihihi, mě pomáhá pít brčkem, pořád prostě něco v puse, páč nejnechutnější je ta chuť v puse, to uvidíš, ale každé pomáhá něco jiného...to vychytáme:slight_smile:)))
25. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na mě vždycky zvracení přišlo zčistajasna, to bych lízátko ani nerozbalila.. :grinning:
A spočítala jsem, kolik jsem dala za plínky, tak říkám manžovi aby si tipnul..tak prý 5 tisíc? Ne , 4 tisíce? Ne..tak 3 tisíce Nééé 7500Kč...Ježíšikriste :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
anget :grinning: :grinning: :grinning: tak mě zatím hodně pomáhají cucavý bonbony, tak ty lízátka prubnu, třeba budu mezi vyvolenýma, co jim to pomůže :grinning:
25. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostějko já doufám, že zvracet nebudeš..že bude tvůj i Hehenky prďolka rozumný :wink:
25. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
anget :grinning: opět fór týdne :grinning: ..... mě už je teď večer docela dost šoufl, takže si myslím, že zvracení je jen otázkou času :rolling_eyes:
25. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MISCHOO mě to taky mrzí... až do včerejška jsem to netušila, pořád jsem byla v klidu.... ale pokud firmy nezaplatí, tak nemáme na nájem na příští měsíc...
a máme studio - produkce, marketing, grafika....

a nebyla jsem těhulka... otěhulila jsem asi o dva dny později než Prostejka.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nějak nám to společně nečekaně vyšlo :slight_smile:)) :wink:
25. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE tak ať si manžel spočítá, kolik by dal za měsíc za jednorázovky... 7500.- to je supr cena!!!!!!! :wink:
25. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kde jste kdoooo....... je mi teskno......
25. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky, já mám radost právě mně došel poslední balíček s věcima pro mimi tak jsem nadšená..to povlečení s žirafkama je úúžasný :dizzy_face: :grinning:

Už mám vyfoceno a hned se pochlubím :grinning:

Prostejko esi chceš lízátka vyzkoušet tak já Ti klidně nějaká pošlu pře mně jich dost zbylo a teď už je vážně cucat nechcu :grinning:

Jo a od rána mám asi zlomené žebro jakou jsem do něho dostala perdu :astonished: :grinning:
25. čer 2009 v 10:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jen chci pogratulovat holkám, že jim to konečně vyšlo - myslím že hehenka a prostejka? :sweat_smile: Tak nějak jsem to zaregistrovala, ale nevím, jestli ještě nějaká nepřibyla :wink: Holky držíme s Elinkou pěsti, ať to všechno dobře pokračuje a dobře dopadne :wink: :dizzy_face:
25. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe já jsem tu, byla jsem s kolegyní fasovat :grinning:

sac ahooooj a mimi taky zdravím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na fotečky se těším :wink: no já mám ty lízátka už objednaný, tak nevím, jestli bych zmákla to vycucat :grinning:
25. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko však on taky nic jinýho neříkal, smál se u toho :wink:
Ahoj Sac a mimi a Ivasko a Elinko :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Ivasko, děkujuuuuuuu :dizzy_face:
25. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdyby Ti chutnaly a chtěla jsi eště nějaké tak dej vědět :grinning:
25. čer 2009 v 10:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a sac tobě chutnaly? a pomohly? :wink:
25. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac tak jsem ti koukala na výbavičku a ty žirafky mám nejspíš taky a rovnou dvoje :grinning: a ta sada do kočárku je nádherná :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostej proč myslíš že mi jich tolik zbylo?? :grinning: Ne jako chuť docela dobrá ale většinou sem lízala a zachvilu stejně letěla na wc :confounded: Ale některé holky si to fakt chválí.. :wink:
25. čer 2009 v 10:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
angethko tak teď vypadám jak opica :astonished: :grinning:
Ale jsou váážně úžasný aji manžovi se na obrázku líbily a skutečnost je eště krásnější :dizzy_face:
25. čer 2009 v 10:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žádná opice, jen je to prostě hezký :slight_smile: :slight_smile: a neutrální :wink:
25. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
IVASKO... dííííky... a krásný jméno - jedno z mých favoušů!!! :slight_smile:
co u vás? bříško pidimalilinkatý a nááádherný!!!!
25. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac ty žirafky jsou náááááááádherý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já se do toho pustila..jako do přípravy na porod :grinning:
Zkoušela sem večer EPI-NO a teda nic příjemného :sweat_smile: ..ráno sem vypila lněný semínko (už se mně chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen dyž cítím ten smrad tak doufám že to aspoň pomůže takovej hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ) a uvařila sem si eště maliníkovej čaj a hráz mě masírovat nějak nešla..mám asi krátký ruce či co :grinning: No muž dnes dojede domů (je od úterka v Praze) tak začne od zítra masírovat on - se na to strašně těší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. čer 2009 v 10:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj angethko přesně tak :dizzy_face:
Neměla jsi náhodou včera 31tt? :angry: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 10:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac a kde jsi sehnala to semínko a maliník?
25. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac jak nic příjemného :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já myslela, že se na to připravuješ postupně, takže to má být v poho :wink: ty čaje věřím, že jsou humus :grinning: a masáž hráze se doporučuje opravdu od partnera :wink:
25. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac no měla jsem tam 31 :pensive: :grinning:
25. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko bříško už pidi není, a prdel taky ne :grinning: Ale ještě se s tím dá žít :grinning: :grinning: Jinak děkuju za pochvalu jména, úplně jsme se do něj všichni zamilovali :sweat_smile: A jak je tobě? Mě je fajn, akorát máme hroznou raubířku, i doktoři jsou z ní vždycky na větvi, jaká je to divoška
25. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tož holky u mě tyhle věci - do postýlky a tak celkově jistí ikea... líbí se mi ty krásný stylizace, úžasný barvy... prostě paráda...

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80123667

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90119410

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90129904

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/60108979

i tohle čb se mi líbí ... :slight_smile:)
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90144805
25. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavně to lněný semínko musí bejt sliz nechutnej.... :((( brrrrrrrrr
25. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek