Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
25. čer 2009

cat děkuju moooooc, snad to bude ok 😉

cat79
25. čer 2009

Prsotěj tak ta lízátka jsou dobrá jen když je lížeš, jakmile dolížeš, je to zpátky🙂 a oranžový jsou třeba tak hnusný, že letělo z okna hned po prvním olíznutí🙂))hihihi, mě pomáhá pít brčkem, pořád prostě něco v puse, páč nejnechutnější je ta chuť v puse, to uvidíš, ale každé pomáhá něco jiného...to vychytáme🙂)))

angetha
25. čer 2009

Na mě vždycky zvracení přišlo zčistajasna, to bych lízátko ani nerozbalila.. 😀
A spočítala jsem, kolik jsem dala za plínky, tak říkám manžovi aby si tipnul..tak prý 5 tisíc? Ne , 4 tisíce? Ne..tak 3 tisíce Nééé 7500Kč...Ježíšikriste 😀 😀 😀

prosteja
25. čer 2009

anget 😀 😀 😀 tak mě zatím hodně pomáhají cucavý bonbony, tak ty lízátka prubnu, třeba budu mezi vyvolenýma, co jim to pomůže 😀

angetha
25. čer 2009

Prostějko já doufám, že zvracet nebudeš..že bude tvůj i Hehenky prďolka rozumný 😉

prosteja
25. čer 2009

anget 😀 opět fór týdne 😀 ..... mě už je teď večer docela dost šoufl, takže si myslím, že zvracení je jen otázkou času 🙄

hehena
autor
25. čer 2009

MISCHOO mě to taky mrzí... až do včerejška jsem to netušila, pořád jsem byla v klidu.... ale pokud firmy nezaplatí, tak nemáme na nájem na příští měsíc...
a máme studio - produkce, marketing, grafika....

a nebyla jsem těhulka... otěhulila jsem asi o dva dny později než Prostejka.. 😵 😵 😵
nějak nám to společně nečekaně vyšlo 🙂)) 😉

hehena
autor
25. čer 2009

ANGE tak ať si manžel spočítá, kolik by dal za měsíc za jednorázovky... 7500.- to je supr cena!!!!!!! 😉

hehena
autor
25. čer 2009

kde jste kdoooo....... je mi teskno......

sacvi
25. čer 2009

Ahoooj holky, já mám radost právě mně došel poslední balíček s věcima pro mimi tak jsem nadšená..to povlečení s žirafkama je úúžasný 😵 😀

Už mám vyfoceno a hned se pochlubím 😀

Prostejko esi chceš lízátka vyzkoušet tak já Ti klidně nějaká pošlu pře mně jich dost zbylo a teď už je vážně cucat nechcu 😀

Jo a od rána mám asi zlomené žebro jakou jsem do něho dostala perdu 😲 😀

ivasa
25. čer 2009

Ahoj holky. Jen chci pogratulovat holkám, že jim to konečně vyšlo - myslím že hehenka a prostejka? 😅 Tak nějak jsem to zaregistrovala, ale nevím, jestli ještě nějaká nepřibyla 😉 Holky držíme s Elinkou pěsti, ať to všechno dobře pokračuje a dobře dopadne 😉 😵

prosteja
25. čer 2009

hehe já jsem tu, byla jsem s kolegyní fasovat 😀

sac ahooooj a mimi taky zdravím 😵 😵 😵 na fotečky se těším 😉 no já mám ty lízátka už objednaný, tak nevím, jestli bych zmákla to vycucat 😀

angetha
25. čer 2009

Hehenko však on taky nic jinýho neříkal, smál se u toho 😉
Ahoj Sac a mimi a Ivasko a Elinko 🙂 🙂

prosteja
25. čer 2009

ahojky Ivasko, děkujuuuuuuu 😵

sacvi
25. čer 2009

Tak kdyby Ti chutnaly a chtěla jsi eště nějaké tak dej vědět 😀

prosteja
25. čer 2009

a sac tobě chutnaly? a pomohly? 😉

angetha
25. čer 2009

Sac tak jsem ti koukala na výbavičku a ty žirafky mám nejspíš taky a rovnou dvoje 😀 a ta sada do kočárku je nádherná 🙂 🙂

sacvi
25. čer 2009

no prostej proč myslíš že mi jich tolik zbylo?? 😀 Ne jako chuť docela dobrá ale většinou sem lízala a zachvilu stejně letěla na wc 😖 Ale některé holky si to fakt chválí.. 😉

sacvi
25. čer 2009

angethko tak teď vypadám jak opica 😲 😀
Ale jsou váážně úžasný aji manžovi se na obrázku líbily a skutečnost je eště krásnější 😵

angetha
25. čer 2009

Žádná opice, jen je to prostě hezký 🙂 🙂 a neutrální 😉

hehena
autor
25. čer 2009

IVASKO... dííííky... a krásný jméno - jedno z mých favoušů!!! 🙂
co u vás? bříško pidimalilinkatý a nááádherný!!!!

prosteja
25. čer 2009

sac ty žirafky jsou náááááááádherý 😵 😵 😵

sacvi
25. čer 2009

Holky tak já se do toho pustila..jako do přípravy na porod 😀
Zkoušela sem večer EPI-NO a teda nic příjemného 😅 ..ráno sem vypila lněný semínko (už se mně chce 😝 jen dyž cítím ten smrad tak doufám že to aspoň pomůže takovej hnus 😝 😀 ) a uvařila sem si eště maliníkovej čaj a hráz mě masírovat nějak nešla..mám asi krátký ruce či co 😀 No muž dnes dojede domů (je od úterka v Praze) tak začne od zítra masírovat on - se na to strašně těší 😝 😀

sacvi
25. čer 2009

jj angethko přesně tak 😵
Neměla jsi náhodou včera 31tt? 😠 😀 😀

angetha
25. čer 2009

Sac a kde jsi sehnala to semínko a maliník?

prosteja
25. čer 2009

sac jak nic příjemného 😅 😅 😅 já myslela, že se na to připravuješ postupně, takže to má být v poho 😉 ty čaje věřím, že jsou humus 😀 a masáž hráze se doporučuje opravdu od partnera 😉

angetha
25. čer 2009

Sac no měla jsem tam 31 😔 😀

ivasa
25. čer 2009

hehenko bříško už pidi není, a prdel taky ne 😀 Ale ještě se s tím dá žít 😀 😀 Jinak děkuju za pochvalu jména, úplně jsme se do něj všichni zamilovali 😅 A jak je tobě? Mě je fajn, akorát máme hroznou raubířku, i doktoři jsou z ní vždycky na větvi, jaká je to divoška

hehena
autor
25. čer 2009

tož holky u mě tyhle věci - do postýlky a tak celkově jistí ikea... líbí se mi ty krásný stylizace, úžasný barvy... prostě paráda...

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/8012...

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/9011...

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/9012...

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/6010...

i tohle čb se mi líbí ... 🙂)
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/9014...

hehena
autor
25. čer 2009

hlavně to lněný semínko musí bejt sliz nechutnej.... :((( brrrrrrrrr