Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nuki
19. srp 2009

hehena: no to já vím taky...🙂 já jsem i cítila pobolívání na levé straně u vaječníku, když jsme to v pondělí s manžou dělali..tak to asi bude ovu..🙂

Zuzi: zas tak moc se nebránil....🙂

svoja
19. srp 2009

hehe ja byla taky az ve ctrnactym.... 😉

nuki 😀 😀 😀 vytrvej!!!! 😀

Holky ja se loucim, mam na ceste kamaradku, tak ji jdu naproti. Drzim pesti prostej...Hezky den VSEM!!! 😵 😵

nuki
19. srp 2009

hehena: a o jaké porodnici uvažuješ? 🙂))

baeszinka
19. srp 2009

Já piju maliníkovej čaj už týden,tak přemejšlím,že bych ho pila už 2x denně,ale zase mám strach...sice porod asi nevyvolá,ale přeci jenom...ještě je brzy na porod...asi počkám na příští úterý,to jdu na 1.monitor a měl by se na mě mrknout mudr.tak podle toho co řekne 😒 nevím... 😖
na co je ta kopřiva??
Lněný semínka mám doma,ale moc se mi do toho nechce...fůůůůůj,už jen ta představa 😝 😀

verled
19. srp 2009

ahoj holky🙂jakpak se tu vede??.-)

moncicak3
19. srp 2009

ahojte princezny, tak nakukuju, jestli Anget už nejela do porodnice a nějak se k tomu stále nemá 😉 😀 je strašnej hic, už aby se ochladilo 🙄

hehena
autor
19. srp 2009

no já teda nevím ANGE jak na poslední chvíli, ale na všech stránkách porodnic píšou, že registrují OD 14+0.... takže ještě mám víc jak týden čas. každopádně jsem tu psala, že kardiolog mi doporučil Apolinář!

PROSTEJKO kde se flákotíš???

nuki
19. srp 2009

tak jsem z5 po obídku..🙂
a zjjistila jsem, že manžílek už odjel, tak za ním musím zítra odpo na chatu..🙂

nuki
19. srp 2009

Verled: Ahojky🙂) my se máme dobře a co Vy s Tadeáškem🙂?.🙂

hehena
autor
19. srp 2009

***************************

zpráva od PROSTEJ::::

teď za náma nemůže, neb manža je na počítači. screening už mají za sebou, všechno je OK 🙂 a že to byl úžasnej zážitek 🙂 😉 😵 😵 😵 jak bude moc, tak příde 🙂

***************************

hehena
autor
19. srp 2009

jo a teď tu byla známá, tak taky doporučuje Apolinář, nebo Podolí....

ale jiná by mi asi zase řekla něco jinýho...

nuki
19. srp 2009

hehena: já myslím, že Apolinář je dobrý..🙂

hehena
autor
19. srp 2009

NUKI no to asi je... jediný co mi tam vadí, že tam jsou jen porodní boxy... v podolí mají porodní pokoje, takže máš pěkně soukromí....

angetha
19. srp 2009

Bae kopřiva je proti otokům..
No a teď jsem si měřila tlak a 160/80 😖 i po nějaké době stejný výsledek..
A prostějce gratuluju 😵

hehena
autor
19. srp 2009

ANGE no tak to je pěkně vysokej tlak.... :(((
kopřiva by se akorát neměla pít dlouhodbě, má pročišťující účinky....

nuki
19. srp 2009

tak to je super, že u prostejky všechno v pohodě..🙂

angetha
19. srp 2009

Já jí pila asi týden, pak mi došla tak týden zas pauza..a do porodu mám 8 dní..tak snad to nebude vadit..

hehena
autor
19. srp 2009

šmarjá holky, tak mi došla odpověď na rozměry těch džín, které jsem tu včera vkládala a zas nemůžu najít metr 🙂)) já je snad nikdy neobjednám 🙂 😅 🙄

nuki
19. srp 2009

hehena: určitě je objednáš neboj..🙂
no jo je to těžký rozhodování....asi se vším, člověk neví, jak to bude všechno probíhat..🙂

hehena
autor
19. srp 2009

no dle mých rozměrů mám rozhodně velikost 40 - už jsem ten metr našla... ale teda nevím nevím, když je mi v obchodě 38 velká - teda myslím těhu gatě... ☹ to je dilema... a taky mám hlad 🙂))))) 😀 😀 😀

nuki
19. srp 2009

hehena: tak se bež najíst a pak to určitě vymyslíš, holt jsou každé šité jinak..:¨)

nuki
19. srp 2009

holky tak jsem objevila docela dobré tránky pro děičky atd... http://www.kojenecke-obleceni.eu/

hehena
autor
19. srp 2009

NUKI fajn stránka 🙂 jsem na ní zrovna koukala včera 🙂 😵

hehena
autor
19. srp 2009

tak moje dilema je vyřešeno, ty těhu rifle mají jen 38 nebo 42... tak asi prubnu tu 38 a uvidíme no 😖

nuki
19. srp 2009

hehena: no vidíš a máš vyřešeno..🙂

verled
19. srp 2009

nuki:jeeee ty botičky🙂)).....
hehe🙂..........ahoj, no já teď musim prodat ty svoje, sice mi jsou, ale jsou mi krátký☹sakryš...jinak už jiný kupovat nebudu, vedro doběham v šatech a ty těhu džíny od kamarádky 42 mi sice plandaj nad zadkem, ale to už asi nedorostu tak budu nosit ty a teď mi má během 3týdnůstejně ten pupek narůst, tak uvidíme....nejlepší holky jsou tepláky.-)
svoja:no ty tvoje jsou parádní

nuki
19. srp 2009

verled: no vidíš, jsi o vyřešila a je to ..🙂

verled
19. srp 2009

nuki:no bodejď🙂nějaký si pořídim slušný na ven.-)

cat79
19. srp 2009

Ahooj holkíííí!!
Tak jsem si myslela jsk budu muset mega dočítat a vy jste tak skromný🙂))
My byli u paní Dr. naší gynekoložky odevzdat zprávu ze včerejška a objednat se na další kontrou. Jsme zavřený tak jak máme být, poslouchali jsme srdíčko, ale Denísek sebou strašně mlel🙂)takže jsme prd slyšeli🙂))
No a okolo 20.9. jdeme na testy na cukrovku a ve 24tt si necháme mimíska Deníska natočit na dvd🙂)já se táááák těšííím!!!!!!!

Jinak plíny u nás vyhrají papírovky na jedno použití...prostě jsme ten typ🙂)) a co nejdřív bez plen...
Ježiš to je dneska pařááák!!!
Naši se vrátili z dovči tak máme večír promítání foteček a videa a dárečky🙂)jupíííí

nuki
19. srp 2009

cat: tak to je dobře, že je vše v pohodě..🙂 a máš se na co těšit..🙂