Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
20. srp 2009

jeeee huráááá🙂je to holka šikovná moc gratulujem.-)

sacvi
20. srp 2009

Ahoj holky, jéé to je super že Angethka už má Vendulku 😵 😵 Mooc gratuluju 😵 😵

Jinak monitor dechu holky mám..první noc hučel jednou a další den dyž sem šla odpoledne spát tak během 1h.hučel 3krát!!!!!!!!!!!! No to taky člověku nepřidá..nevím proč..možná byla moc nabalená a ona dýchá jen tak jemňounce že ani nejde vidět že dýchá tak esi to ten monitor nesnímá nebo já nevím..každopádně teď už mám strach jej pustit..

verled
20. srp 2009

sac:klídek pani🙂))hlídáš malou moc a dost.-)a když je m,onitor na prd tak ho nepouštěj.-)

svoja
20. srp 2009

Ahoj kvetinky🙂

hehena
autor
20. srp 2009

taky holkám moc gratuluju 🙂)) huráááááááááááááá 🙂)) hodně zdravíčka a pohody přeju! 😵 😵 😵

SAC no řekla bych, že to už je úzkost... nepomohlo by o tom s někým promluvit?

verled
20. srp 2009

zuzi:tak my na tede s Tádou taky budem myslet.-)a snad to vyjde.-)

hehe:hoď mi prosím ještě jednou ten odkaz na ty svetříky 🙂))kujuuuuu

hehena
autor
20. srp 2009

ZUZI no já to dělám jednou za čas - bolí to jako čert no, každopádně žiletkou je to pak peklo... asi tam mám silný chloupky bo co, ale vždycky se po žiletce dost opupínkuju a vypadá to strašně.. :(((

nuki
20. srp 2009

Zuzi: no právě, nějak to nejde ovlivnit..:( bohužel..🙂

zuzka.o
20. srp 2009

Sac: už ten monitor nepoužívej, jenom tě to víc stresuje.

Ahoj Svojiiiii a Barunko 😵

Ver: že moc děkuju tobě a Tádíkovi za držení palečků 🙂

hehena
autor
20. srp 2009

SVOJI našla jsem na mimibazaru ty tvoje riflíky... a chtěla jsem se zeptat jakou velikost jsi objednala... a samozřejmě jakou jsi nosila před těhu... já jsem z těch velikostí těhu kalhot fakt nějak na větvi... 🙂))

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25427601&tab=0

hehena
autor
20. srp 2009

jo a tahle slečna přijímá objednávky - NEXT UK... 🙂

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25431398&tab=0

nuki
20. srp 2009

Ahojky Svoji..🙂

zuzka.o
20. srp 2009

http://www.next.co.uk/shopping/women/maternity/...

tyhle společenský šatičky jsou krásný

svoja
20. srp 2009

😵 😵 😵 😵 HURAAAA, ted jsem to docetla, ANGET ma VENDULKUUUU 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 GRATULUJEMEEEE 😵 😵 😵 😵

hehe tu velikost mam M a jsou mi vetsi. pred otehu by me byly taky vetsi, ale toho pismene M bych se bala. asi maji ty velikosti nejak upraveny me pripada. jinak jsem nosila 38, 40. myslim, ze by ti Mko bylo taky....mozna i S, ale to jsem nezkoumala, ani nezkousela. obecne asi plati, ze tehu veci by mely byt co nejpohodlnejsi, cili kdyz ti to bude vetsi, tak to asi vadit nebude. jak jsem psala, ze mam jeste ty z mmb(jedny hodne velky a jedny co ujdou, ale kdybych si je predtim vyzkousela, tak si je nekoupim), tak bych ti treba ty jedny (ty mensi, 42) mohla prodat. treba by ti sedly vic. muzu ti je poslat na zkousku, pokud ti budou, nechas si je, pokud ne, posles je zpatky. kdyztak ti je premerim a nafotim podrobne. byly za 450(nic navic nechci samozrejme). to jsou ty, jak jsi sem davala taky odkaz, maji ty posuvne vsadky v pase. jsou boziiii...ale me nesedi zas tak dobre jako ty, co jsem si koupila ted.

svoja
20. srp 2009

nuki ahojky🙂

svoja
20. srp 2009

Holky odchazim, jdeme s muzem na plovku, tady je zas palermo. Preju krasny den.
HEHE domluvime se tedy pozdeji, nebo pisni ip, at to tady nezanasime, kdybys teda mela zajem🙂

svoja
20. srp 2009

hehe jo a prosim, ze angetce gratulujeme s barcou🙂

hehena
autor
20. srp 2009

SVOJI mě byla v CA 38 velká a to je M, takže ve 42 bych plavala...
navíc bych chtěla nějaký, co máš ty teď a nebo s celým pružným pasem... ale díky za nabídku 🙂 a taky vyčerpávající odpově'd. my jdem najít nějakou hospodu, mám strašnej hlad! .))) 😵 tak zatím pá!!! 🙂 😵 😵 😵

zuzka.o
20. srp 2009

Pa Hehe ... a dobrou chuť 🙂

nuki
20. srp 2009

papa holky, užijte si dnešní den, já pádím něco dělat...papa🙂

orchidei
20. srp 2009

ahojky ještě že jsem se sem šla na vás podívat! To je supr zpráva že už je Vendulka na světě! Normálně mám slzy v očích! Už se moc těším na fotečky!
Holky taky jste si všimli že tady v naší diskuzi se rodí ty nejkrásnější miminka! Já na ně na všechny musím pořád dokola koukat, každý je úplně jiný ale mají tak úžasný kukuče, že kdybych si měla vybrat jak ten náš mrňousek má vypadat tak si nevyberu!
Musíte pít pyšné maminy!
Savi uvidíš že tě ten strach přejde! Ale úplně tě chápu, z tohohle mám taky strašné obavi! Ještě potom co jsem zažila se svým bráškou tak mám fakt strach jak tohle budu zvládat, už takhle se mi ten hroznej den začal čím dál tím víc vrace! ☹
Zuzi strašně moc na tebe myslím, tetokrát se to povede, prostě tomu věř a vykašli se na to jak moc by tě ranilo, když by to nevyšlo! Jen ať si to užiješ od úplného začátku! My jsme pusinkovali bříško ten poslední cyklus hned po prvním sexíku a prostě jsem si říkala že tam je a říkala jsem mu jak už ho nikomu nedám tak ať se tam krásně uhnizdí! A taky že uhnízdil! Takže tomu taky pro tentokrát věř, taky budu věřit a budu na tebe moc myslet! 🙂
Nuki pro tebe samozřejmě platí to samý! Taky ti to moc přeju! 🙂

zuzka.o
20. srp 2009

NUKI pa 😵

ORCHI: dííííky za podporu, dám na tvé rady a nebudu už pochybovat. A manžílka zaúkoluju a bude posinkovat 🙂

p.e.t.u.l.k.a
20. srp 2009

Jéééééééé Vendulka je na světě 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Moc gratuluju Anghet 😉

p.e.t.u.l.k.a
20. srp 2009

Zuzi určitě to tentokrát vyjde 😉 😵

orchidei
20. srp 2009

Jasně zaúkoluj! A koukejte se ještě pár dní snažit! My ten poslední cyklus pro jistotu jeli asi 12 dní vkuse, ke konci už jsem to teda chtěla vzdát, ale naští mě manžílek nenechal! Snažili jsme se dokud jsem citila že je čípek měkký! A vypadá to že nám to vyšlo až ty poslední dny! Podle prvních ultrazvuků to bylo asi tři dni po ovulaci, teď podle posledního to vyšlo přesně na ovulaci! Tak nevím co je přesnější!

orchidei
20. srp 2009

Ahoj peti, už se zase těším až přidáš fotečky, pořád musim na toho šmoulíčka koukat! 🙂

zuzka.o
20. srp 2009

Orchi: já bych klidně jela 12dní v kuse, horší je to s manžílkem. On je z práce často unavený 😖
Kurňa, to by bylo aby to nebylo 😀

Petulka: díky za podporu, doufám, že máte holky moje pravdu a já se přidám do tabulečky těhulek 😵

zuzka.o
20. srp 2009

Jo Petulko: a poctivě piju kontryhelový čaj, manžílek mi kotvičník nějak nechce pravidelně brát 😒

zuzka.o
20. srp 2009

Víteček je takovej krásneeej 🙂

orchidei
20. srp 2009

Teda ten manžílek tě zlobí! Musíš mu říct že bez práce nejsou koláče! 😀
I když to když je unavený, tak chápu že se zrovna nechce! Já jak jsem teď unavená z těhu, tak jsem na tom podobně! Celý den jsem jak nadržená a těšim se na večer a než manža projede programy tak já vytuhnu! 🙄