Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
20. srp 2009

mě na tom Leviroo vadí akorát ta rukojeť... příde mi příliš kolmá je kočárku... vůbec si nedokážu představit, jak tam s tím manipuluješ, když do toho dáváš dítě, si myslím, že to musí strašně překážet...

orchidei
20. srp 2009

Jojo hehe tyrkysovou taky miluju, ale manžel si pořád mele svou: "Já chci detovej"! 😠 Brala bych i ten červenej ale nevim jak by v něm vypadal klučík! ale třeba červená oblečení klukům taky sluší!

Zuzi co na něj chystáte?

hehena
autor
20. srp 2009

detovej???

zuzka.o
20. srp 2009

Cat: teda 31to je ranec! Ale když plánuješ brzo 2.mimi, tak když si ro vezmeš, tak je to 15tis na dítě a za to se kočárky kupují běžně.

Hmmm, černá barva kočárku se mi líbí.....tak uvidíme

orchidei
20. srp 2009

Hehe našla jsem v v albumech paní co má ten tyrkysový tak se jí ještě chystám napsat jak je sním spokojená, tak se zeptám i na tohle!

Hehe ty máš někde nějakej odkaz se svýma výrobkama? Jsem tu něco zahlídla, tak jsem zvědavá!

orchidei
20. srp 2009

jojo detovej je prej černej to má asi z relly bo co? Si asi myslí že s tim kočárkem bude závodit! 😀

hehena
autor
20. srp 2009

************************

zpráva od ANGE::: (psala jsem a ptala se jak se má...)

"Kvůli té placentě pořád dost krvácím, malá je novorozeneckém odděl. odpovídá 36-37. týdnu. jinak je tu plno, tak nejsem na normoš pokoji a spodek boooli."

************************

chuďátko malý.... akurát nechápu, jakto, že Vendulka odpovídá 36-37. týdnu, když má 3,5 kila... :-O 😕 😕 😕

hehena
autor
20. srp 2009

ORCHI 🙂))) 😀 😀 😀

no paní se rozhodně zeptej, jsem na zkušenosti moc zvědavá! .)
jinak pošlu do IP.

no kdyby CAT plánovala brzo druhý miminko, tak by zas potřebovala sourozeneckej kočár... 😖

orchidei
20. srp 2009

Chudinka, ale zase to měla docela rychle za sebou! To taky necápu že odpovídá míň když jí je kus ženský! Fotečku neposlala? Už jsem celá natěšená!

orchidei
20. srp 2009

Taky plánuju brzy druhý mimčo ale stejně bych tolik za kočárek dát nemohla! Dali jsme si limit do 15 000 a taky nám zůstane na druhý stejně jako celá výbavička! Jinak by jsme brali red castel, teď jsem ho dvakrát potkala ve městě a vypadal líp než na fotkách, ale taky už je dražší!

hehena
autor
20. srp 2009

ORCHI nene neposlala... já ani nemám kabl, jak bych to stáhla..

ta placenta jí asi dost potrhala... včera jsem tu četla nějakej porodní příběh, kdy paní docela dobře porodila, bez nástřihu a potrhání, ale když rodila placentu, tak až ta jí uvnitř potrhala... no tak to musela bejt soda teda... ☹

zuzka.o
20. srp 2009

Chudinka, ....moc jí lituju, ale už to má za sebou a to je hlavní. Ty otoky a tlak jí moc potrápily. A te´d už to bude jenom lepší a lepší.

Orchi...nemyslíš DEHTOVEJ (-dehet je černej)

orchidei
20. srp 2009

Teda to je děs! Vůbec si nedokážu představit ty pocity až budu někdy před porodem! Když si vezmu jak se mi teď šíleně třásla ruka když mi brali tu krev! tak to bude masakr! Ale zase když tam bude manžel semnou tak se budu určitě dělat hrdinku! 😀

orchidei
20. srp 2009

Zuzi tak to nevim, příde mi že pořád říká detovej! říká to totiž každýmu! Ale to je jedno! Prostě to vypadá že budem mít černej na jinou barvu ho asi neukácem!

nuki
20. srp 2009

holky, člověk odejde a vy se rozkecáte..🙂) tak hlavně, ať je Ange brzy fit a už si bude jen s Vendulkou užívat..🙂

zuzka.o
20. srp 2009

jojo,.... porod je strašák. Ale musíš si říkat, že to prostě zvládneš a nesmíš si dopředu malovat černý scénáře.

orchidei
20. srp 2009

mě se děsně líbil tenhle hlavně těma barvama http://www.babyshopstonozka.cz/sportovni/1822-n... (ten zelený a nebo zelený v kombinaci s oranžovou)
Pořád je teda v tabulce kočárků ale u manžela má až tak 5 příčku!

zuzka.o
20. srp 2009

Švagr stříká auta, tak se ho zeptám.... třeba je spec.odstín červený ... a říká se jí relye (relí) ...tak s tou černou to bude stejný

orchidei
20. srp 2009

Já si pořád říkám že jsem se narodila abych rodila děti! Vždycky to byla moje prioryta a pánev na to mám taky jak dělanou tak třeba pro mě opravdu bude porod hračka! 😀

orchidei
20. srp 2009

jojo zuzi tak mi to zjisti ať zas nevypadám jak blbec až s´to někomu budu říkat 😀

nuki
20. srp 2009

tak holky podle hlenu to vypadá, že ovulka bude možná až dnes....tak jen co přijedu za manžou na chatu, tak na něj hupsnu....a bude..🙂

nuki
20. srp 2009

kočárek to bude taky něco vybrat..🙂

hehena
autor
20. srp 2009

ORCHI určitě jsou ženský, který rodili několikrát a pokaždý dobře... vím, že jsou i prvorodičky, který zažily překotnej porod a to si člověk myslel, že se to může stát jen u vícerodiček...
na nějaký komplikace asi musíme bejt připravený, ale personál všechno dobře zvládne! já se taky porodu bojím, čím je to těhulenství jistější, tím víc mi dochází, že k tomu prostě dojde... ale hlavně, abysme to zvládli a to všechno pak bylo za pár dní ok, to je to hlavní... když tady čtu někdy ty příběhy, tak zaplať pánbůh, když to člověk dotáhne do zdárnýho konce a porodí i kdyby třeba s nějakýma komplikacema....

ORCHI ten druhej kočík je taky pěknej, já akurát nechci trojkolku.. četla jsem, že i ta se zdvojeným předním kolem se ovládá hůř než čtyřkolka... ale zase záleží na kočáru, to je jasný...

hehena
autor
20. srp 2009

NUKI v posledním cyklu byl pro mě hlen jasnej ukazatel... tak hodně štěstí 🙂 😵 😵 😵

orchidei
20. srp 2009

Nuky tak držím i s mrňouskem palečky! To bude bezva když už nebudu na konci tabulky a budu mít za sebou hned dvě těhulky - zuzi a nuki! 😀

hehena
autor
20. srp 2009

jé dívejte... ten je malinkeeej... https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

nuki
20. srp 2009

hehena: tak moc díky, snad to vše dobře dopadne..🙂)) budeme se snažit..🙂

nuki
20. srp 2009

tak já zas běžím...mějte se ...papa 🙂))

hehena
autor
20. srp 2009

ORCHI když měním tu tabuli... to datum porodu ti zůstává? 😵

nuki
20. srp 2009

orchi: moc díky za držení...🙂 oběma🙂