Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
24. srp 2009

EFI ted jsem si znovu prohlizela Davidka....nejlepsi je to usmivanicko🙂 bozi

prosteja
24. srp 2009

svoji no pěkně popořadě... prva práce, pak škola, pak těhotenství 😀 říďa je v pohodě, je to celkem mladá ženská, možná i něco tuší 😉 no porada jí asi skončila, ale teď zase někam letěla 😠 😀

eeefffaaa
24. srp 2009

holky mizim...zatim ahojky

svoja
24. srp 2009

efi ahoj

prosteja
24. srp 2009

efi mějte se všichni 3 hezky, ahooooj 😵

verled
24. srp 2009

svoja:tak tohle já chci stejně.-)velkou skříň a jenom podložku🙂))........
prostej:jojo koukám že jsme pěkně šikovný maminky🙂...

jinak jsme koukala na lehátka do vaničky a hrozně se mi líbí a připadá mi příjemný to pěnový, nevim proč, ale ty plastový a ergonomický mi nejspu vůbec sympatický...... ☹

verled
24. srp 2009

efi:páááčko🙂)
´prosej:však oni to nějak zvládnou🙂

prosteja
24. srp 2009

verled asi budou muset 😀 😀 😀 a abych pravdu řekla, tak mi to vrásky na čele vůbec nedělá..... tady bylo už tolik těhotnejch a fůra z nich šla od prvních týdnů na neschopenku a nechala tu agendu ležet a o nic se nestarala..... takže patřím k těm slušnějším.... 😉

svoja
24. srp 2009

VER nojo, vidis, vanicka....my koupime nejakou obyc...a asi nejaky nehatecko obycejny nebo vubec nic....stejnak tam ty mimousi nemaji byt na zacatku dlouho a pak uvidime....i kdyz jak se znam, stejne to koupim....ale asi spis lehatko...

prosteja
24. srp 2009

verled taky jsem mrkala na ty pěnový...... jen doufám, že něco vydrží 😉

prosteja
24. srp 2009

holky a co říkáte na ty kyblíky na koupání? já jsem na to mrkala už u několika lidí v albu a v obchodě jsem na to jednou narazila a na krabici byly fotky a já vám nevím, ale mě tam ty děti přijdou takový přiškrcený 😅

svoja
24. srp 2009

PROSTEJ ja kyblik nechci....

prosteja
24. srp 2009

jj verled ty vypadají parádně 😉

svoji já právě taky ne, proto jsem se ptala, co na to říkáte, protože mi přijde, že se to v dnešní době hodně propaguje 😉

verled
24. srp 2009

svoja:v ikei maj super, mam jí v albu je pěkně velká, protože mi říkala jedna, že takový ty vykrojený jsou pitomý......a sojí pár kaček.-))))...

prostej:já si nebudu kupovat ten kyblík na koupání (500??se zbláznili ne??), ale určitě kýbl doma mam a zkusim to až bude umět držet hlavičku..., třeba se to prckovi bude líbit, prej to zbožňujou🙂)) 😲

prosteja
24. srp 2009

verled tak až už drží hlavičku, tak to je něco jiného..... ale pro ty malinký miminka mi to přijde, že jsou tam chudáci takový skrčený, ale slyšela jsem, že to prý zbožňují...... každopádně jsem taky pro vaničku, obyč, žádný vykrojený serepetičky nepotřebujem 😀

verled
24. srp 2009

prostej:no právě a jestli bude po mě🙂)tak bude kýbl milovat🙂))

svoja
24. srp 2009

No rika se spousta veci. Ja nevim, ja tomu kybliku moc neverim teda. Vanicka je pohodlnejsi, lip ho tam umeju...jakypak copak s nim....i kdyz je fakt, ze se vpodstate da to mimco umejt kdekoliv a v cemkoliv.

Ty penovy podlozky...to se tam musi dat vic vody do te vanicky potom ze? A vsakne se me do toho to "mejdlo" pak...ne?

prosteja
24. srp 2009

svoji taky si myslím, že vanička je pohodlnější, hlavně v těch prvních dnech, než se naučí rodiče s miminkem pořádně manipulovat, tak ten kyblík nevím nevím...... a hodně si potom u dětí pochvalují, když jsou s rodičema ve velké vaně 😀 to prý milují i děti, který se normálně vody a koupání bojí a řvou u toho 😉

verled
24. srp 2009

svoja:právě že si myslim že míň...ono to tak sát nebude, protože by se pak ničila.......to bude taková ta tvrdší pěna si myslim aje to takový nizoučký takže myslim že vody míň....

svoja
24. srp 2009

ver pravda pravda

cat79
24. srp 2009

Ahojky, teda holky vy jste toho zase dneska probrali..no jo, Prostejka je zpátky, tak to tu ožilo🙂)
Já nemám bohužel časík, tak jsem je skoukla co řešíte, Zuzka dobře zakalila🙂 já byla stejna, neboj🙂)hihihi

Dneska jdeme koupit Denískovi pokojíček, včera jsem na aukru a na mimibazaru nakoupila pár věciček, ale ty balíčky se mi kupovat moc nechce, si si věci vybírat sama, asi se to prodraží, ale nevím☹uvidím časem🙂))

Kočárek jednoznačně casual play, kamarádka má chlapečka a ten je celkem velkej a je mu už rok a půl a v pohodě se tam vejde do toho spor´TÁKU, takže strach nemám🙂))
Ale PP je taky mooc hezkej.
Jo a holky Jané se čte CHANÉ🙂 to je prča, co?Je to španělsky, tak proto, jako trabajo je trabácho🙂))(pracovat)

Ange abych nezapomněla, Vendulinka je překrásná, porod byl teda celekm rychlovka a brzy vás pustili, to je super!!!!!Těším se až budeš vyprávět!!

Jinak denísek je strašně živej, musím mu pořád zpívat, jinak kope jak za 1. ligu🙂)))zpívání miluje🙂
Dnesk koupíme konečně i albíčko v modré a pár knížek o tom jak se starat o mimi a tak..no a asi koupím tu zavinovačku do autosedačky...jestli se Svoji nepletu tak casual play má 5bodový pásy,že?

cat79
24. srp 2009

Svoji teda můžeš mi poradit kolik čeho budeš jako kupovat?
Já fakt nevím☹
Viděla bych to třeba na 7x bodýčko, 7x dupajdy, 4x mikinku a tričíčka a 5x kalhoty (velikost teda 56-62)
A pak 4 overaly, 2 teplejší, čepičky, rukavičky, ponožtičky,...mám do tý autosedačky koupit 1nebo 2 zavinovačky?
A kolik těch rychlozavinovaček a tak..já fakt mevím.....asi skusím najít debatu mimi se narodilo v zimě a tak jsme ho nabalili🙂)hihihihi

prosteja
24. srp 2009

ahooooj cat 😉

od zkušených maminek doporučuju ty rychlozavinovačky 2-3, abych je stíhala vyprat..... většina miminek se cítí lépe zabalená a když se mimi narodí v zimě, tak je to určitě dobrá věc 😉

svoja
24. srp 2009

CAT no to ja verim, ze se tam vejde 1apul stary dite....ale ty tam budes davat rok a kousek stary dite nabaleny na zimu, na to nezapomen....jinak kocik je krasnej, o tom zadna....jezis to poutani nevim....ale asi spis 5ti no....

prosteja
24. srp 2009

do té autosedačky záleží jestli ji budeš používat jen do autosedačky nebo i jako fusak do kočárku.... ale myslím, že jedna by měla stačit... v tom to mimi zase tak dlouho nebude 😉

verled
24. srp 2009

http://www.miminko.estranky.cz/clanky/Vybavicka...
holky přímo od maminky🙂))

cat:ahojky, jinak já mam jedu rychlozavinku a jednu koupim od emitexi do autosedajdy a hotovo!

verled
24. srp 2009

a asi koupim tu rychlozavinku ještě jednu ať je když bude druhá schnout🙂ony to maminky prodávaj taky za pár kaček.......a nebo rpostě ho budu dávat ve fusaku do postele.-)ať je mu fajn a konec🙂 😲

angetha
24. srp 2009

Ahoj holky, všechny vás zdravíme 🙂 🙂 Dnes přijede paní doktorka tak jsem zvědavá...
Včera jsme poprvé koupali, sama bych to nezvládla, tak já myla ručičky, manžel nožičky..on mazal olejíčkem, já čistila ouška..to byl řev..však v porodnici říkali, že z Vendulky bude zpěvačka 😀 A v noci se nám spustil monitor dechu ( máme ho uprostřed postýlky a Vendulka spinkala v rohu)..manžel vyskočil, že jede k zásahu..mě jen zajímalo, kde se to vypíná, nijak mě to nelekalo..Jen Vendulka tak nějak celou noc pofňukávala a kňourala..moc jsme toho nenaspali..
Jinak mlíčko mi teče, dá se krásně odsát - mám prsa skoro celý tvrdý a malá samozřejmě vše nevysaje..Ale odpoledne zas budu mít anitbiotika, tak snad se to zlepší..
Koukám, že jste řešily kolik bodýček a tak..Počítejte minimálně tři overálky nebo body na den...něco pokaká, počůrá, oblinkne, večer je to od olejíčku po koupání..a 56 je nám taky velká 😉
Nějak nestíhám zkouknout vaše bříška a novinky 😢 😢

verled
24. srp 2009

a jinak holky ohledně tý rychlozavinky.-)myslim si že jí nevyužijem tak jak si myslíme, teda já.......budu v tom prcka uspávat asi, ale jinak tahat ho po baráku stejně budu zabalenýho v dece a ta mi poslopuží stejně🙂si myslim.-)