• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
ORCHI hooooooooooj :slight_smile: jakej to projektík?
25. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko tak stejnej strach mám z tchýně :confounded: kecy typu proč jste ještě nepočkali a máte čas a tak... no hrůza :confounded: ona měla první dítě v 28 a to bylo před 28 roky, tak teď by si asi představovala, že budu rodit ve 40 nebo co :grinning: já ji nechápu :confounded: každej jinej by se v jejím věku na vnouče těšil a ona vyvádí už teď a to neví, že se asi zadařilo :pensive:

sac to bude taky ono :wink: :dizzy_face: :grinning:
25. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJí a ona už nějaký vnoučata má???
25. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky..japak se mate??
Ahoj Carculi a mimi :slight_smile:
autor
my si taky poslechneme, že je to moc brzo... sice budu bez měsíce a půl rodit téměr v 28ti... ale prostě některým rodinným to příde moc brzo no... :unamused:
25. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL hoj :slight_smile: bře, co ty?
25. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj carcul :dizzy_face:
hehe právě že nemá :pensive: :sweat_smile: to je na tom to nejzvláštěnější :grinning:
25. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko já už se těším že to bude dřív takže abych nakonec 10dní nepřenášela :grinning:
25. čer 2009 v 11:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac já myslím, že doktor to dokáže odhadnout :wink: aspoň přibližně :wink:

no hehe mě docela zarazilo, že od kámošky ta známá už 5tt+2 viděla srdíčko :astonished:
25. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ange ,hehe a prostej a pochopitelne vasi mimiskove :grinning: :grinning:

hehe..no chvilema dvno od zaludku a boli podbrisek,jinak fajn...

prostej..no fakt zvlastni,ale treba bde tchyne stastna a tesit se
25. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul tak to by mě tchýně dostala :grinning: :grinning: :grinning: ale pochybuju, nedávno když se ptala, že jí se někdo ptal na ulici, jesti nebude babička, tak na to řekla, že té ženské řekla, že doufá, že ještě dlouho ne :confounded: to nevíš, co si o tom máš myslet :pensive:
25. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tchýně na zabití :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jdeš zítra na kontrolu co carcul? budu držet palec... kolikátej jsi asi týden :wink:
prostejko já byla taky nějak na začátku 6tt a srdíčko nám krásně bilkalo :dizzy_face: :dizzy_face:

On mudr říkal že jak čípek zmizí úplně tak že to ve většině případů samo spustí porod..někdy to může eště pár dní vydržet..no uvidíme.. :wink: Myslíte holky že dybych rodila třeba v 36tt že by mimi muselo do inkubátoru??
25. čer 2009 v 11:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
anget teď jsi to vystihla :grinning:
ahoj holky!

hlásím, že myčka stále rozbitá a na odpis, jen to stálo 1000 kč za kouknutí mechanika :angry:
25. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac..když budeš mít obříka a nebude mít žloutenku a žádné jiné problémy tak proč by ho tam dávali
25. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
amaliii ahoooj :slight_smile:
25. čer 2009 v 11:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac možná by ani nemuselo :wink: třeba tě prostě jen předběhlo a už je na vše připravené :wink: já si myslím, že ještě tak 2-3 týdny vydržíte :wink:

sac fakt????? :dizzy_face: mě se to zdá hrozně brzy.... :wink: tak jsem zvědavá na sebe, půjdu 5tt+3 tak uvidíme, ale raději počítám s tím, že uvidím sotva tečku :wink:
25. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJí ono hodně záleží na kvalitě toho UTZ co má kterej dr. v ordinaci... v 6tt je to možný určitě, ale často se stane, že dr. nemají tak kvalitní utz... takže držím palce kočko :slight_smile:))
25. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac: určo by do inkubátoru nemusel, pokud by nebyl extrémně malinkej a to snad už není :wink:
25. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já právě nevím angethko..přece jen v tom 36tt by to bylo o měsíc dřív..ale já doufám že aspoň ty 3týdny se udržíme a pak už to bude pohoda.. :wink:
25. čer 2009 v 11:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Amal a mimi :wink:
prostej no fakt nevim co bych si myslela...jojo jdu,dekuju,snad uz bude videt..nejak nevim kolikatej muzu bejt jelikoz jsem otehu asi nekdy u konce cyklu...tak snad uz neco uvidi,jinak zacnu mit peknej strach
amali ahooooj a zdravím i mimi :dizzy_face: s tou myčkou je to teda naprd :angry: :rolling_eyes:

asi jo hehe :wink: uvidíme no.... já budu šťastná i za tu tečku :grinning:
25. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej jo jo..viděla jsem krásnou tečku která krásně blikala :dizzy_face:
25. čer 2009 v 11:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no moje tchýňka mi poslední rok neustále kladla na srdce ať jako děti ještě nemáme... že prostě néééé ..... ať počkáme a mluvila o tom sama od sebe každou návštěvu :slight_smile:)))))

minulou se stalo něco mooooooc divnýho, říkala, že se mi musí podívat na tu mateřskou - jaký budu mít podmínky - a taky sama od sebe, my před ní o dětech prostě nemluvíme.... tak to jsem byla paf...
přesto radši ne... chci se vyhnout zklamání, jsem teď taková cíťa, že by mě to určitě mrzelo.....
25. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul já myslím, že jo, tečku už snad uvidí..... co testíky? dělala sis ještě nějaký? sílí čárečka? :wink: budu držet palec :wink:
25. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sav..vydrzite a basta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mimi bude hodny a pocka ete chvili :grinning:

ahoj amal a amalčatko :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek