• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
blahu:jojo je fakt pěkně velikej:slight_smile:mam z něj radost:slight_smile:sice je z druhý ruky a trošku už sem tam ožmolenej, ale mě to vůbec nevadí:slight_smile:mam z něj fakt radost:slight_smile:..jen se musí opravit brzda a je i super vysokej takže fakt spokojenost maximální...v zimě mi udělá super službu si myslim.-)
24. srp 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu: ale pak vydržej ty látkovky...............ale s tím praním máš pravdu, je to práce, no
když jich máte 600, ty jo, tak to na nějakou dobu vyjdete, to je zásoba :dizzy_face:

hehe: boží :dizzy_face:

a amálka má novou hrací deku
24. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu:já bych do toho šla klidně když máš zásobu tak si počkat na akci......a když o tom tolik maminek mluví jako super tak na tom něco bude:slight_smile:
24. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jak tu ted pisete o latkovkach..zatim je nepouzivam :sweat_smile: Davidek je tak malej,ze ta plina je vetsi jak on...a taky jsem se chtela trochu zabehnout a dat se do kupy a s tema latkovkama je to preci jen vetsi prace...takze zacnu davat jen pres den a na noc budu davat eko pliny...ale ted pouzivam jen ty eko..sice vyjdou 48ks na 420kc,ale co bych pro broucka neudelala...a za chvili nastoupi latkovky :slight_smile:
24. srp 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EKO plíny???? :fearful: :fearful: :fearful:
24. srp 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ami to onon to jen vypada,na den ma minimalne 6-7 plen pri prebalovani,ted,kdyz se mezi tim pokadi,nebo kdyz zacne uprostred prebalovani curat,to pak je spotreba raz dvat,ale tak snad na 2-3 mesice to bude

no ver ja si taky myslim,ze zadna ostuda,ze je z druhy ruky

no prave hehe,ale to mliko je posledni na cem bych setrila :slight_smile: holt tata bude jist chleba s maslem :grinning:
24. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj hehe eko ze nejsou vyrabeny z pet lahvi jako normalni jednorazovky,ale jsou eko a setrnejsi k prckovi...ale je to moc drahy,takze za chvili ty latkovky uz zacnu pouzivat,jinak by nas to zruinovalo
24. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davidek se hlasi o zvanec a pak si s nim pujdu asi dachnout :slight_smile: zatim doucata!!
24. srp 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim,ze ty eko pliny maji v dm za slusnou cenu,ikdyz je pocet kusuu v baleni zase mensi
24. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI jo s tim koupanim mas recht...
BLAHU taky jsem slysela na ty tescovy pliny chvalu!!!
My budem zezacatku davat papirovy a potom budem latkovat.
24. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no EFI jsem si říkala, proč nevyrábí eko plíny, když má tesco eko igelitky .) a ony se vyrábějí, jen jsou jako vždy strašně drahý... na tohle by mohl stát přispívat, když je to šetrnější i k přírodě... škoda...
24. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER ted jsem ti koukla do albicka na to lehatko....a ono je dobry, asi do nej teda taky pujdem, myslela jsem, ze je vyssi a ono je takovy nizky....pekny
24. srp 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a ještě jsem chtěla napsat nejen PROSTEJ... ségra mi včera dovalila ten onen svetr http://www.mamitati.cz/index.php?men0=177&list=3&prod=4173&detailSrc=Image/Zbozi/Hlavni/prod83017.jpg&detailRozmerL=427x640&usrCmd=details

a můžu jen doporučit, asi si objednám ještě ten šedej...
blahu: to jsem tak počítala, že na ty dva měsíce ti to vystačí a do té doby se snad něco sežene v akci :wink:

s tím mlíkem je mi to líto, páč není nic lepšího, ale co naděláš, na hlavu se kvůli tomu nepostavíš
autor
kamarádka mi na koupání taky doporučuje letáhko do vaničky... prý je super, že nemusíš dítě neustále přidržovat a máš tak jednu ruku volnou, takže asi taky pořídíme... jen teda nevím jaký....
24. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ami ty jsi chodici kalkulacka :grinning:

tak jsem v DM klubu a DM pampers klubu,takze slevy snad nasbiram pres bodiky

to mliko me stve,no,ale zmena lecby byla nutna,akorat kdybych vedela,ze pak prijdu o mliko,je fakt,ze taky u nas v rodine nikdo dlouho nekojil,ale tak cim dyl tim lip by to bylo,as taky kdyz se to malej tak pekne naucil

hehe mi mame dve lef¨hatka penovy a takovy to jako mely nase mamky a stejne pridrzuju,hlavne teda drzim za raminko,s hlavickou mit nemuzu :slight_smile: to bych se zblaznila
24. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: my máme takovou pěnovou žábu do té vaničky :wink:
24. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem holky koupila ten emitex.-)
zimní tmavě modrou a letní světle modrou-hrošíka s ouškama:slight_smile:
Pak ver ten kolotoč nad postýlku co svítí, jaks vydražila v mimáči a to lehátko co tu teš se svojou asin žešíte:slight_smile:
Takže super:slight_smile:))mají na těch stránkách mooc hezké věci..ještě chci ňákou hezkou deku na zem s tou hrazdičkou a pak ještě komplet vybavení na kojení a to teda nemám ani ponětí jaký:frowning2:

Ahojky amal ty poletuško.-))))
Blahu zdarec:slight_smile: Ondrášek roste jako z vody, co?
24. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož su snad tu a jdu něco pojíst, páč mám hlad jako vlk :grinning:

a mám to za sebou holky, řídě jsem to teď řekla, vybalila jsem to na ni všechno :grinning: :grinning: :grinning: a nic nevěděla, tady tamtamy chodí po chodbě od jiných lidí, že jsem těhu a říďa nic netušila :grinning:
24. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostěj super, třeba věděla, ale bylo jí blbý ti to říct že víš...a jak to vzala?¨
Dobrou chuť, já jdu taky něco pomlsat:slight_smile:)
24. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ředitelka prý, panu vedoucímu už jste to řekla......... takže budu muset asi ještě za ním, já myslela, že si to tak nějak řeknou mezi sebou, náš vedoucí je takovej šťoura.... :angry:
24. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vzala to super, že teda ještě tak ten rok počítala, že tu s nima zůstanu, ale že mi moc gratuluje a ať jsme hlavně oba v pořádku a zdraví a že to zvládnu i se školou, že nemusím mít strach :wink: ona je hrozně hodná, nebála jsem se, že by na mě vyvalila, co jsem si to dovolila :grinning: horší bude ten šéf, budu muset vychytat nějakou jeho dobrou náladu a vyhrknout na něho, už vám to paní ředitelka říkala pane vedoucí :grinning:
24. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak hehe díky za tip na ten svetřík, už ho máš i ozkoušenej, paráda, půjdu do něho taky :wink: nějakej vyberu a objednám asi v září :wink: a hehe, četla jsi to o tom zubaři? jak jsem tu psala
24. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT ty jsi nakupci:slight_smile: chichi....ja taky, nemuzu si pomoct:slight_smile: jakej ze pokojicek to teda bude???
24. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJí nečetla jsem o zubaři....

tak fajn, že už máš oznamování za sebou.. :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
no a tady asi všichni baští, tak si nechte chutnat :wink:
jé jste tady :grinning:
24. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu, když se koupí látkovky z druhý ruky, tak jsou obvykle dost levný. A navíc se dají případně znovu prodat dál. Holky obecně říkaly, že za celou výbavu daly max. 5000.
A za mě pere pračka, takže akorát to tam nastrkat, zapnout a pak vyvěsit a sebrat. Fakt o tom zkus zauvažovat :slight_smile:
autor
jj jsem tuuuu... zrovna se vzbudila ségra, tak asi dáme kávu a snídani :slight_smile:)) nebo nevím :slight_smile:))
pak dohledám to k tomu zubákovi... .

PROSTEJí a kdy uvidíme tvoje břuško?
hehe no sestřička mi minulý týden říkala, že ten zubař není povinný :grinning: :sweat_smile: že je lepší, když tam to razítko máš, že to porodnice vidí rády, ale mít ho tam nemusíš, není to prý povinný, tak jsem na ni docela čučela a hned jsem si vzpomněla na tebe :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek