Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
25. srp 2009

a zdravím i Sac a Janičku 😵 😵 😵

add ty pokojíčky..... holky je to každého věc, tak jako ostatně všechno...... možná kdybych na to měla prachy a nemusela se otáčet po každé koruně, tak do toho půjdu taky a prckovi dopřeju úplně všechno.... na druhou stranu si myslím, že kdo prostě na to ty prachy nemá, tak nemusí smutnit, protože miminko potřebuje podle mě hlavně lásku obou rodičů a k tomu, aby se mělo kde vyspinkat a na to stačí obyč postýlka z IKey, jak říká hehe...... tím samo nechci hanit pokojíček Cat, je nádhernej, ale jak říká hehenka, ostatní nemusí smutnit 😉

angetha
25. srp 2009

Sac ahoj, tvoje malá už krásně kouká 😵 😵

hehena
autor
25. srp 2009

PETI hoooj 🙂

tak VENDULKA už má látkovku... 🙂 no hezký holky 🙂

PROSTEJ já myslím, že když se člověk připraví na to, že se tam s takovýma skvělýma husama setká, tak to bude líp zvládat a kdyžtak jí vynadám ať mi kouká pomoct, že prostě nevím.... 😅 si to představuju jak hurvajs válku.... ale tak už nejsme malý ne a můžu si dovolit trochu zařvat, když se mi něco nelíbíl... 🙂

prosteja
25. srp 2009

třeba já po takovým pokojíčku taky netoužím holky a přiznám to narovinu.... nebudu mít ani přebalovák, koupím jen takovou tu měkkou podložku...... bude mi bohatě stačit postýlky a nějaká druhá třeba i po dětech nebo ohrádka do obýváku, aby mimčo bylo se mnou a já budu plně spokojená a myslím, že bobišek taky 😉 ..... a já třeba ani nebudu pořizovat takovej pokojík jak říkala hehenka, postel ve tvaru auta a tak...... prostě na tohle nebudu mít, když se podívám v Kice na ty ceny a vypočítám si, že to dítě v tom bude spát max 2 roky a pak bude potřebovat větší postel, tak vím, že tohle mu prostě nebudu moct dopřát..... hold bude v postýlce (kterou chci koupit tak, aby šla sundat do budoucna ta postranní bočnice) a pak si bude zvykat prcek na velkou postel..... jinak to třeba u nás nepůjde 😉 ale nijak toho nelituju.... věřím, že prckovi tyhle hmotné statky vynahradím jinak.... 😀 raději ho vezmu na výlet a na zmrzlinu 😉

hehena
autor
25. srp 2009

ANGE Vendulka je rozkošná... stejně tak Janička... 🙂 parádně si na tobě hoví SAC .)

sacvi
25. srp 2009

angethko jak Janička kouká tak bych ju nejraději spapala 😀 Ona má mooc krásný očíčka a dyž tak kouká tak je k zulíbání..no ale to je i když má očíčka zavřený 😀

prosteja
25. srp 2009

jj hehenko, ozvat se určo můžeme, to jo.... ale já pochybuju že třeba v tom stavu co byla efi bych to dokázala... mě třeba kámoška říkala, že jako porodní sál skvělej, nemůže si na nic stěžovat, všechno parádní.... no jenže pak byla kvůli maličké víc jak 10 dnů na šestinedělí a ty deprese bych ti nepřála vidět 😖 efulka podle té mé kámošky byla úplně v pohodě 😖 neříkám, že za všechno můžou sestry, ale ty starý brécy jí prý normálně nadávaly, že to je její problém a že jak chce to dítě vychovávat, když ho neumí nakojit..... ona se sesypala, řekla to příteli, ten si šel stěžovat a sestry na ni byly ještě hnusnější 😔

hehena
autor
25. srp 2009

no tak PROSTEJ věřím, že tohle je extrémní případ, takhle by se nikdo k ženský, která zrovna porodila nikdo chovat neměl...

nuki
25. srp 2009

holky Vaše princezny jsou prostě rozkošné...🙂

prosteja
25. srp 2009

jj hehe, fakt děs....... a to je ta moje kámoška taková ženská od rány, to bys do ní nikdy neřekla, že si tohle nechá líbit... holt hormony zapracovaly....... 😖 ale pak si stěžovala i jiná kámoška a četla jsem to i na netu.... a moc se mi nelíbí, že teď tam rodila sestřenka od manži, jak jsem tu popisovala, druhej porod a strašně těžkej, nakonec císař... a ona už je prosila ať s ní něco udělají, že se vůbec neotvírá a oni jí řekli, že s ní nic dělat nebudou, že malej má ozvy dobrý a nic mu nehrozí, tak jedině epidural......... kterej to pak všechno ještě zpomalil.... no děs 😲 to mě odradilo úplně..... ale zase, tohle se může stát úplně všude 😅

nuki
25. srp 2009

hehe: neboj určitě si dobře vybereš a bude vše v pohodě..🙂

prosteja
25. srp 2009

jéééé Janička krásně kouká 😵 😵 😵 ta je k sežrání fakt 😵 😵 😵

prosteja
25. srp 2009

no holky a manža je rychlej jak.... 😀 😀 😀 jsem mu posílala odkaz na ten kočík, jestli se mu to líbí a on že jo a teď mi volal, že si tam zavolal přímo k výrobci a všechno pozjišťoval 😀 😀 😀

hehena
autor
25. srp 2009

PROSTEJ no já ti tu zas psala o tý známý co rodila v Krči, tak po tom, bych tam taky nechtěla rodit.....

prosteja
25. srp 2009

jj hehe, jak říkám, na to můžeš narazit všude 😉 já ti to Podolí schvaluju 😉 taky jsem nad ním uvažovala 😉

sacvi
25. srp 2009

holky a jak je hodná..ťuk ťuk 🙂 Včera měla horší den a málo spinkala ale dneska už zase pohoda.. Jen s tím mlíkem je to o ničem 🙄 😔 😒 😠 😖

nuki
25. srp 2009

prosteja: no ten je teda rychlík..🙂 šikula🙂

orchidei
25. srp 2009

Tak jsme byla na obídku a vy jste tady toho nakecali, že to asi ani nezvládnu dočíst!
Holky asi prasknu jak jsem se přežrala! 😅

prosteja
25. srp 2009

orchi další která se přežírá 😀 😀 😀 já teda tolik nejím.... ale zase do té pusy cpu celej den něco.... 😀

hehena
autor
25. srp 2009

SAC to je fajn... cu taky hodný miminkoooo 🙂))

já mám zase furt hlad holky... občas se přejím, ale to sním třeba půlku oběda 🙂)), takže nemám výčitky, když si za další dvě hodiny dám zas něco malýho...

nuki
25. srp 2009

sacvi: tak to je dobře, že je hodňoučká..🙂 určitě to bude lepší..🙂

prosteja
25. srp 2009

hehenko já to mám podobně...... jím skoro pořád, tam ovoce, tam něco na zub..... 😉 jím méně, ale často

nuki
25. srp 2009

tak to má být holky, méně a často...děláte to dobře..🙂
holky já už se těším n začátek září...abych už mohla vědět jak dopadlo to naše snažení...🙂))

prosteja
25. srp 2009

nuki určitě dopadlo dobře 😉

hmmmm, tak jsem našla, že ty kočárky asi vyrábí polská firma....... tak nevím, nakolik tomu věřit 😖

orchidei
25. srp 2009

prostej když mě děsně chutná no a bylo mi líto to tam nechat! 😀 😀 😀
Je ty princezny jsou nádherný! Anget plínka parádní a strašně se mi líbí ta košilka co tam má! Ta je úžasná!
Anget to mám normální čtvercovku a svrchní kalhotky?

prosteja
25. srp 2009

ale recenze na něj jsou dobré.... výhradní prodejce je jen v Plzni, což by nebyl až takový problém...... prý tam mají i servis a nějaká paní psala na jedné diskuzi, že jednou měli nějaký problém s brzdami a že jim to na místě opravili a zadarmo a že ho měla 2 roky a pak prodala a teď slouží už nějaké paní, která bydlí dokonce v horách a nemůže si ho prý vynachválit......

orchidei
25. srp 2009

Vy se máte že tu máte s kým probírat ty porodky! Já tu mám v plzni na výběr jen dvě a asi vyberu tu lepší vybavením ale zase horším personálem ☹ !

nuki
25. srp 2009

prosteja: díky, uvidíme.. 🙂

no s polským výrobcem už bych teda nevěděla.. 😒

prosteja
25. srp 2009

orchi mě taky chutná, ale když cítím, že už se přejídám, tak toho okamžitě nechám.... není to prý dobrý ani pro tebe ani pro miminko 😉

jinak porodku nevím orchi, možná bych zvážila jestli nejít do toho lepšího personálu.... vybavení ti bude naprd, když tam budou na tebe hnusní 😖

nuki taky právě nevím... někdo si obecně kočárky od polských výrobců pochvaluje, někdo ne..... 😖

nuki
25. srp 2009

prostej: tak to je dobrý, že má servis u nás a jsou dobé recenze...to vypadá slibně..🙂