Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

lowe
26. srp 2009

cat79: díky, měla by mi vycházet okolo svat. noci další ovoluce, tedy jestli u mne probíhá to nevím, brala jsem, že jí mám v polovině cyklu, ale pořád nevím jestli se to bere od prvního dne MS, já to tak počítám, tedy

prosteja
26. srp 2009

LOWE hned první měsíc snažení jsem měla víc jak 14 dnů zpoždění a zrovna jsem byla objednaná na pravidelnou prohlídku u doktora, tak jsem mu to řekla a začalo martýrium vyšetřování, předně mi nakázal abych měřila bazální teplotu a zjistilo se, že opravdu neovuluju.... no a pak už to šlo ráz na ráz, protože gyndař se stěhuje a musela jsem ho měnit, tak jsme raději zvolili cestu CARu, vypsal mi žádanku, tam jsme absolvovali všechna vyšetření, zjistilo se, že mám špatné hormony, předepsali mi prášky a hned první cyklus s nima se zadařilo 😵

nuki
26. srp 2009

Ahojky holky, krásný den, tak jak se vede? My jsme i včera hezky mákli, dovezli nám tašky na střechu, tak jsme nosili a nosili...díky za plno kamarádů..🙂

orchidei
26. srp 2009

Ahojky sluníčka! Vítám nové slažilky a držím pěstičky aby se co nejdřív přesunuly do tabulky těhulek!

Lowe já brala HA asi 8 let první tři měsíce jsem vůbec neovulovala ale pak už se to pěkně rozběhlo! taky jsme chtěli stihnout momčo do svatby ale mrně si počkalo hezky až budem svoji a hned po svatbě(cca 10 dnů) se nám zadařilo! Bylo to natřetí pokus s ovulkou! Ale nechtěli jsme už nic nechat náhodě takže jsme zašli makat už pár dní před ovulkou a končily až po ní - vyšlo nám to asi na 11 dní v kuse ale ta dřina za to stála 🙂 a byla přitom pěkná legrace 😀 😀 😀 !

cat79
26. srp 2009

Aha Jani, 11 zpoždění...no mě byl vidět duch až 12.den myslím, ale já bych ještě neklesala na mysli🙂 jestli byl ovu test pozitivní, tak je velká pravděpodobnost🙂moooc ti to přeju!!!

Lowe vyderžaj, jednou to vyjde, jak jsem ti psala, spíš buď v klidu a užij si svatbu a pak to půjde jak po másle..miminko ví kdy má přijít🙂 třeba trucuje a řeklo si, nene až po svatbě mami a tati🙂))

janicka88
26. srp 2009

cat79 ja se vubec nehlidam ani ovu testy nedelam jelikoz se s pritelem o mimi nesnazime

orchidei
26. srp 2009

Lowe já jí na sobě třeba poznala! Měla hrozně mě bolel podbříšek a správnej hleník tam byl taky vidět! I jsem třeba přišla na to že mimo ovulku ze mě ty mršky vždycky hned vytekli a během ovulky když byl správnej hleník tak vůbec! A poslední měsíc už jsem tam ty mršky i šťouchala 😀 😀 😀 !

orchidei
26. srp 2009

cat jé tak to už se těším až ukážeš fotečky věciček! Na týhle stránce toho mám taky spoustu vyhlídnutého!
Dneska jsem vložila moje první úlovky na rajče tak jukněte! A taky jsem tam dodala pupína jen jsem si musela uřezat palici,protože ten flekatej kchsich byl děsnej! 😀 😀

orchidei
26. srp 2009

Holky chci se zeptat nejezdíte některá nakupovat do německa! měla bych chuť si udělat výlet a něco mimču nakoupit tam, určo to vyjde o dost levněji ale netuším kam zamířit! 😕

prosteja
26. srp 2009

ahoooj orchi 😵

prosteja
26. srp 2009

orchi krásný věcičky... 😉 a bříško máš malinký a krásný.... a do špičky, že by klučík? 😀

verled
26. srp 2009

ahojky holky.-))
svoja:no zvykej si holka🙂))...IP.....brzo jdeš do práce🙂
car:juu jsem zvědavá...
prostej:ty podáš zprávy o hehe??hmmmyslim že bude všechno v cajku🙂
nějaký novinky o venys??testila dnes zasejc??
neni někdo těhu???
vítám nový snažilky a držíme s Tádou palečky.-)

to my jsme včera s Tadíkem měli dvě malý černýa buřta🙂))a pak jsme spinkali celou noc až do rána🙂jako miminka

lowe
26. srp 2009

prosteja: děkuji za info, já chci jít na gyndu až se vrátíme z líbánek

cat79: já to nijak nehrotím, jak píšeš, chci si užít svatbu a pak vklidu na to vlítneme

orchidei: ty si mě rozesmála, jak si je tam štouchala 😀
a měřila sis někdy teplotu? no jsem na to zvědavá fakt

no necháme to osudu

ale všem moc ¨díky

orchidei
26. srp 2009

Prostej no jsem zvědavá taky si myslím že to bude klučík, jsem totiž teď hroznej masožravec a taky manžel tvrdí že vyráběl kloučka tak uvidíme! 🙂 🙂 🙂 Jinak budem šťastný i za princezničku! Hlavně aby bylo miminko zdraví a šťastný! 🙂

prosteja
26. srp 2009

LOWE nemáš zač 😉 a kam razíte na líbánky?

ahoooj VERLED, ano já podám info o hehence, hned jak napíše 😉

prosteja
26. srp 2009

orchi to je jasný, ať je to co je to, hlavně ať je to zdravý 😉 no můj manža tvrdí taky, že přesně ví, jak se dělá kluk, doprava nahoru prý 😀 😀 😀 ale sac říkala, že její manža to tvrdil taky a podívej jakou mají princeznu 😀 😀 😀

janicka88
26. srp 2009

achjoo holky proc to s tema chlapama nemame jednoduchy ☹

lowe
26. srp 2009

orchi: a koukala jsi se do toho čínského kalendáře na početí co by Vám vyšlo podle něho?

nám by vycházel kluk, což bychom rádi, oba, jelikož u nás jsou samé holky, tak to vidím, že to bude stejně zase holčina 😉

prosteja: letíme do řecka na Kos

orchidei
26. srp 2009

lowe na teplotu jsem byla líná tak tu jsem neměřila ale hlídala jsem čípek jestli měkne a sestupuje! Ale poznala jsem to asi až ve třetím cyklu! Normálně jsem po sexíku prstama došťouchala spermíky až k čípku pěkně až k tý dirce! někdy když máš čípek moc dole tak se vlastně dostanou až na něj a k tomu průchodu do dělohy pak nemůžou doplavat tak jsem jim pomohla 😀 😀 😀 ! Myslim že jsem to vyčetla někde na rodince! Nevim jistě jestli zrovna tohle pomohlo ale zadařilo se hned takže možná to opravdu pomáhá!

prosteja
26. srp 2009

jééé LOWE tak si to užijte 😉 jinak mě podle toho čínského kalendáře vychází kluk.... já bych potají první mimi kloučka chtěla, ale je mi jasný, že budu mít to, co si "nepřeju" 😀 😀 😀 to je zákon schválnosti... navíc si to nenecháme říct, tak snad zvědavostí neumřeme 😀

orchidei
26. srp 2009

nám taky vychází klouček a v rodině máme taky samý holčičky! jsem na to moc zvědavá a pořád se nedokážu rozhodnout jestli si to nechat říct nebo ne! Chci to strašně moc vědět ale zároveň bych chtěla být u porodu překvapená! Asi nevíte jak to udělat! Jedině že bych si nechala před porodem vymazat paměť! 😀 😀 😀

prosteja
26. srp 2009

orchi já jsem zatím rozhodnutá, že to vědět nechci, doufám, že mě nic nenalomí, tak nějak si chci užít ten okamžik na porodním sále 😀 už jsme to i řekli před doktorem, že pohlaví nebudeme chtít vědět a on řekl, že se teda ani dívat nebude 😀

lowe
26. srp 2009

orchi: ty jsi dílo, ty bláho
ale to jsem vůbec nevěděla, tak to koukám

prosteja: děkujeme, no tak to bude pro Vás velké překvapení, tak ať vyjde to co si přejete..kluka...nebo zdravé miminko

holky musím se rozloučit musím makat, měj te se zase zítra papa

janicka88
26. srp 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹

prosteja
26. srp 2009

LOWE ahooooj 😵

JANICKO copak?

janicka88
26. srp 2009

chlap

verled
26. srp 2009

mě to teda nevyšlo, všude mi vycházela holka, aleje to malej pinďourek🙂 😉

prosteja
26. srp 2009

JANICKO a copak s chlapem?

janicka88
26. srp 2009

nak nechce pochopit ze ho nechci ztratit a ze ho miluju

prosteja
26. srp 2009

no chlap 😀 ale vždyť jste spolu teprve měsíc....