• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
CAT a kam razíte? taky bych si na to opalování všeobecně dala pozor :wink:
26. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je orchi neblazni,jeste ti to utece a naz se nadejes jsi na sale,ono to ted tak neprijde,ale pak to tehu prijde jako by bylo jen z rychliku :slight_smile:

tak to zvire uz je vzhuru,no to nebyla ani hodka spanku,no to neva si po obede lehneme spolu :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat:a taky takhle přes den?,většina těhulek říkaj, že spíš večír, ale táda o sobě dává vědět hlavně přes den a imrvééére.-)))...jinak by jsi se jako neměla péct dlopuho, jde vlastně hlavně o to teplo aby se mimi nepřehřálo, jinak se můžeš slunit normálně, podívej se na ženský v africe:slight_smile:)))jsou porád na slunku a děti maj.-)...klidně vyval i pupek, jen to dělej po menších intervalech.-)....o opalko jsem se taky zajímala, pokud máš v pořádku tlak opalko neni prosblém...
26. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat vypadá to dobře, tak si to užijte :wink:
26. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat:závidím.-)
26. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:holky děkuju:slight_smile: je to jak ze sna, že jo?
ta cena teda taky:frowning2:ale prej je to naše poslední bez miminka tak ať jsem rozmazlovaná:slight_smile: pak to vidím tak 4 roky jugoška.-)hihihihhihihi
Ale zase si říkám, že když jsem se na to taaak moc těšila, tak to za to čekání stálo a to teda sakra:slight_smile:
26. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat:a nebo v horvatsku je prej taky krásně a je to blízko.-)))náhodou taková dovča po čechách někde v chatě má něco do sebe.......tak mi přivez nějakou pěknou fotku já se k moři ještě nedostala:slight_smile:
26. srp 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!

ja mam zase dneska nejakou krizi :frowning2: nic nestiham a uz jsem totalne vyrizena...Milan jezdi z prace skoro az v sedm a vsechno delam cely dny sama...az teda na vikendy to se snazi...a vim ze za to nemuze,ale pripadam si na vsechno tak sama

cat a dovcu zavidim...vypada to kraaasne :dizzy_face:
26. srp 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj hoj efiiii.....
26. srp 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
navic mi doktorka rekla,ze malej ma vic bilulurbinu (jestli to je takhle dobre napsany nevim) je to pry k ty zloutence...takze pristi tyden jde zase na krev a mame prinyst moc :frowning2:
26. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemame jeste zarizenej rodicovskej prispevek ani porodny ani pridavky na dite :rolling_eyes: proste ani jeden z nas nic nestiha
26. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ver!!doufam,ze aspon ty mas lepsi naladicku jak ja
26. srp 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj EFULKO :dizzy_face: nebooooj, Davídek bude určo v pořádku..... nemáte náhodou ty nebo manža tohle v rodině? myslím zvýšený bilirubin........ můj manžel to má od narození po mamince a není na tom vůbec nic špatného....... :wink:
26. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
afi:klíídek mamino.-)však se do toho brzo dostaneš a budeš všechno zvládat levou zadní, myslim že stačí jeden jedinej Davídkův úsměv a nálada je lepší:slight_smile:nee??děláš to přeci pro něj.-)
26. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efinko v klidu, nesmíš se stresovat!!!
V klídečku si napiš na papír co potřebuješ udělat a napiš si kdy bys na to měla čas a pak se ti budou věci dělat snadněji, já to taky provozuju, nejdřív mám stresy že nic nezvládnu a pak si řeknu co je prioritní, kam musím jet autem, aby vše bylo při cestě a co se dá odložit nebo předelogovat na manžílka:slight_smile:
26. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI to zmáknete.... tam se vyplňují asi nějaký papíry ne? tak ať to Milan dovalí domů, sedněte si na to v klidu spolu třeba o víkendu a pak se to odnese na sociálku, to takový problém nebude....... přídavky na dítě to stejný, akorát se potvrdí příjmy a vyplní papíry a odnese se to na sociálku, někde to dokonce můžeš poslat poštou...... tak klid, jak říká CAT chce si to rozmyslet, trošku naplánovat a ono to půjde :wink:
26. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale planovat si co kdy udelam s malym nejde...treba ted dopolko jsem myslela ze uvarim a vyluxuju si,jenze on vubec nechce spat a to pak nic delat nemuzu...no a stema papirama,Milan prave nema ani cas zajit pro ne...snad se tam dneska stavi,jak to stihne

prostej a v rodine to asi nemame..teda aspon o tom nevim..no mam z toho strach aby mu neco nebylo :frowning2:
26. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu mu dat asi najist a dam ho ven do kocaru tatovi,at ho povozi a pujdu aspon ten obed udelat...k luxovani se chystam snad uz 4 dny..vzdycky prave cekam az prijede Milan aby malyho pohlidal a ja si aspon vyluxovala,jenze Milan prijede vzdycky az vecer a to uz jdeme zase koupat,takze zase nic neudelam
26. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI ale v tomhle ti Milan právě může pomoct úplně nejvíc.... jde tam jen o to ty papíry vyzvednout, to může udělat i někdo z rodiny, kdokoliv...... určo ti někdo pomůže.... a to luxování, na to se vyprdni prosímtě, hlavně, abys měla něco k jídlu a vyluxuješ jindy :wink:

a jinak s tím bilirubinem, určo ti to vysvětlí doktorka, co a jak.... já vím, že u manži na to došli taky dost pozdě a pořád nevěděli co to je, jeho brácha to měl pak taky a nakonec zjistili že to mají od narození po mamince....... a není to nic strašného, neboooooooj :wink: ani se to nijak neléčí :wink: někdo to tak prostě má.. navíc ten zvýšený bilirubin je při žloutence a malý přece žloutenku ještě trošku má, to je taky možná kvůli tomu, jen si ho pohlídají a za pár týdnů po tom nebude ani památky :wink:
26. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi:no a co??luxování nikam neuteče.-)
26. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI já se na luxování chystám někdy i týden :sweat_smile: to není priorita, pokud se tam zrovna neválíte v chuchvalcích špíny, o čemž pochybuju.... :wink:
26. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo holky ale kdyz me to desne znervoznuje kdyz tady mam mega bordel :sweat_smile: jsem z toho pak desne nervozni a rozcilena

no prostej snad mas pravdu..jj malej je jeste trochu zlutej...co jsem tady o ty zloutence cetla diskuzi tak mely zensky deti zluty treba az do 3.mesice tak me to uklidnilo,ale dneska jak jsem se bavila s tou mudrou tak jsme z toho zase nervozni
26. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI já bych ten megabordel chtěla vidět..... :grinning: přijď se někdy podívat k nám, u nás je to někdy jak po výbuchu atomovky :grinning: a to nemám ještě prcka.... :wink:

fakt to bude v pohodě s tím bilirubinem...... kdybys měla čas, řeknu ti, ať si o tom najdeš něco na netu, ale čas nemáš, tak se poptej doktorky..... :wink:
26. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi mamka mi říkala, že dělala všechno ale musela mě mít na ruce, u toho vařila a luxovala a žehlila, že prej jsem jen tak byla v klidu, tak to zkus:slight_smile:))za zkoušku nic nedáš:slight_smile:))jako na předloktí si dej mrňouska a druhou rukou můžeš něco pomalu zkoušet...:slight_smile:
26. srp 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT moje mamča prý taky vařila tak, že mě měla v náručí :sweat_smile: to si nedokážu představit..... ale to už jsem byla větší, já bych řekla, že Davídek je strašně malinkej a třeba to luxování si nedokážu s takovým prťouskem představit :confounded: a to vaření, no kdyby na něj něco vyprsklo třeba.... to za to asi nestojí
26. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej:to nesmíš bejt takovej cimprlich, musíš si zvyknout na prtě.......a naučit se všechno......přece nebudeš jenom sedět u postýlky akoukat na něj, děti maj nejradši když můžou očumovat okolí :wink: :wink:
afi:a ty se už pomalu klidnííííí holka, zvládáš to parádne, malýmu nic nechybí a na bordel se vykašli:slight_smile:teď si užívej drobka, dokud je takhle prťavej :wink:
26. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
VERLED tak to jsem nepochopila...... :grinning: :grinning: :grinning: já a cimprlich? celou dobu tady radím Efi, aby se na luxování vyprdla, dala si něco k jídlu a basta :grinning:
26. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ:NO S TIM ŽE SI NEUMÍŠ PŘEDSTAVIT DĚLAT VŠECHNOS PRCKEM JAK PSALA CAT:slight_smile:NAKONEC SE TO NAUČÍŠ.-)
26. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
VERLED ale já to myslela tak, že to nemůžeš všechno dělat s prckem na ruce...... to si nedokážu představit jak držím týdenní miminko na ruce a u toho luxuju.... samo si ho asi budu chtít naučit aby leželo v postýlce a já si zvládla podělat spoustu věcí...... to bylo řečeno jen na to, že bys měla dítě pořád chovat v náručí a u toho všechno dělat :wink:
26. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek