Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
26. srp 2009

nuki:no tak manža u toho může ležet.-)
blahu:tak se s ondráškem mějte pěkně.-)

venyska
26. srp 2009

verled:Dcerku nemám s manželem 😉

venyska
26. srp 2009

ten výtok taky bývá před mrchou ne?

nuki
26. srp 2009

prosteja: Ahojky taky moc zdravím..🙂

holky uvěomujete si někdo, že by jste cítily po snažílkování v období hnízdění nějaké bolesti?

verled
26. srp 2009

veny:to já vim.-), já myslela jako že ty jsi v pohodě.-)......na to se neptej nás🙂my nevíme jestli míváš výtok před MS 🙂 ...já jsem třeba neměla...

jeee holky to je prča, já už jsem 5 měsíců neměla menstruaci, divný.......

nuki:já neměla období snažilkování, ale hnízdění jsem cítila docela jasně.....proto sjem si nemyslela že jsem těhu bylo to jak před mrchou.-)

prosteja
26. srp 2009

NUKI já teda ne.... necítila jsem vůbec nic, jen teplota v grafu bazální teploty poklesla, ale zase nijak extra výrazně a pak šla zase nahoru a to už tu holky do mě začaly hustit, že budu určo těhu 😀 😀 😀 ale necítila jsem vůbec nic, až pak před mrchou pobolívání bříška úplně stejné jako před ms 😉

prosteja
26. srp 2009

VENYSKO to je individuální, já třeba měla přesně takovej výtok jako v těhu krátce před mrškou 😖

nuki
26. srp 2009

prosteja: a který kopnkrétně to je kočárek?

prosteja
26. srp 2009

NUKI z té stránky to je MURANO 😉 a asi v zelinkavé barvě 😉

nuki
26. srp 2009

holky na aukru mají krásný věcičky..🙂
http://www.aukro.cz/item724683149_kouzelny_seti...

nuki
26. srp 2009

prosteja: tak zrovna na něj jsem koukala...🙂 moc hezký, taky se mi líbí zelený..🙂

prosteja
26. srp 2009

NUKI na aukro se raději nedívat..... 😀

a děkuju za pochvalu kočárku 😉

nuki
26. srp 2009

prosteja: nemáš zač..jojo, je tam na co koukat..🙂

nuki
26. srp 2009

verled:a víš za jak dlouho to bylo po milování..?

verled
26. srp 2009

nuki:ty jo tak to ti nepovim....přesně, ale čekala jsem mrchu a myslela si že je to její ohláška, takže to bylo kolem 10dne asi

nuki
26. srp 2009

verled: je mi to jasný, že to člověk moc neřeší..🙂 díky

prosteja
26. srp 2009

téda holky tady je zase mrtvo 😖

misa_1
26. srp 2009

Ahojky holky,
vy jste strasne upovidany 😀 , vzdycky nakouknu, chci neco napsat a nez to zvladnu, tak uz resite uplne neco jineho.... 😅

Holky koukala jsem zbezne do albicek a musim rict, ze mate fakt nadherny mrnousky, ja uz ho chci mit taky doma...!!!

CAT: zdravim na draci lode, my se tam chystame v soubotu na vylet, kolegove jedou za firemni posadky.
PROSTEJ: no to obleceni mi prijde taky docela slozak, ted na to porad koukam a porad nevim, kamoska mi poslala nejakou tabulku, co mela ona, tak to podle toho musim nejak vypocitat. Ja hlavne vubec nevim jak to miminko budu mit oblikat, kdyz se narodi v zime, tak mu dam dupacky,teplaky, svetr, kombinezu a pak jeste do pytle a jeste do zavreneho kocarku? Prijde mi to trochu moc? Taky to budu muset jeste s nekym probrat, v tomhle jsou asi letni miminka vyhodou. Taky jsem dospela k tomu, ze ted v lete bylo spoustu slev na letni oblecky, takze si pockam az do prosince a budu doufat, ze budou taky slevy na zimni...😉

verled
26. srp 2009

nuki:jojo, ale bolelo to.-)
prostej:nestěžuj si porád 😀 😀

prosteja
26. srp 2009

ahooooj miso 😵

no s tím oblečením, já teda počítám, že třeba na cestu z porodky dám prckovi nějaký komplítek, bodyčko a dupajdy a ponožky na dupajdy ještě a uvidím jak bude, možná ještě nějaký svetřík a navleču ho takhle celého do nějaké vyteplené kombinézky a v autě už ho do fusaku rvát teda nebudu, předpokládám, že manžel zatopí a kdyžtak můžu prcka přikrýt dekou že jo....... 😉 myslím, že dupačky, tepláčky, kombinézka a ještě do fusaku, to už bude asi moc...... i když do kočárku, když budou nějaké mrazy..... stejnak když bude hodně zima, tak s dětma nikam jezdit nebudeme, maximálně k doktorovi 😉

prosteja
26. srp 2009

no jo verled, ty jsi sem nechodila loni na pozdim, to jsem ani nestíhala číst příspěvky, jak to tu jelo a byla tu děsná sranda.... bylo to tu takový vyvážený, snažilky, těhulky, všichni si radili, podporovali se.... teď je to tady takový hodně roztříštěný...... ale co naděláme že 😀

verled
26. srp 2009

prostej:já su ráda že to při práci stíhám těďkonc.-))))...aspoň máš čas hledat vychytávky na netu a dávat nám o tom vědět.-)

bamsmudla
26. srp 2009

Ahojte holky, mohla bych se k vám přidat? Právě mám po transferu a čekám, čekám. Doufám, že to dobře dopadne. Je to mé druhé IVF. První bohužel nevyšlo. Chtěla bych se zeptat těch co jsou úspěšné, jak se cítili těch 14 dní. A co dělali, jestli jen odpočívali nebo co vše prováděli. Moc dík.

nuki
26. srp 2009

prosteja: no jo nikdo nekecá, když jsi zmizela..🙂 teda skoro🙂

prosteja
26. srp 2009

miso a taky se mi zdá, když vidím v zimě maminku a ta má nabalenýho prcka, ještě ve fusaku, přes něj vrstvu deky, že na prcka nejde vidět a na tom ještě takovou tu slídu nebo jak se tomu nadává, co je na kočárku, že to je přehnaný.... nic se nemá přehánět a pokud je nějaká ukrutná zima, tak s prckem ven nechodíš a když to není tak hrozný, tak ho zase nemůžeme dusit ve vrstvách oblečení že?

verled
26. srp 2009

bamsmudla:vítej a držíme palce, holky ti určo řeknou.-)))
nuki:no toje pravda, na stránce má vždycky nejvíc příspěvků prostejka🙂)) 😉

prosteja
26. srp 2009

verled taky někdy nestíhám, to chápu 😉 jen prostě dřív tu bylo tolik lidí, že když jeden nebo dva nestíhali, tak ostatní to tu dobře zakecali 😀 jinak já když nejsem tu, tak většinou dělám něco v práci, takže moc času na vyhledávání na netu nemám 😉

no nuki, vždycky to tu musím oživit 😀

a vítám bamsmudlu, určitě se k nám můžeš přidat, vítáme tě tady........ jen nevím, jak ti tady kdo poradí s IVF, těhulky co sem chodí otěhulily všechny přirozeně.... 😉

bamsmudla
26. srp 2009

Já vím, že se asi každá ptá na to samé, ale ono se není co divit. Prostě každá to miminko chceme.

prosteja
26. srp 2009

páč když nic nenapíšu, tak nikdo nemluví 😀 😀 😀 😀 a jakmile začnu psát, tak je tu najednou živo 😀 😀 😀

prosteja
26. srp 2009

BAM