• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
ahooooj vendel :dizzy_face:

zuzi já jsem s tou kámoškou taky mimo :astonished:
25. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehéééé, díky za povzbuzování. To je jako nějaký zápas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Carculí: děkuju :dizzy_face:

Hehe, jj, ta. O víkendu se rozhodla, že jde, objednala jse na čtvrtek a dneska dopo mi psala, že si mimi nechá.
25. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já když jsem nasr............, tak si pouštím tohle: http://www.youtube.com/watch?v=11i5A2qT8L8&feature=PlayList&p=B5D51A3352DDB202&playnext=1&playnext_from=PL&index=17

a teď jsem kvůli té myčce, ale pusťte si to, já u toho vždycky brečím smíchy
Prostej IP
amal to znám :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt super na odreagování :grinning:
25. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej..jeee,tak to je dobre,snad z ni nakonec bude dobra maminka..je v poho nebo ne??
zuzi už jsem v obraze :wink:
to melo byt teda zuzce,nejak jsem to popletla
25. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky padim paaa a mejte se tu hezky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
25. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu zpět!
Sem si odběhla na obídek a vy jste tu zas popsali stránek! Uniklo mi něco důležitého?

Hehe rekonstrukci čistírny jsme odevzdávali! včera a dneska byl slušnej blázinec! Tak teď si du dát čajík a vydechnout a chvilku tady s Vámi poklábosit!
25. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul ahoooj a zítra držím palec :wink:
25. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ORCHI já hlavně asi netušila, že děláš projektantku??? .......

mě se na nic důležitýho radši neptej, já furt spím :slight_smile:)))))))
25. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL pááá... a na zítra držím palce!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI tak přeju miminku, ať je zdravý a i s takovými rodiči v rámci možností šťastný!!!! snad bude všechno ok!
25. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a tebe to PROSTEJí čeká příští pátek.... se to vleče což? :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já utíkám žehlit..páá zatím :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 12:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC pááá ....
25. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe příští čtvrtek :grinning: :grinning: :grinning: takže vlastně za týden :dizzy_face: mě to docela utíká :grinning:

zuzi ale stejně je to hrozný :confounded: že o tom vůbec uvažovala..... :pensive:
25. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac papa :dizzy_face:
jj hehe jsem projektant!
Papa carkul pořád koukám po vašem domečku když jedeme přes ty chocenice(říkám to správně, mě se ty chocenice a chudenice strašně pletou)
Vendel kdepak tě mám ty moje spolubojovnice?
Zuzi já jsem teď v čekací fázi a taky jí nesnášim někdy koncem příštího týdne už budu mít jasno! Bojimbojim :frowning2: !
Tak držím palečky aby se zadařilo a leníkovi taky ať máte taky spolubojovnici! :grinning:
autor
mno joooo čtvrteeek... jsem nudle... chrrrrrrr... ty jo to je fakt strašný já bych spala.. :pensive:
25. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé prostej já bych to měla ve čtvrtek dostat tak snad budem mít obě dobré zprávičky! :slight_smile: To bude zas napínavý den!
25. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ORCHI mno jo a ty se příští týden dozvíš, jestli snažení dopadlo.. PROSTEJ jde na UTZ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi neboooooj, na konec příštího týdne budeme čekat spolu, já na první kontrolu u doktora a ty na //,ju :wink: a určitě nám to oboum dobře dopadne :dizzy_face:

nevadí hehe :wink: jen ve mě trošku hrklo, co jsem si to vlastně zapsala :grinning:
25. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ já jdu až za 20 dní, takže mě nic fakt neutíká...
25. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holky, to bude týden zasejc :grinning:
hehe já byhc taky spala! Poslední dobou nějak nemůžu vylézt z postele! Děsný! nevim jestli to dělá to počasí! Ty se máš alespoň na co vymlouvat!

Jé musím vám ukázat tu malou co se včera narodila!
jo hehe tak to věřím :unamused: 20 dnů si fakt nedokážu představit :confounded: ale ono to uteče neboooooj :wink: ale vím, jak se cítíš, když čekáš, já čekala taky pořád na něco :pensive:
25. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi ukaž :dizzy_face:

hehe já jsem fakt ráda, že tam jdu.... na druhou stranu zase pak budu tak 3-4 týdny čekat na další kontrolu :grinning: tak to máš prašť jak uhoď :grinning:
25. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ORCHI já taky před otěhu nemohla pořádně vstát z postele, vůbec.... nic mě nemohllo probrat ani budík nic...
ale teď se ráno budím sama, naprosto v pohodě vstanu a funguju... ty první dny jsem se budila na mě neskutečně brzo a teď už se zase krapet opožďuju, ale rozhodně ráno nejsem tak strašně pobitá jako předtím.... zato během dne mám opravdu co dělat, hlavně odpoledne... to fakt padám na hubu :slight_smile:)))
25. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek