• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
svojí já jsme pořádně začala nakupovat jak jsme nastoupila na MD :wink:
26. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul a kolik ti zustalo kilo po porodu?
26. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě 6 kg :frowning2:
26. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já už jsme byla tlustší před těhu tak chci mít ještě míň ale teď to řešit nebudu až po kojení :wink:
26. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tak to zas neni tak hrozny,to das dolu uvidis :wink: ...
26. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulko,Vitek je taaaak kraaasnej,uuzasnej...a ty vlasky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR musim te pochvalit jeste verejne....jsi krasna baba!!!!! a moc ti to slusi....jo a mas nakoupeny moc hezky a roztomily vecicky!!!
26. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL tak 6kg neni tak moc....to pujde...a mas k tomu dobrej pristup....hezky pockat az po kojeni...jinak to neni zdrave
26. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já se dneska loučím , dobrou noc :wink:
26. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
svojenko ete jednou moc dekuju..ale akorat ted ta mesicni krajina na obliceji :grinning:

dobrou petul... :wink:

svojenko kolik uz si pribrala ty?
26. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR no o tom me ani nemluv....uz me to rikaj i kolegyne (kamaradky), ze to bude urcite holka, podle obliceje...bomba fakt....fuj fuj

PETUL brou a pozdravuj toho krasnyho chlapecka svyho:slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak ja jsem nepribrala jeste oproti puvodni vaze nic...na zacatku tehu jsem neco zhubla kvuli nevolnostem a ted jsem porad v minusu, i kdyz je mozny, ze uz jsem na puvodni vaze, ja se bojim zvazit totiz:slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, CAR, ja jdu taky....pujdu se umyt a spat, zacal me zase skolni rok, takze rano vstavam a je to docela zahul....uz jen zari a rijen a pak materska huraaaa:slight_smile: Snad to utece:slight_smile:
Dobrou noc, at VAS blesky stipaj celou noc:slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji,ja se vazim u doktorky a nikde jinde..jelikoz mam z vahy takovej blbej pocit,jinak se zasadne nevazim a pokud priberu poznam to na hadrech ale na vahu dobrovolne velezu..

no u me taky tipujou vsichni holcicku kdyz mi vidi...
26. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis to, tak to treba dopadne:slight_smile: Me ted kazdej strasi, ze co kdyz to holcicka nebude....tak to bude teda ruzovej chlapecek no:slight_smile: Mame vsechno ruzovy:slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji nahodou ted nosi dospaly chlapy ruzovy veci :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdo se ptal na podprdy, tak ty mám jen dvě, protože tam, kde jsem ji chtěla koupit, mají dovolenou :unamused:
Látkový plínky jsou fajn, malá není otlačená a opruzená..a asi se jí do nich dobře prdí, jak má nožičky od sebe :slight_smile: Zatím teda ten sklad ze čtvercových plen neumím perfektně a taky ty svrchní nemá dokonale nandaný, ale teprve se to učím..A separačky na hovínka opravdu doporučuju :wink:
26. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR no, tak to muj manzel nesnasi....:slight_smile:
ANG vsak casem pockej...jaka budes prebornice....nas tady budes vsechny zaucovat:slight_smile:

Tak ted uz fakt dobrou...nebo taky zas ztvrdnu do jedenacti....zitra paa :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou holky já půjdu taky..
26. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou svoji :grinning: jinak manza to taky nesnasi :grinning:

ange..dobrou noc vam obema,holky :wink:
26. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji vam taky vlastne dobrou obema :wink:
26. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu na vás mrknout

hehence gratuluju, myslela jsem na tebe :wink:

amal, mě teda ten glukozovej test přišel naprosto hnusnej, jsem ho málem vyblinkala.......nám to teda nedávali s žádným čajem, prostě to odměřili a šup vypít, řekli mi, že můžu pít, ale jen čistou vodu, takže jsem toho využila a když jsem pila glukozu, tak jsem ji i krapet zapila tou vodou :grinning: jinak bych to nedala a mohla jsem klidně odejít a za hoďku zpátky.....ale pro mě to byl hnus fialovej

jdu chrunět, zítra nás čeká poslední utz, tak páčko :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Dobre rano!!! :dizzy_face:
Koukejte vylezt z pelechu prvusky!!!

Jak jste tady vcera rozebiraly tu starost o domacnost...Ja si myslim, ze opravdu neni mozny jen sedet a koukat na miminko...nebo porad dokola krmit, prebalovat....mluvila jsem o tom s mamkou a ta rikala, ze se to da zvladnout v pohode, pokud ta zenska chce. Jako zezacatku asi budu vypleskla a budu furt s nim, ale jakmile se to rozbehne, tak proste bude mimco v lehatku, koukat na me a ja budu delat co bude treba. Neumim si predstavit, co by se muselo dit, abych doma na nic nesahla. Zvladaly to tisice zenskych vzdycky...praci doma, vareni, miminko a treba jeste sourozence...Jako pokud clovek neni prase, tak si doma udrzuje poradek normalne, takze takovy ty bezny prace pres den nezaberou zas tolik casu....priznejme si to...! Pokud pomuze i chlap, tim lip. Ale myslim si, ze po zabehnuti urciteho rezimu to neni zas az tak nesplnitelne. Mmch...PROSTEJ nikdo nerika, ze by se melo luxovat s tydenim miminem v naruci...myslim, ze to VER myslela trochu jinak.

Jinak tedy:
HEHE gratuluju k uspechu na screeningu, chtela jsem osobne, ale nejak se nepotkavame ted:slight_smile:
MONCI mas to za sebou, jsi sikulka....ja jsem zvedava na sebe:slight_smile:
27. srp 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG koukam, jak to Vendulce moooc slusi v tech plineckach....
27. srp 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ranko :slight_smile:
Svoji, bez toho, že bych chtěla snižovat informace od tvojí mamky, tehdy ženský prostě musely a přes to vlak nejel. Mě teda extra pořádek v bytě fakt netankuje. A navíc - sama jsem si zažila, když jsem se potácela v depresích, že člověk opravdu _není_ schopnej cokoliv dělat, a tak nějak si představuju, že by klidně mohly fungovat šestinedělní hormony. Nikoliv musely, pouze mohly.
Navíc nejsem na tu domácnost sama, bydlí tu se mou i muž. A pokud by měl někdo problém s tím, že jako čerstvá matka mám binec v bytě, jen máloco mu brání v tom, aby uklidil sám :wink:
27. srp 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem prvosenkám :dizzy_face:

tak jsem vám vyfotila ty moje věcičky a mrkala, že budeme mít stejně oblečený miminka s carcul, máme stejný bodyčka a ponožky :grinning: , tak kdo chce může juknout:
http://prosteja.rajce.idnes.cz/Vybavicka_pro_miminko/

a vyfotila jsem tam i tu hromadu, co mám na přebrání starý věcičky a co jsme dostali od budoucího strýčka :grinning:
27. srp 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak SVOJI taky si myslím, že nejde jen koukat 24 hodin na miminko a nic nedělat... a VERLED to s tím luxováním myslela jinak, to jsem pochopila, já jsem s tím luxováním reagovala na příspěvek CAT, která radila Efulce, aby vzala malýho do náručí a zkusila vařit nebo vysávat.... tak jsem reagovala na to, že s větším miminkem to třeba jde, moje mamka taky vařila tak, že mě měla v náručí a já jí asistovala, ale to mi bylo třeba 5 měsíců :wink: tak jsem jen reagovala na to, že si tohle nedokážu představit s takhle maličkým miminkem jako je Davídek :wink: nic jiného v tom nebylo......

a jinak zdravím i ELITERKU a naprosto s ní souhlasím....... nějak mě netankuje, že nemám v bytě extra pořádek, pokud nemá přijít návštěva nějaká, tak se dá ten úklid odložit...... není to prostě priorita, priorita je pro mě něco úplně jinýho a ještě asi bude a to to miminko... když to půjde, tak si uklidím, když třeba bude mít nějaký strasti a bude plakat, těžko ho někde nechám ležet a poletím raději uklízet.... na to bych se mohla vyprdnout.... a souhlasím i s tím, že v domácnosti bydlí 2 a pokud si chlap myslí, že ženská musí udělat všechno sama, páč je na mateřské, tak o tom bych si myslela svý a na chvíli si to s ním vyměnila...... ale myslím, že o to v případě Efulky nešlo, aby to někdo špatně nepochopil, ta říkala, že jí Milan pomáhá ve všem :wink:
27. srp 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě gratuluju AMAL i MONCI k tomu glukózovýmu testu, brrrrr, není to asi nic moc příjemnýho :sweat_smile:
27. srp 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě reakce na tu nákupní horečku, co jste se bavili včera, že už tu nějak vypukla.... tak u mě to nebyla ani tak nákupní horečka, v tom Tescu byly slevy a tak jsem mrkla a měli tam fakt strašně moc kráááásných věciček, takže jsem toho využila... ale pečlivě jsem vybírala, co opravdu potřebujeme, nebylo to tak, že bych vzala útokem regály a házela to do koše pod tlakem :grinning: :grinning: :grinning: nemám nic v 56, ani po dětech z rodiny, všechno je to 62, takže ty maličké věcičky budu potřebovat a něco mám ještě slíbené, ale nevím kolik toho bude a jestli to bude tak maličké....... :wink: a to Tesco opravdu doporučuju, fakt velký výběr a naprosto úžasný ceny, já za to včera platila kolem 1000,- na něco byly i 50 % slevy :wink:
27. srp 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a u mě se teď delší dobu nákupy konat nebudou :grinning: museli jsme odložit kafčo u manžové sestřenky, která mi bude dávat nějaké ty věcičky, takže tam jdeme až v září a já budu čekat do té doby, co mi vůbec dá a pak si to musím všechno probrat, trošku sepsat, co bude potřeba a dokoupit další případné věci.... ale z oblečení už toho asi zase tak moc nebude, spíš se vrhnu od září postupně na ty plinky :wink:
27. srp 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek