• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
no doktor to asi trošku podcenil a myslel si, že miminko takhle nevyroste :wink:
27. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJKO tvojeho manžu taky vidím živě :slight_smile:))) máme takový zapálený taťuldy no :slight_smile:)) no a jsme rády co? lepší než kdyby byl splachovací :slight_smile:

tak já pádím pá.... :dizzy_face:
HEHE mrkala jsi se, jak jsem včera řádila v Tescu??? :grinning: :grinning: :grinning:
á ty už utíkáš, tak příště.... :wink: jinak taťuldy zápalený máme a to je dobře :dizzy_face: tak se měj krásně a papa :dizzy_face:
27. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a taky jsem vám chtěla napsat, že mi před dvěma dny tak prapodivně poskočil břuch... je nějakej velikej, až se děsím, kam mi to pupíno poroste.... :astonished:

jj PROSTEJ taky si myslím, že to bylo podceněný... že s tím rizikem, že bude dítě napřed přeci musel počítat... :unamused: no stane se a nedá se nic dělat, snad je všechno ok a nijak to nevadí...

:dizzy_face:
27. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé kde je tvoje tesco řádění... to se ještě určo mrknu :slight_smile:)) :dizzy_face:
27. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, holky můžete mi teda zopakovat jak je to stou mateřskou a tak?
Kde co mám nahlásit?
mě to teda vyřizuje účetní, takže asi pohoda, ale ať mám informace:slight_smile:
Kouknu na fotečky, dneska jsem si fotila bříško, tak taky přidám během zítřka:slight_smile:
27. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééje PROSTEJKO no to je nádhera... krásný věci a ta mikinka, to je úžasný..... v kterým tescu jste byli??? my byli o víkendu v letňanech a zrovna tam předělávali tu část s oblečením a na děti tam nic nebylo.... tak abysme taky vyrazili, dokud jsou slevy... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak už jsme zpátky začalo pršet a dokonce i hřemělo :frowning2:

Ef tak Davidek jak má otevřené očička tak je tam krááááááásný :dizzy_face: :dizzy_face:

Cat teda takovou dovolenou bych si taky jednou chtěla dopřát :wink:

Jiank mě porodnéí přišlo hned po měsící a mateřská mi taky chodí 15. takže já jsem v klidu :wink:

Blahu já jsme včera taky umyla 1 okno( to je jediná práce kterou fakt nesnáším) takže jsem si řekla, že každý den umyju jedno a aspoň nebudu tak znechucena :wink:

Angeth uvidíš že za chvilinku budete mít s Vendulkou už nějaký režim a bude to OK :wink:
27. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE ty slevy platí do 1.9. myslím a byly jsme kousek od Krče, v Novodvorská Plaza :wink:
27. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat mě to taky vyřídili v práci takže já ti neporadím
27. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
k té mikince patří ty bodyčka dvě světlý, tak plánuju, že koupím nějaký kalhoty teplejší v podobným odstínu a pojedem v tom z porodky.... když bude zima, tak pod to prckovi nabalím ještě dupajdy obyč bílý a třeba svetýrek a bude mu teploučko :wink:
27. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko tak myslím, že můj M by reagoval stejně možná i hůř
CAT tak to nevím...... tady se akorát mluvilo o mateřské jako že někomu nechodí :wink:
HEHE byla jsem fakt nadšená, nevěděla, co vzít, zase jsem nechtěla brát zbytečně nějaký bodyčka bez rukávků a chěla jsem si nabrat hlavně malý velikosti, takže je to všechno 56...... no a pak už jsme odcházeli a manža ještě vlezl s košem nádhoně do uličky, kde měli dětskou kosmetiku a tam měli tu deku, která je taky ve stejným designu jako ta mikinka a taky byla v super slevě.... tak jsme ji nabalili materiál je úžasně měkounkej :wink:
27. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej pěkně pasete i my pasem, ale jenom když se zachce :grinning:
27. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETULKO to pasení bylo asi na BLAHU že? :grinning: :grinning: :grinning: my pasem možná tak v bříšku :grinning:

jinak BLAHU mrkala jsem na fotečky, no paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem ještě tu a všechny ještě jednou zdravím....

manža tu zmateně pobíhá a přemejšlí kam dal instalační CD... :(((( achjo, někdy bych se z něj fakt picla do hlavy... bo on je takovej bordelář, že to není ani možný.... :angry: :angry: :angry:
27. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to v albu,teda ten je z ty hraci deky uplne hotovej :grinning:

peti poporadku taky dobra metoda,no ja tenkrat umyla co slo zbytek musi manza

protejko no ja snad vyrazim do naseho tesca :grinning: tyhle slevy vetsinou byvaji v cely cr

cat ohledne matersky vyrizovala ucetni,ale mudra ti vystavi papir,kdyz na ni pujdes,ty tam doplnis cislo uctu kam zasilat a inicialy a pak to ucetni zanese na socialku

hehenko zdravim a kde mas fotku prtouska???gratuluju,ze je vse v poradku :grinning:
27. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé HEHE koho mi to asi tak připomíná :grinning: :grinning: :grinning:

jj BLAHU to platí pro celou ČR... :wink: ale myslím jen do 1.9. a na větší děti tam měli taky úžasný věci..... :wink:
27. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no peti jeste nepase uplne,ale hlavicku drzi krasne :grinning:
27. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU paráááááda....

fotka se moc nepovedla... a každopádně nemám počítač - jak jsem psala - a k manžovi to stahovat nechci....
tak až mi ho zprovozní, tak dodám nejen prcínka, ale i břuch.... :wink:

JJ Prostejko, to bude miminko jako ze škatulky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jak moc velký tam jsou slevy???
27. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju za pochvalu dovči:slight_smile: mooc vám přeju abyste se tam taky jednou podívaly:slight_smile: budu vám pak vyprávět:slight_smile:))
27. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé CAT kam frčíte???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE udávají, že jsou tam 30% slevy, ale já tam něco koupila s daleko větší slevou, na něčem je i 50%.... jinak se určo vyplatí si něco vzít a jít si to pípnout k takovýmu tomu přístroji, jak ti to podle čárovýho kódu ukáže cenu..... já takhle šla s tou mikinkou protože mě přemluvil manžel..... já ji nechtěla brát, protože ji měli úplně hokem v jakýmsi koši a na ní byla cena přes 300,- a to se mi zdálo docela dost... no a na pípači mi to ukázalo cenu pod 200,- nějak 175,- nebo tak nějak.... :wink: tak jsem to rychlo hodila do koše :grinning:
27. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak HEHE pro představu, za všechny ty věcičky od první fotky až do té fotky s tou dekou (to celý je včerejší nákup, zbytek k tomu už nepatří) jsem dala něco kolem 1000,- kupovala jsem tam ještě něco a platila jsem celkem 1400,- takže za ty dětský věci tak maximálně 1100,- :wink:
27. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ješmarjá CAT to je nááádhera!!!!!!! fakt úžasný.... moc si to užijte :slight_smile:
to je nářez ten bazoš.... fuj - no nechutně krásný! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hehenko Sardínie, strašně se těším, ale mám strach abych mimouše neuvařila, ale ve stínku by to mělo být OK, ne?Vždyť ženy v africe a tak taky chodí na sluníčku ikdyž jsou těhulky, ne?Hlavně asi hodně pít a spát:slight_smile:)hihihihi
autor
PROSTEJ skvělej nákup!!!! paráda!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: škoda, že jsem to nevěděla včéra, že jste byli na Novodvorský, bo bysme tam zajeli dneska, když jsme jeli do Krče na tu genetiku...
27. srp 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT neboj neuvaříš... říká se, že těhulky by se neměli opalovat a když se budeš držet převážně ve stínu, tak to bude pohodička... neboj se nic :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek