Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
28. srp 2009

jinak já se tu prorochnila papírama a dávám si obědovou pauzičku, tak jsem si tu zjišťovala nějaký info o hypotékách.... vyprší nám totiž fixace, tak zjišťujeme co a jak, co nabízí konkurence, páč úrokový sazby šly nahoru a to navýšení měsíční splátky nechci vidět holky 😖

eeefffaaa
28. srp 2009

ahoj holky!!

jdu vas pozdravit..Davidek spinka v kocarku,ale uz spinka dlouho,tak myslim,ze se kazdou chvili vzbudi..ono je tam taky vedro tak bude mit asi zizen..

a jak se mate??nejaky novinky??

carculka
28. srp 2009

ahooj ange...

prostej,a co vyjistila si uz co a jak??a co mas dobreho k obidku? 😀

carculka
28. srp 2009

ahoooj eef 😉 a Davidku 😀

jo a ete zdravim Vendulku 😀

eeefffaaa
28. srp 2009

anget to bud rada ze jsi spala aspon pak do tech desiti..ja jsem v noci kazdy dve hodiny vzhuru,pul hodky trva kojeni a za chvili je malej vzhuru zase..takze to ted resim tak ze si ho vezmu na kojeni do postele,pri tom usnu on pak taky a tak nejak jsem i vyspala,ale jako doufam,ze se to brzy srovna 😖

eeefffaaa
28. srp 2009

koukam ze dneska moc nekecate 🙂

carcul to je hrozny ty uz jsi 15tt!!a vubec u vsech to tak hrozne leti!!

venyska
28. srp 2009

Ahoj holky,tak mrcha opět dorazila-včera.Čekala jsem to,čekala jsem že to opět nedopadne 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Nevím jestli mám dál kapat jeřáb,pít kontryhel,cpát manželovi kotvičník,jsem bezmocná

eeefffaaa
28. srp 2009

ven to je mi lito ☹ a uz jsi byla u mudra??treba by ti pomohl on..

venyska
28. srp 2009

Klepal by si na čelo že vyšiluju po 3 pokusu otěhotnět.

carculka
28. srp 2009

venys..dyt se nesnazite tak dlouho...co zkusit nechat volny prubeh,brat jen vitaminky a kdyz se nazadari do vanoc zacit to resit...jedna holcina na konikovi,snazila se asi dva roky,oba byli v poradku,zaplatili si i vysetreni...cekali ale nakonec se povedlo...
jinak mi to mrzi,kdyz clovek neco moooc chce je tezky cekat

venyska
28. srp 2009

Já vím,já sem vždy ok do ovu.Po ovulaci už jsem jak na trní!!!Už jsem protivná i na manžela,začínáme se hádat,protože já jsem podrážděná z toho že se nedaří.Navíc mě manžel odjede 20 září na 3 týdny na služebku.Poprvé budu bez něj tak dlouho.Bude to jak 3 měsíce pro mě a pro malou,a navíc,snažení v trapu ☹

cat79
28. srp 2009

Venysko taky mě to mooc mrzí☹
Ale jak píše Carcul, taky bych neházela flintu do žita, zkus zajít za gynekologem a měř si bazální teplotu, hehenka ti poradí jak a co...ta je na to odbornice a pak by se mohlo řešit jestli máš ovulku a tak a pak teprve ňáká vyšetření, ale neboj se nic, cesta za mimískem je sice někdy trnitá, ale o to víc je to pak štěstí a radost, když najdeš //🙂)
Mooc ti budu držet palečky!!!moooc

venyska
28. srp 2009

Vysadila jsem v květnu,a doufala že než odjede,že se zadaří.navíc mě končí mateřská v říjnu,nechce se mi jít do práce a pak jim třeba zamávat za pár měsíců že jsem těhu.Doufala jsem že to vše tak nějak dobře dopadne.A mýlila jsem se

venyska
28. srp 2009

cat díky,ale já ovulaci mám vážně každý měsíc.Poznám jí,a dělala jsem si i test tento měsíc,byl krásně pozitivní.V době té ovu jsme se snažili,a stejně nic

cat79
28. srp 2009

Venysko, ty vlastně už máš jedno miminko, tak co se stresuješ, myslím, že je to u tebe strašně na sílu a proto to nejde. Uklidni se, ořestaň se stresovat a nechte to osudu, jinak se z toho zblázníš a manža to odnese a sex bude jen povinnost za úkolem plození a né akt z lásky🙂 a miminko musí být z lásky🙂)))klíííííííííííííííííííííííííííd🙂)

carculka
28. srp 2009

venys,vysadila si v kvetnu,t e chvilinka...opravdu bych brala jen vitaminky a nechala volny prubeh a milovala se kdy je chut a ne za ucelem snazeni-to pak jsou akorat nervy pro oba a spis to snazeni pokazi

venyska
28. srp 2009

Já to vím,ale nejde to!!!!Fakt to nejde!!!!Kdybych věděla že mě to tak pohltí,ani nevysazuji.Při prvním mimi jsem taková nebyla.

carculka
28. srp 2009

holky musim paa

prosteja
28. srp 2009

ahooooj EFULKO 😵

no CARCUL mrkala jsem a vypadá to, že kolem toho bude sice papírování, ale budeme refinancovat, to znamená brát úvěr od jiné banky, páč ta naše nám nenabízí zatím moc dobrý podmínky....... splátka měsíční by se nám zvedla až o 4.000,- 😲 😲 😲

venyska
28. srp 2009

Holky já Vám každé slovo dávám za pravdu.ale já fakt nemůžu.Snažím se,ale nejde mi to.Asi je toho na mě moc.Jsem rozhádaná s přítelem tchýně,ale fakt vražedným způsobem,už tam nepojedu,takže rodina od manžela na houby,můj táta problémy v práci,manžel jak jsem psala je te´d pořád v práci,a pak mě odjíždí na 3 týdny do pryč,na naše první výročí nebude doma,na holky narozky možná taky ne,je toho hodně!!!

prosteja
28. srp 2009

VENYSKO taky zdravím 😵 je mi to líto, že ta mrcha zase dorazila, ale neboooj, snažíte se chviličku, to určitě půjde, chce to jen trpělivost, to tu všechny moc dobře známe 😉

venyska
28. srp 2009

prostej taky zdravím.já bohužel posled.dny trpělivost nemám na nic ☹ viz.písání moje poslední

prosteja
28. srp 2009

VENYSKO četla jsem tvoje trápení...... no jo no, každej máme něco a já teda musím říct, že první 3 měsíce toho našeho snaženíčka byly asi nejhorší.... 😖 je to těžký no, já mám třeba rodinu od manži taky nahouby, manžel mi teď bude taky odjíždět na jakýsi bojový cvičení ☹ musíme to hold vydržet

nuki
28. srp 2009

Ahojky holky,
tak jak se vede?
Já dnes jedu s holkama co jsme se v červnu vdával do Jihlavy na víkend, bude dámská jízda..🙂))

Venysko: já vím je to těžký, ale hlavu vzhůru..bude líp neboj..🙂

nuki
28. srp 2009

aaaa vidím, že všechny asi na obídku, tak všem dobrou chut..🙂

svoja
28. srp 2009

AHoj holky, nedocitam zatim....
Hlasim jen, ze jedeme uz s mamkou domu, pak s manzilkem na zmrku asi....a hura, konecne patek🙂 O vikendu pridam fotecky Baruncinych vecicek a briska, jsem lajdak🙂

Ty plinky: mame spodni plenkove popolinky, dvoje svrchnacky imse vimse, jedny fleesacky na noc svrchni a jedny z merinovlny(ty funkcni) a to jsou taky svrchnacky a jen dvoje ty vse v jednom. Mame jednu velikost, ano....ale pry je lepsi koupit tuto sadu a k tomu pak dokoupit dalsi velikost, takze mas vlastne sadu male vel. a sadu vetsi vel. pokud to mas na dve deti minimalne, tak je to lepsi....ty dvojvelikostni se rychleji opotrebuji(protoze pouzivas jednu plinku po cele plenkove obdobi). Ale samozrejme kazdeho volba...Nas to cele na jedno dite vyjde cca na 17 tisic....pouzijem i na druhe, pripadne treti a prodame....jinak ta investice co jsme udelali ted se pry za rok papiroveho plenkovani vrati...nezda se to, ale je to tak. Jsem nadsena a natesena🙂

Odpol doctu a napisu zase🙂 Zatim se mejte, prvusky krasne! 😵 😵

prosteja
28. srp 2009

ahoooj NUKI 😵 téda vy si budete užívat 😀

SVOJI jj, to se ti určitě vrátí ta investice, o tom žádný pochyby, zvlášť když budeš používat pro víc dítě a můžeš prodat..... 😉 já jdu taky do látkovek, ale na začátek budu pro miminko kupovat jen svrchní kalhotky a do toho obyč plíny, klasický čtvercový 😉 prostě asi jako ANGE když se podíváš k ní do albíčka 😉 jinak jsou asi opravdu lepší ty jednovelikostní, to taky souhlas, ale to možná budu pořizovat na větší dítko postupně 😉 tak se měj moc krásně a hezký víkend 😵

zuzka.o
28. srp 2009

Ahoooj Prvušky, jdu na vás juknout .... jak se mamí miminka? 🙂

zuzka.o
28. srp 2009

... mají ... 😅

zuzka.o
28. srp 2009

Venysko: drž se....tady je každé slovo marné, náladu ti nezvedne. Já to znám, občas se na člověka nahrne všechno najednou a nejde pak být pořád optimista! 🙂