• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Holky peru v Lovele, na 60, s tou solí na skrvny, a plínky jsou krásně čisté..
Vyloženě neproteklo nic, jen mi první dvě provlhly, protože jsem měla špatně utažené svrchní kalhotky...a přebuluju když krmím, nebo když strašně řve..takže min. po dvou hodinách a je tam vždy i hovínko..a vydrží v plínce i 4 hodiny..ale plánuju dokoupit vkládačky ( místo složené čtvercové plíny) a nějaké noční tvarované plínky, abych v noci nemusela motat ten novosklad..
28. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostejko: každý má svý a dá se na to zvyknout, to je jasný. A pokud máte oba takovou prac.dobu, je to ideální.

Holky, koukejte, to je tak roztomilý....pro princezničkuuuu
http://veeto.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1391368

Nuki: asi fakt je něco mezi nebem a zemí!!!! :grinning:
28. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Nuki.-))kopálista zdraví vás jako obvykle po O kope.-)
zuzka.je to jak já už mu začla říkat Pidihajzlík, kope a kope:slight_smile:.......vždy ráno když se mamka vzbudí okamžitě dá vědět, že teda taky vstává......potom je klídek až do oběda, pak to začne a před odjezdem z práce zas klid, pak když dojedu domu a třeba chvilku uklízim tak se mu nelíbí předklon tak pak si lehnu a břicho mi vyskakuje 5cm do vejšky:slight_smile:je to malej grázlík.-))
ANGE a dáváš separační plenku? a ještě se tě zeptám na rozdíl mezi separační a vkládací plenečkou, já jsem v tomhle ještě analfabet........ :grinning: a čekám na rady a porady tak za měsíc :wink:
jinak VERNYS
28. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostejko tu separační plenku dávám, nemusím pak smývat hovínka :slight_smile: Vkládací plínku dávám taky, ale je to složená čtvercová...mám v plánu pořídit už ty "hotové"
Separační chytne hovínka a vkládací chytne víc té vlhkosti aby mimi v plínce déle vydrželo
28. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
PARDON
VENYS:HOLKA NAŠE NEŠŤASTNÁ, PŘEHÁNÍŠ TO S TOU UPJATOSTÍ A VĚŘ ŽE TO JE PŮLKA NEÚSPĚCHU, KDYŽ NEBUDEŠ V POHODĚ TAK TO NEPUJDE A ČIM DŘÍV SE OD TOHO ODPOUTÁŠ A BUDEŠ V KLIDU TIM LÍP TO PUJDE......je mi líto že to tentokrát nevyšlo, ale jask sama říkáš a víš, po třetim pokusu to není trága...držíme ti palečky.-)
28. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlatíčka, já budu pádit ať stihnu busík..mějte se sluníčkově a ničím se netrapte..:slight_smile:
28. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE tak jsem si to myslela správně... že tu separační dáváš jen na hovínka...... a díky za vysvětlení s tou vkládací..... takže koupíš takové ty hotové jo? :wink:
28. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě se tě ANGE zeptám na to skladování plinek...... dáváš zvlášť počůraný a pokakaný? a nasucho nebo namokro?
28. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ver: PIDIHAJZLÍK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ))

Pa NUKI :slight_smile:
28. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Ver ty máš takovýho lumpa,jo?:slight_smile:
Denísek se ráno vzbudí se mnou, když ale řeknu třeba nene, ještě budeme hajat (dnes jsem šla totiž na WC ve 3.35) a malej jako že ahooj:slight_smile: tak jsem mu říkala, kamaráde, v půl 4 si s tebou povídat maminka nebude:slight_smile: hajej a spali jsme dál:slight_smile:)
Pak celé dopo o sobě dává vědět, teď spinká po obídku, spíš řádí když mám hlad:slight_smile:
A večer u fotbalu včera:slight_smile:
Jsem to omylem přepla na eurosport a malej začal skákat:slight_smile:))takže je to jasný:slight_smile:)hihihihihhiihi

Zuzko teda fotka strašná, naskočila mi husina, ještě že sis neublížila víc...
Já teda pořád s plínama nejsem 100%rozhodnutá,ale vyhrajou papírovky, náš styl života to vyžaduje...více méně:slight_smile:)

Jo a chtěla jsem se zeptat ohledně praní a žehlení mimi oblečků...
V čem prát, na kolik, jak sušit, jak žehlit, co se prát nemusí a jakou aviváž pokud ňákou vůbec...
A mám prát i deky?A co ty plyšové overálky na zimu?Nezničím to?Je to jako medvídek plyšák...tak mám strach to prát a pak ještě kombinézku a ty emitex zavinovačky a zavinovačku...mám to teda vyprat VŠECHNOOO????
28. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT jako z hlediska času, že to vyžaduje papírovky? tak třeba investujte aspoň do těch eko, ty nejsou z toho plastu :wink: a jinak já si nemyslím, že to zabere až tak času, navíc když nepoužíváš ty čtvercovky, ale ty jednovelikostní kalhotky, tak to hodíš do pračky, vypereš a to se nežehlí, takže podle mě žádnej problém :wink:
28. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já se budu pomaličku loučit....

k tomu praní CAT, já koupím nějakej dětskej prací prostředek, možná spíš tekutej, právě na ty kombinézky a tak a na tom bys měla mít napsáno jak to prát...... no a aviváž mi hodně holek říkalo, že trošku třeba použili takové té Sensitive :wink:
28. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky přeji krásný víkend všem, užijte si ho a v pondělí práci zdar :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
verled promiň ale tohle není upjatost!!!!Každý to hold snášíme jinak!Jinak Vám holky děkuju za Vaše slovíčka.
28. srp 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi:no však je to pravda.......je to malej pidihajzlík.-))

veny.já to myslim tak že na to moc myslíš a jsi na to upjatá jak moc to chceš i kvůli práci atd, nijak jinak a je to normální......já to cejtim i z toho jak o tom píšeš...podle mě je fakt problém v tom že nejsi ok........a nemůžeš se takhle hroutit po třetím pokusu holka :wink: :wink: :sunglasses: já Ti věřim že je to těžký a neumim si to představit, ale protože máš malou myslím, že to brzo přijde, ale nejdřív musíš být v pohodě.-)... a pak už jen dej se do toho a půl je hotovo :wink:
28. srp 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ver má pravdu, VENYSKO. Hoď se do pohodičky, na všechno kašli, dej si něco dobrýho, udělej si radost nějakým hadříkem na sebe...... a ono se to brzo povede. Vždyť otěhu do 3.měsíce se povede málokterý. Běžný je do 6měs až do roka. Když nebudeš v pohodě, nebude v poho ani miminko a mohla bys ho pak ohrozit. Takže dělej si radost, jdi se někam pobavit nebo zajdi s kámoškama na 2deci :slight_smile: A uvidíš, bude líp :wink:
Mám třeba kamarádku, snaží se už 4roky a nic! A je v celku v pohodě, prý si po čase "zvykla" to tak brát.
28. srp 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky pokusím se
28. srp 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuz:jojo já mám taky kolegyni a ta už to neřeší a fakt je v pohodě a myslim si že to přijde už brzo.-)páč vypadá spokojeně.-)
veny.já nebrala prášky 6měsíců, nejdřív proto, že jsme chtěli miminko, než v lednu přišli důvody, kvůli kterým jsme to zrušili.....a v dubnu, když iž jsme to neplánovali se to stalo....
28. srp 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
veny:no to jsou slova.-)
28. srp 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuz.když jsme u toho, jak ty jsi na tom?
28. srp 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky promiňte dnes je mi fakt zle,mám křeče jak blázen,do toho finanční problémy teď,fakt na prd.Už sem se dnes rozbrečela jak malá holka.Bude líp to přejde.
28. srp 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím běžet za malou.zatim pa mějte se krásně
28. srp 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veny: drž se ...určitě se to brzo vyřeší a bude líp :wink:

Ver: čoveče, mrchu čekám 3.9....ježiš co to píšu...NEčekám jí 3.9. hihi.... jo už to beru s nadhledem. Zkrátka počítám, že to vyšlo. A jak dorazí mrcha, budu den smutnit a vrhnu se do snaženíčka znova. To jsem celá já. Jednou optimistka, podruhé pesimistka......
28. srp 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
veny.tak si pořvi v klidu , mě to vždycky pomůže.-)
28. srp 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky jsem tu zas..

zuzi chudinko,to vypada osklive
28. srp 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Carculinko :slight_smile: .... ani to moc nebolí :wink:
28. srp 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
PRO MAMINKY: http://www.moje-rodina.cz/miminka/rustovy-spurt
včera nám to začlo :unamused: právě jsme zase chtěla šáhnout pro nutrilon ale díky bohu za internet :wink:
28. srp 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ta rána je fakt ošklivá :frowning2:
28. srp 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek