• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
tak holky pá... razíme něco málo zařizovat a asi sjedem někam na O :slight_smile: ahooooooooooj :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe kuju :wink: třeba to vyjde :slight_smile: brou chuť

tak jsem holčiny přidala břuchoňa :slight_smile:

jdu žehlit, budu nakukovat, ale dnes tu bude asi mrtvo, je sobota......
29. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je videt, ze existuji lide, kteri maji IQ bublajiciho blata a smele pouzivaji to, co kde nakoktaji, aby ublizili...
Ale, mile damy, pamatujte, ze na kazdou svi*i se voda vari.... Cili...pekne poctenicko...ztrapnujete jen samy sebe!
29. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tedy samozrejme zdravim ty normalni:slight_smile:
29. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci jeee, krasny pupino:slight_smile:
29. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
stále teda nevím o co jde a co se stalo, ale jinak Svoji máš recht, taky říkám, že pro každou svi*i se voda vaří, na každýho jednou dojde!!!

tak jsem dožehlila plný koš prádla.....minimum věcí mých a manži, ale už peru na Teríska a ta toho má požehnaně, jdu si chvilku dáchnout......

Svoji, za 7 týdnů budeš mít taky už pořádný pupíno :wink: :dizzy_face:
29. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se vlastně stalo?Kdo a na koho zaútočil slovně?
29. srp 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uprimne...me uz to pupino prijde poradny ted:slight_smile:
29. srp 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zdravim (s prominutim) vsechny slepice co maji potrebu psat anonymy a smirovat tady...tady jsou stranky pro normalni lidi ktery si pokecaj o vecech ktery maj spolecny...a pokud ma nekdo cas smirovat ,pomlouvat a jeste se neni pod anonymy schopen podepsat,tak je opravdu hodne ubohy...
29. srp 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji, to jo, ale fakt počkej za pár týdnů, to už teď ti poroste pupíno den ode dne :wink: :dizzy_face:
29. srp 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

monci ty máš kráásný pupíček :dizzy_face:

Zrovna dneska jsem vzpomínala jaké to s bříškem bylo :slight_smile:

To je teda hnusné počasí..a u nás jsou hody..teda průvod a tak je zítra ale dyž je tak hnusně a prší tak ani nemůžeme s malou ven..ach jo :unamused:
29. srp 2009 v 16:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj Sac :slight_smile: mamino naše :dizzy_face:
děkujem za pochvalu pupína, však už má Terísek 1540 gramíků, zrovna teď přemýšlím nad tím, jaký to bude, až tu bude s náma :dizzy_face:
a jak Janička?
29. srp 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONCI taky me to napada a uz se silene moc tesim:slight_smile: ale koukam, jak tobe to utika...vzdyt uz budes za chvili rodit...

SAC ahooojte princezny...tady u nas je taky hnusne...:frowning2: silene ti to slusi na to fotce s Janickou...

CAR moje rec
29. srp 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji viď je to krásná představa, ale ještě si chvilku počkáme :wink: :dizzy_face: už to nebude ale dlouho trvat neboj, uteče to jak voda.....
jj v úterý začínám osmý měsíc, za 14 dní jdu na poslední odběry, taky se zajdu podívat do porodky no a do 14 dnů už budu mít snad všechno přichystaný pro naši princeznu i tašku do porodky :dizzy_face:

u nás bylo hnusně ráno, jak jsem psala a od tý doby počasí celkem jde, neprší a sem tam vykoukne slunko.....ale příští týden jsem četla , že má být opět hic.....
29. srp 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz nechci ty vedraaaaa :angry: :angry:

Jeee, ja uz se tesim, az budu mit taky vsechno nachystane...:slight_smile: A budu na tom jako ty....
29. srp 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Janička je poklad..dneska celý den krásně spinká..ale papá jak divá..vypije 100ml a pomalu nemá dost :sweat_smile: Jinak všem přeju ať mají hodně mlíka..jako kojení v kombinaci s dokrmem je o ničem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já celej den odstříkávám a už mám prsa upadlý ale aspoň něco málo má malá ode mě

Jinak holky užívejte si těhu..vážně to uteče jak voda..já si vzpomínám jak mně ty poslední týdny neutíkaly a jak se to táhlo a najednou šup..je tu Janička a už bude mít měsíc :dizzy_face: To je najednou rychlost :grinning:
29. srp 2009 v 17:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v těhu by se "neměly" sýry jako hermelín a tvarůžky a romadur a co teď při kojení myslíte že taky ne?
29. srp 2009 v 17:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC tak to nevim...ja jim vsechno....behem kojeni nevim, zkus mrknout treba na nejakou diskuzi jinou... :wink:
29. srp 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no budu muset..já mám pořád nějaké otázky a nenalézám odpovědi :sweat_smile: :grinning: :fearful:
29. srp 2009 v 17:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac já si myslím, že při kojení to platí taky, ale všeho s mírou, takže úplně si to odříkat nemusíš :wink:
29. srp 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já to krapet přehnala s tím žehlení, mě teď berou záda jako blázen :unamused: si je asi půjdu nahřát do vany...

sac, měla jsi sebou v porodnici na malou kosmetiku svou nebo jejich?
29. srp 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci měla jsem svoji ale ono se toho stejně moc nedoporučuje ale v porodce měli i erární kosmetiku..
29. srp 2009 v 18:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ale za co sem byla vděčná byly vlhký ubrousky od Lactacydu (pro mě)..na ten sešitej spodek to byla parááda :wink:
29. srp 2009 v 18:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!! :slight_smile:
29. srp 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to me nejakej specialni sprchac na spodek nenapadl..takze jsem porad jen sprchovala,bez sprchace,a hlavne studenou vodou
29. srp 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miluju vikendy!!!Milan je s nami cely dny a je to o necem jinym...stara se hlavne on a ja jsem takova odpocinuta
29. srp 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé ahoooj efulko :slight_smile:
29. srp 2009 v 18:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahoj sac!!jak je??nam malej dneska docela dobre spinka,ale to krmeni kazdy dve hodky nevynecha :slight_smile: a za chvili jdeme asi koupat...vcera jsme s nim byli v hospudce,samozrejme venku,byl v kocaru a dala jsem si vinej strik a vypila jsem pulku a byla jsem nejaka nalita :grinning:
29. srp 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj efi :slight_smile:

sac jj, používám intim gel, ten si určo vezmu sebou, na to mimčo si vezmu sebou akorát olejíček na mazání a na opruzeniny, nic jinýho stejnak nebude potřeba viď?
29. srp 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holčiny, jste tu dvě zkušený maminy, kolik balení vložek si mám sebou vzít? asi 2 balení budou stačit ne....
29. srp 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek