• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
31. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak těhuli, která kouří a mě kritizuje kvůli dudlu, bych poslala do patřičných dálek... a to fakt vážně! když si to ona dovolí k tobě, tak se nerozpakuj!!!! no toto... malý pivko si taky sem tam dám - jak píšete nic se nemá přehánět... kávu tý zatím odolávám - ona mě na ní taky přešla chuť.....

ale jako kouřit... no to mi příde vrchol, obzvláště v tom věku, kdy zřejmě tušila, že bude chtít co nevidět mimi, tak mohla přestat už předtím...
31. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, varazím ven sehnat ten disk, to jsem teda zvědavá :grinning:
31. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMI a kde ty rodíš??? si to safra nepamatuju, ale mohla bych do doplnit do tabulí, to by se šiklo... :slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami tak dobre porid a kdyztak se zeptas prodavacu,no :grinning:

no hehe je fakt,ze ja na to mam jinej nazor,kafe a pivo,ale tak ja mela taky o duvod vic se tomu vyhybat v tehu,protoze tech skodlivych latek slo do tela dost s lekama,takze vse ostatni jsem chtela si v tehu odpustit
31. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMI já jsem v Krči registrovaná :wink:

HEHE amálka myslím v Motole ne? :sweat_smile:

BLAHU tak tohle nechápu, tyhle matky :angry:
31. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: motol
31. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem kooonečně upravila Prvosenkovou tabuli...

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=225287&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

koukám, že tu budou zkušenosti ze všech pražských porodnic :slight_smile:))) :wink:
31. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU když si dám pivo - tak jednou za tejden a ještě malý....

a co se týče kávy, tak se obávám, že jí občas budu muset dát, kvůli nízkýmu tlaku - z toho jsou taky ty bolesti hlavy bohužel...
31. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naposled jsem například měla 100/60 a to jsem ještě byla dost nervozní, bo jsem šla na ten screening, takže tep byl zrychlenej... :confused:
31. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já si kafe dávám každej den :wink:
31. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako bez kafe by mě ta hlava bolela pořád, já mívám taky nižší tlak..... :wink:
31. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš to PROSTEJ... já si zatím dala dvě bezkofeinový :slight_smile:)) to je taková čůrka, ale na chuť zatím stačila...
ale po tý sobotní migréně si asi radši občas dám kofeinový.... oni mi i na pohotovosti i na neurologii doporučovali černou kávu, ale já jí nebyla schopná v sobě udržet.... tak jsem pak zkusila na další doporučení kolu po doušcích, ale taky šla ven... :(((
31. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ já si dneska dala aspoň earl gray... tak když už né kafe, tak aspoň černej čajík no...
jo tak hehe když už je ti blbě, tak to ti kafe asi moc nepomůže no, to bych vyhodila taky :sweat_smile:
Blahu nevím, jestli tu jsi, ale včera večer jsem přišla do obýváku, manžel choval malou a dudlíka měl v puse on :sweat_smile: dudlíka občas umyju, ale když mává malá ručičkama všude možně a ty si taky strká do pusinky, tak je to asi jedno..já ho neolizuju, mám aft :confounded:
31. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ ono mi i zachutnalo... ale bohužel ten žaludek neudržel nic no...
31. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspoň tak hehe :wink:

jinak mě by někdo možná označil za nezodpovědnou těhuli, já se nijak nehlídám jako že bych četla z čeho je co složený a tak a někdy až po jídle mě napadne, sakryš, můžou tohle těhule..... a pak si poklepu po bříšku a říkám v duchu prckovi, chutnalo ti to co? :grinning: a je to..... nekouřím, vyhýbám se alkoholu, pivko jsem měla za celou dobu asi jedno a jednu decinku vína, nějak teď nemám chuť.... jím hodně ovoce a zeleniny, ale abych se hlídala, jestli jím cukry nebo si dám kafe nebo tohle nebo tamto..... eeeee... :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky všimly jste si, že se rodí většinou v pátek a ve čtvrtek dle tabule?
31. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE tak když máš aft, tak to je jiná.... ale jinak si myslím, že to s těma miminkama nesmí zase přehánět..... naopak by pak mohli být náchylnější k alergiím a podobným hnusům :confounded:
31. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE jj zajímavý... mooooc... :slight_smile:

a pivínko když si dám, tak malý... a to ho většinou ještě nevypiju... celý bych nedala, bych byla zcákaná jako čuně... :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů ..... Hehenko .... děkuju za výzdobu tabuličky...to je hezkýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Za chvíli bude čas krmení...
autor
totiž velký, né celý... i když i malý mi teď dá zabrat... :sweat_smile:
ANGE jj, mrkala jsem, že hodně holek porodilo před víkendem :wink:
31. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI a tak mi došlo, že vy máte dneska to výročí že jo??????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi to otěhulení krásně vyšlo :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme.... 12let...toto krásně všechno vychází.... půjdu koupit přáníčko a vlepím tam ten testík
dekuju ange,me prave zajimal jakej na tzo mate nazor vy,protoze ja ho proste spis oblizuju,nez beham umjet,no ono taky kdyz ma Ondrasek naladu a vyplivne dudl kazdou pul minutu :grinning:

nam vcera vypravela babicka,ze zadna koj.voda nebyla,ze davala tatkovi vodu rovnou ze studni,kdyz jsem u nich delala mliko,ale je fakt my ji jen prevarujeme a pak prelejvame do lahve,ze koj vodu nekupujeme,nase mamky ji taky nemeli a my mame tady vodu dobrou
ZUZI takže manža ještě netuší? :dizzy_face: to bude překvápko......a gratuluju k výročí :wink:
31. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek