• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Tak holky poradna dopadla dobře, malá váží 3,7, takže krásně přibírá.. :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange a vendul:gratulujem:slight_smile:
1. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, jsme byli na těhu cvíčua pak kupovat taťuldovi dárek k narozkám, bude hotovej, koupila jsem mu nový bag a vozíček na golf, je to krásný a bylo to za super cenu:slight_smile:tak to teď musím někde schovat:slight_smile:)))

Jinak je vedro na padnutí, v 18h jdu ke kámošce co má ročního chlapečka a zbavuje se všech věciček, takže parádička a ještě se poptám na pár rad:slight_smile:))pak povím i tady:slight_smile:)

Co nového?
Ange super že malá roste a přibírá jak má:slight_smile:
Ty prášky a aviváže si ještě načtu v časopise miminko co odebírám.
Jdu ven na zahradu, tak zatím papapapapapa
1. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, dneska je u nás v práci nějakej blázinec :angry: ale už budu končit a huráá domů :grinning:

ANGET gratuluju ke kontrole a Vendulka ať hezky papá a dělá rodičům jenom radost :dizzy_face:

VER mrkala jsem na odkaz, krásný videa :dizzy_face:
1. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem zpět a mám vyfocené věci pro Amálku, pak přidám do alba. A přišly první pleny z USA a jsou pěkný!!!!

Cat: dobré na praní pro dítě jsou mýdlové vločky Vladěnka a prášek gelovej Ecover :wink:
1. zář 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal díky:slight_smile:
Ver krááásný:slight_smile:
1. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT cetlas ip?
1. zář 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG gratuluju, skvely!!! :dizzy_face: :dizzy_face: ....jen me zajima, jaks tady psala pred casem, ze dr rikaji, ze vendulka je jako trimesicni dite....kde to vzali??? nechapu. podle me je ukazkova...
1. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Svoji, moc děkuju za IP, teď jsem to teprve četla, měla jsem dnes strašně práce:slight_smile:děkuju!!!
1. zář 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji říkala to doktorka, já tomu nerozumím..asi nás jen chtěla potěšit..
1. zář 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT neni zac:slight_smile:

Dnes nam prisly dve zavinky (fleesovy) a decka. MAMINKY: staci me to? Nebo mam jeste zavinku a decku dokoupit?

ANG no asi:slight_smile:
1. zář 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jak jsem slíbila,píšu co dnes v poradně...CS 2,takže na porod to rozhodně nevypadá :slight_smile: :angry: :sunglasses: .Monitor dopadl na jedničku,prý máme ukázkovou křivku,je vidětm,že se miminku v bříšku líbí :wink: a za týden se prý na mě bude mudr opět těšit :grinning: :grinning: .Tak přeji všem dobrou noc :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tohle baby...
Dnes jsem první????? :sweat_smile:
2. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, krásný den všem...:slight_smile: tak jaké jsou novinky? :slight_smile:))

Ang: tak to je super, jen tak dál..:slight_smile:
2. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Nuki...já běžím krmit :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky kde jste???Mam malyho v postylce tak mam na vas cas :grinning:
2. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přidám vyfocenou výbavičku a pak běžím na těhu jógu :wink:
2. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem :dizzy_face:

mě ráno nešel net :angry:
2. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE tu byla ale už asi odešla krmit že? :frowning2: potřebuju radu ohledně pleneček :grinning: tak doufám, že ještě dorazí :wink:
2. zář 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak výbavuička je v albu, včera mi přišly ještě barevné plíny, ale ty nemám nafocené, jsou v autě :wink:

pěkný a laciný, jedna velikost a jsou to vše v jednom
2. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ang: tak hezk krmit at nejsou stížnosti..:slight_smile:

Blahu: Ahojky:slight_smile:

prostej: Ahojky:slight_smile:
2. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen zdravim.-)
2. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
amallie: krásná výbavička..:slight_smile: moc hezké kousky:slight_smile:))

verled: Ahojky:slight_smile:
2. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooj holky... tak včéra jsem se sem nedostala, neb nebyl čas a odpoledne nešel net. jsem byla jak bez ruky :slight_smile:)) nějaký novinky se tu udály? něco jsem dočetla...

PROSTEJí asi taky budu krkavčí matka či co... se mnou ten screening taky nic neudělal, žádný slzičky štěstí u nás taky neproběhly - ale teda musím říct, že mi to trošičku už štve... mno ale to je fuk :slight_smile:

ZUZI krása, že je manža tak šťastnej! to je úžasný! není nic úchvatnějšího než chlap, kterej se těší na dítě a je starostlivej...

AMALLI - Amálka je krásná!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a pupík mi za poslední týden nějak poskočil... zajímavý... :confused:
2. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: jojo Zuzka si to zaslouží, aby si to ted krásně užili..:slight_smile:)))
každý to holt prožívá jinak, tak to neřeš, když Tě to tak nedojímá...uvidíš po porodu..:slight_smile:
2. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER krásnej pupínek..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj HEHENKO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky jsem byla ráno jak bez ruky...... :grinning:

ahooooj NUKI :dizzy_face:
2. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI no jasně, že si to zaslouží! a je mi ouplně jasný, že to prožívá víc než já! taky je starší a navíc po tý zkušenosti.....

mě to jen trochu mrzí, i když samozřejmě se to snažím nijak neřešit a říkám si, že třeba s pohybama to zas bude jiný :slight_smile:)) a taky s tím rostoucím břuškem, je fakt že člověk si to čím dál tím víc uvědomuje... :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek