• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
ty jo dobrýýýý PROSTEJKO ta sada z aukra myslím.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja: v pohodě..:slight_smile:

lowe: ať vše probíhá dle představ..:slight_smile:
2. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE však takovouhle sadu má SVOJA (asi tam toho má víc, páč ona za to dala daleko víc), ale něco takovýho, i tu značku... :wink:
2. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a můžeš zkusit i mimibazar HEHE, určo něco seženeš.... :wink: já se po těch sadách nedívám, tak nemůžu až tak sloužit, ale když se tím trošku prokoušeš, tak určo pochodíš :wink:
2. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já to pochopila PROSTEJKO :slight_smile: a právě je dost dobrá ta cena :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj HEHE cena je super, jen jsou použité no..... ale když ti to nevadí, tak podle mě ideál :wink:
2. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJKO no rozhodně nevadí... zvláště teda u plínek ne... samozřejmě by záleželo na stavu, ale vypadají normálně... všechno se přeci přepere a je to... takže mě použitý vůbec neva... :wink:
2. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já souhlasím, mě použitý taky nevadí..... :wink: však já se na ty svrchní kalhotky dívám taky na použitý :wink: ... pokud ti nevadí pár žmolečků od praní, tak je to myslím ok :wink:
2. zář 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
paní tam navíc píše, že je používala na 2 děti a na každé jen 4 měsíce :wink: a má jich docela dost a vypadají na fotce v pohodě :wink:
2. zář 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
anebo potom mě ještě pro tebe HEHE napadlo zkusit tu značku SKETCH :wink: jak si koupila ORCHI..... ti nabízí teda slušný ceny, taky plenkový kalhotky 2v1 a ceny fakt parádní...... jen v diskuzi k plínkám je maminky nedoporučovaly, hlavně jim vadilo, že jsou prý šitý doma na koleně :confounded: snad to má vyrábět přímo nějaká paní..... ale pak tam některý maminky psaly, že jsou s nima spokojený tak nevím...... tuto značku taky hodně prodávají po sadách :wink:
2. zář 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no k těm Sketch jsem taky koukala na diskusi a do těch bych nešla... to už dám radši na značku, ale z druhý ruky...
2. zář 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok HEHE, jen mě to napadlo jako varianta.... já se na ně taky dívala, ale když jsem se ptala právě ANGE, tak mi říkala, co se dočetla v té diskuzi a pak mi i posílala odkaz a to se mi teda nelíbilo :confounded: takže jsem je taky zavrhla...... :wink:
2. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já se budu loučit holky..... musím domů, trochu vyluxovat a vytřít, přijde nám totiž v 6 paní ohledně pojištění, tak ať mě nepomluví :grinning:
2. zář 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mějte se všechny moooooc krásně a zítra papa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: měj se krásně, papa :slight_smile:))
2. zář 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za držení palečků, zatím jsem až překvapivě klidná ale ten týden před nechci vidět
no snad to vyjde, tak už zase musím
ach jo, fakt nestíhám a mějte se držím palečky
2. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ pááááá :slight_smile: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já holky, taky pomalu půjdu..:slight_smile: mějte se krásně..:slight_smile:
2. zář 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se mějte holky :slight_smile: hezkej zbytek dne :slight_smile: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
všichni jdou, když já přišla :frowning2:
2. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amali: teď jsem ti jukala do albíčka ...ta kačenková souprava je boží! Kdes jí sehnala? Kamarádka je na Kačenka a pořád jí dávám všechno s kačenkama. Až bude mít prcka, tohle by se skvěle hodilo. :dizzy_face:
2. zář 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: no, to by musela daleko, bohužel :frowning2: :frowning2:

Já mám všechny věci dovezené.....
2. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI to jsou sladký věci.... krása.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI ty plínečky sis koupila taky od jedný značky? :dizzy_face:
2. zář 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI a nevyfotíš taky bříško??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: ty bílý plenky mám od jedný značky a musím říct, že jsou super, páč jsou fakt úplně na tělo, takže mimčo v nich nebude mít velikej zadeček a byly laciný!!!!

a pak jsem koupila ještě barevný, uvnitř jsou fleecový a vkládací plenka froté a ty jsou jednovelikostní a taky nejsou objemný a zase byly laciný!!! ty vyfotím časem, neb mi došla baterka ve foťáku, nebo je zkusím najít na netu, ty jsem stejně koupila na netu
2. zář 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: já ho vyfotila, ale ještě nedala, je divný :confounded:
2. zář 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je v albu, ale ...................
2. zář 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale moc tam toho nevidím :slight_smile:)) ale veliký se nezdá, nebo nevím, co se ti na pupíku nelíbí... :slight_smile: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek