• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
SVOJI ahooooj :wink:
3. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje tady je pusto..tak já jdu žehlit :slight_smile:
3. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem tu ANGE, ale asi sama :pensive: jsou dnes asi nějaký divný tlaky, nějak se mi motá hlava, tak sedím a nic moc nedělám :grinning:
3. zář 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoj ženy,
tak jsem byla na genetice na tý krvi v druhým trimestru a taky jsem si skočila na gyndu, neb jsem zase špinila... :( ale všechno OK (asi z tý migrény - dr. říkal, že je lepší vzít dva paraleny najednou než aby to bylo horší, a taky se prý od 14tt do 25tt může ibalgin), viděla jsem mimouška - byl z toho vyšetření hotovej, tak kroutil hlavičkou a krásně mu tepal pupečník, tak se doznávám, že na to bych mohla koukat minimálně půl hodiny :slight_smile:)))
3. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno a taky jsem konečně byla v podolí.... hurá, mám razidlo...

jo a jinak mi dr. říkal, že nejpřesnější jsou ty první dva UTZ... a prý nevzít krev kvůli dvoum dnům, je nesmysl, že to někdo moc prožívá, bo prý je to celý orientační a ve 14 tt to může být i o týden míň.... tak nevím, no byl z toho dost rozčarovanej....
3. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj HEHE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jéééé ty jsi viděla mimouška, se máš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já ho uvidím až za 14 dnů :frowning2:

s tou krví nevím, nejsem odborník, ale ona se má brát kolem 11 tt a kámošce to už taky ve 14 tt nevzali :confounded:
3. zář 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já dle UTZ už právě přišla v 15tt... taky jsem si říkala, že ho sice chápu, má v něčem pravdu, ale mohl mi říct, ať tam jdu o týden dřív, by se hovno stalo že jo... a pokud vím, tak se tak krev bere od 11tt do 13+6...
3. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak HEHE kámoška právě byla podle utz přesně 13+6tt a už ji nevzali, ale kde na té krvi byla, to nevím..... :confounded: každopádně doktor se jí pak omlouval, že to zmastil, že jí řekl blbý datum :frowning2:
3. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj vidělááá a bylo to žůžo, škoda, že jsem nemohla koukat dýl :slight_smile:)))) a kdyby mi to ještě natočil, tak by mi to vůbec nevadilo viď :slight_smile:))) no a pak jdu na kontrolu 22.9. to už bych měla být 18. týden, tak třeba už tam uvidí pindíka nebo pipinku :slight_smile:)) :grinning:
3. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE na tomhle je podle mě nejhorší, že každej doktor má jinej názor a pak si vyber... jeden ti řekne, že už krev ve 14tt není vůbec průkazná a druhej ti řekne, že týden sem, týden tam..... :sweat_smile: aby se v tom pak pacienti vyznali :frowning2:
3. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak mě se neomlouval.... :slight_smile:)))) ona je pravda asi někde v půlce... takže to nehrotím, říkal, že důležitý bylo to měření a to dopadlo výborně, tak snad dobrý.... no lepší se v tom nešťourat... bo samo bych mu nejradši řekla, že kdyby mi tu žádanku vypsal rovnou, tak bylo po problému viď....
3. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se taky těším HEHE na toho 16.9. to bych teda měla být 16tt+0 tak jsem zvědavá jak mimi povyrostlo...... :wink:
3. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj HEHE mě taky doktor říkal, že důležitější je to měření :wink: takže myslím, že můžeš být v klidu a taky bych do toho nešťourala.... kdoví, kde je pravda :wink:
autor
no mě to celý příde úlet...... co si o tom myslet nevím, tak nad tím radši moc nedumám.... by se z toho člověk zcvok, bo věříš dr. a pak je to stejně blbě...
no asi tak HEHE..... :grinning:
3. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jdeme do další banky ohledně hypotéky holky, jsem zvědavá co si na nás zasejc nachystají :grinning: :sweat_smile:
3. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem dočetla :slight_smile: a koukám, že EFI už taky látkuje....
ty jo a odebírat krev z hlavičky... šmarjááááá .(((((

SVOJI měla neskutečnou radost ze suplování a pozdního odjezdu z domu :slight_smile:

a add to jak se máme - i já mám velmi často ten pocit, jak se máme báječně! a taky ťukám!!!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak držím palce PROSTEJKO :slight_smile: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a co se týče těch týdnů těhulenství tak jsem fakt zmaten a vůbec nevím, co s tím dělat...... jestli to počítat dle UTZ v 11tt nebo jak jako....
3. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE to je dobře :wink: pocit k nezaplacení co? :grinning:
3. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo... to je! když se třeba podívám na tu svojí ségru.... je toho tuna, kdy si člověk uvědomuje, jak si toho má vážit...
3. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE díky, stejnak to zase bude palba :grinning: máme totiž starý ocenění nemovitosti, takže se to bankám moc nelíbí :grinning:

mě doktor řekl, že úplně nejpřesnější je ten prvotrimestrální screening..... a já se v něm liším o 2 dny... :sweat_smile: takže pohoda... počítám to podle něho a basta :grinning:
3. zář 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem tak nějak dočetla :wink: Mě braly krev jen v 16TT a pak v tom 30TT...v prvním trimestru vůbec..
3. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE ahoooj... no v tom prvním trimestru by se krev měla brát k tomu NT screeningu - tys říkala, žes na něm byla 13+3, tak ti jí sestry braly asi i s tou krví na určení krevní skupiny, žloutenky a tak... .)
3. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ bych právě čekala, že se starým odhadem nemovistosti bude ten výpočet hypo stejnej nebo podobnej ne? nebo já nějak netuším v čem mají problém...

add ten tvůj screening - kolik miminko měřilo?
3. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj BAE.... tak co? kdy nám sem přibude další miminko? :dizzy_face: s tou krví bych řekla, že je to tak jak píše hehe :wink:

HEHENKO no právě že to složitější... když nám dělali první odhad nemovitosti, tak to byl odhad jen podle plánů stavebních, protože na tom poli probíhal archeologický průzkum a nic tam nestálo :grinning: logicky byl ten odhad dost podhodnocenej a navíc už je 3 roky starej a za tu dobu se ceny bytů krapet změnily.... no a jde jen o to, že se zvedla úroková sazba a tudíž když vezmou ten stejnej odhad nemovitosti, tak je to pro nás nevýhodný, páč nám sazba roste o víc jak 2% :frowning2: a na splátce to dokáže udělat skoro 5 táců za měsíc :astonished:
3. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k tomu screeningu HEHE miminko měřilo 6 cm bez nožiček :wink: s nožičkama bychom ho ani nezměřili, když pořád sedělo :angry: :grinning:
3. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu krevní skupinu a žloutenku..mi brali v tom 16 TT,v tom prvním trimestru mi dělaly jen ultrazvuk..ono je to asi u každýho doktora jiný...

Jinak jsem byla 13+3,ultrazvuk mi to vypočítal na 12+5 a mimi měřilo 5,8cm
3. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako mě z toho vychází, že ten starej odhad je vyšší než by byl ten novej... když by vám starej odhad zvedl splátku o 5 klacků....
3. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Prostejko,miminku se zatím ven asi nechce..aspoň to tak vypadá,ale ještě má čas :wink: .Navíc stejně teď rodit nemůžu,nemám odvoz do porodnice-všichni si jeli na dovču :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek