• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
NUKI pááááááááá :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je co HEHE? no jo moderní medicína :wink:
3. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé BAE už šla.... tak pááá... no jen pořádně spi, když to potřebuješ! se to bude u porodu hodit!!!!!! :wink: :wink: :wink:
3. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj HEHE taky to chápu, bavili jsme se o tom a já mu říkala, že v té chvíli asi budu potřebovat, aby mi byl oporou, že víme oba, že mi nijak nepomůže, že nejvíc mi pomůže tím, že mě bude podpírat, dávat mi napít a tak..... v žádném případě mi nepomůže tím, že bude nade mnou s psíma očima stát a nevědět si rady :confounded:
ANGE krásný plinečky, tak pak musíš referovat, jak vám vyhovují :wink:
3. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zezačátku mi to přijde jako můj porod, taky ráno, taky se pak střídala směna, taky jsem jen slyšela monitor a koukala na hodiny a v kontrakcích slyšela manžela, jak jsem šikovná a že to zas brzy přejde..a pak jsem po kontrakci taky usínala..
3. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE tomu říkám podpora...... :wink: doufám, že můj manža to taky zvládne.... už jen to, že mě bude držet za ruku a bude tam se mnou mě bude určo držet nad vodou :wink:
3. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A když mě poslali chodit po sále, tak mě tahal za sebou :wink:
3. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE tahal za sebou? :grinning:
3. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
za hadičky od kapačky... :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno naši manžové to určitě zmáknou! se nebojím! :wink: :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no na jeho výkon se docela těším, ale na ten můj už tolik ne :slight_smile:)))
no prostě to musím brát tak, že se to dá přežít...... :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já nedávno někde četla takovej souhrn intimních otázek ohledně porodu a odpovídala na ně porodní asistentka.... a nejvíc mě zaujala její odpověď na otázku ohledně bolesti.... prý jsou připraveni na všechno a nejvíc mě pobavilo: "Nebojte se, snesete 2x více bolesti, než si dnes dokážete představit!" :grinning: :grinning: :grinning: to jsem zvědavá teda :grinning:
3. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno tak teď jsem si strhávala náplast.... a áááááááááááááááááááááuuuuuuuuuuuuuuuuuuváááááááááááááá

to byla bolest... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

TAKŽE JÁ JSEM JISTOJISTĚ V HÁJI :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: TO NEDÁM.... :grinning:
3. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
achjoooo :grinning: :grinning: :grinning: že zrovna to zrození nemůže jít nějakým příjemnějším způsobem :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
že HEHE, taky si říkám :grinning: takovej krásnej zážitek v životě ženy a musí se u toho trpět.... no jo, to máme kvůli Evě přece :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EVA za to všechno může.... :slight_smile:)))) :grinning:

a PROSTEJ jak ty? užíváš si naplno???
3. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE na někoho se to svíst musí :grinning: :grinning: :grinning:

jako těhu? já bych řekla, že docela jo... jsem obskakovaná, nemusím doma nic moc dělat, je mi teď fajn, není mi blbě...... já bych řekla, že paráda :grinning:
3. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, já se loučím, za chvíli vyrážím na cestu do té banky... mějte se moc krásně a zítra papa :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tahal za sebou...jemu se chodilo dobře, ale mě ne...
A s tou bolestí..když bude nejhůř, tak vám dají epidurál :wink:
3. zář 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
3. zář 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj:slight_smile:
Tak jsme dnes vše vyřídili, byli na pedikůře i na kafíčku, poptat se radši na pojištění těhulek na dovče..POZOR!!Z pojištění je pak vyloučení od 7. měsíce!!!To už se musíte připojistit, to je tam vypsané!!!

Dali jsme si i ice kafíčko bez kofejnu a teď budu uklízet a žehlit..
Zjistila jsem že ta edice casual play v bílé barvě je loňská kolekce a je to vyprodané:frowning2:((tak jsem smutná:frowning2:(((ostatní barvičky se mi tolik nelíbí a ta zlatá bude asi moc:frowning2:((nevím nevím....

Jinak článek si přečtu, jsem zvědavá jak to tatínkové popisují a prožívají....
Holky už jen zítra a v sobotu letíme...jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
3. zář 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vam pridala to latkovani...plinku a separacni vlozku a na druhy fotce je Davidek s tou plinkou :slight_smile: dobrou
3. zář 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT tyyyjo, tak ta dovca se ti priblizila...jsem ani nevedela, e uz je to tak brzy:slight_smile:

EFI zrovna jsem na to koukala....a i na Davidka, je rozkosnej!!!!!
3. zář 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJí mrkni co jsem našla... .)

http://www.stream.cz/video/221/273230-cviceni-pro-tehotne-1-dil-krk-ramena-hrudnik-a-lopatky

EFI Davídek je krásnej!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a plínečka parádní! :slight_smile: :dizzy_face:
CAT já zas koukala na ten X-lander a pomalu to vypadá, že kolekci 2008 jen tak neseženu... :((( a ta 2009 se mi teda vůbec nelíbí... :frowning2:
3. zář 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi parádní látkování.. :slight_smile: a to dáváš tedy jen tu vícevrstvou jednu jo?
3. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem :dizzy_face:

teda holky, kde jste všechny :astonished:

jdu okouknout to video se cvičením HEHE :wink:
4. zář 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj Prvušky...teda, vás tu ale dneska je...no jo, je pátek :slight_smile:

Dobrý cvíčo, to se dá i doma...chválím Hehenku za odkaz. :slight_smile:

Prostejko, ten příběh tatínek u porodu je teda krásně napsaný! :dizzy_face:
4. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, pěkně jste mě vyděsily, od večera tady nikdo a já už myslela, že nám zrušily našée téma, našla jsem ho až na třetí straně...to mi nedělejte..:slight_smile:))) a vstávat a cvičit..:slight_smile:
4. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek