• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
jojo zuzi jsem byla trošku naivní! :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ORCHI my do té Plzně chceme jet k výhradnímu prodejci těch BEBETO kočárků...... chcem to omrknout, já ti najdu odkaz kdyžtak...... manža tam volal, aby se informoval a paní byla hrozně příjemná :wink: a tady v Praze je nikde neprodávají :confounded:
4. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI Filip se mi líbí hrozně :dizzy_face: a hodil by se nám i k příjmení, ale tchán jednoho vnuka Filipa má, tak to nechcem dávat...... jinak je to úžasný jméno.... a Matěj je taky krásný... Robin už se mi tak nelíbí :wink:
4. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne... :slight_smile:
Orchi to těhu ale uteče strašně rychle :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo bebeto myslim že měli na slovanech! Nebyla to chmelařová? Z kočárku se asi picnu! Myslela jsem že už mám vybráno a zase prd!
Holky prozatím se loučím musim jít makčit, po obědě za nakouknu! tak pááááááááááááááááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a všechny tu pozdravujte!
4. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki: Matěj se mi moc líbí, Filip ani Robin ne.

Ahoj Angethko :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki Matýska jsme měli jako druhé jméno pro kloučka :wink:
A to byste nevěřili, včera jsem krmila v 11 večer, pak v půl šesté ráno a vůbec nevím, jestli jsem krmila mezitím :sweat_smile: :sweat_smile:
4. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ORCHI jj Chmelařová :wink: ten kočárek je úžasnej, líbí se mi zatím nejvíc z toho, co jsem vůbec kde viděla, trošku mě odrazuje, že je to polská výroba, ale když vidím, jak v testu na toxický látky propadají kočárky za desetitísice :sweat_smile: no uvidíme, chceme si to ochytat :wink:

ahoooj ANGE :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Orchi: měj se moc krásně..:slight_smile:
4. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anget: tak to jo, mě se Matěj taky líbí už i pro to, že je to v překladu Boží dar..:slight_smile:
4. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha Nuki, to jsem ani nevěděla co to znamená..Jen vím, že Vendula je "více slavná"...a v porodnici říkali, že z ní bude zpěvačka :grinning:
4. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky já se nemůžu vůbec odtrhnout od toho cvičení co sem dávala HEHE :grinning: fakt úžasný cviky na tom baloně, krásně protahovací, hned to budu must doma prubnout :wink:
4. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co mám zítra uvařit pro 7 lidí, aby to nezabralo moc času...?
4. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžiš ANGE, toť otázka :sweat_smile: :grinning: já bych asi nakrájela maso na nudličky a nějakou směsku udělala, se zeleninou a třeba s rýží, to je raz dva hotový a většinou to všem chutná a dá se to fakt vařit ve velkým :grinning:
4. zář 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ang: co třeba guláš, nebo segedín? :slight_smile:))
4. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ona dnes bude grilovaná ovečka, klobásky, naložený hermelín, taková oslava, hlavně kvůli Vendulce, tak budou lidi zmlsaný :sunglasses:
Vidím to na tu směs Prostějko, děkuju :slight_smile: segedín jsem ještě nedělala
4. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE já myslím že takovou směskou se zavděčíš..... není to ani moc sytý a je to fakt jednoduchý :wink:
4. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI ještě jednou jsem mrkala na ty testíky a jsou fakt ukázkový... jako kdybych viděla ty svoje :sweat_smile:
4. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKO: taky jsem ti teď koukala na testíky..... a jsou hoodně podobný těm mým.....snad bude vše OK

ANGE: směsí nic nezkazíš ....... u nás se dělá třeba dopředu bramborový salát (ne teda v létě) a pak se osmaží řízky. Nebo což upéct sekanou?
4. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI určitě bude vše ok.... čárečka krásně sílí a ani bych neřekla, že na těch 25 DC máš nějakou extra silnou čárku, já myslím, že je to tak akorát :wink: prostě jsi ovulovala přibližně uprostřed cyklu :wink:

no řízky jsou taky dobrej nápad.... tu sekanou nevím, ta je dost sytá, aby pak snědli i to ostatní :grinning: :sweat_smile:
4. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ang: budete toho mít hodně, tak to opravdu něco lehčího..:slight_smile:
4. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI kdy jsi říkala, že jsi testila?
4. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anebo zbyde ta ovečka a bude po problému :sunglasses:
No já musím jít poklidit, co jsem nestihla včera...ale jak vidíte, mateřství v mým případě je asi pohoda, když se tu stihnu vykecávat :grinning:
P. S Prostějko, malá má teď v plínce jednu bambusovou vkládací plenečku místo klasické čtvercové, tak pak poreferuju :wink:
4. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE :grinning: prej vykecávat :grinning: a za info budu určo ráda :wink:
4. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: ve středu....

ang: ať Ti to jde rychle od ruky..:slight_smile:
4. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE: dojídačka je vždycky nejlepší :wink:
4. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dostat to máš v neděli? :wink:
4. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI já to měla dostat v pondělí a testila jsem v úterý odpoledne a nic a pak jsem testila v pátek ráno a ani to nebylo z ranní moči, bylo to až asi v 10 když jsem přišla od zubaře a už tam byla docela slušná čárka :wink:
4. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: jojo :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki, tak testni, už by tam čárečka mohla být.... :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek