Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
5. zář 2009

Ahoj holky, tak je za námi včerejší oslava, Vendulka dostala spoustu dárečků - například cestovní postýlku, houpací lehátko, oblečky a hračky 🙂 Až bude čas tak to vyfotím, je to vše nádherný 😵

Vaničku máme přesně tu z Ikey, malá už v ní nepláče 😉 taky přidám fotečku..

Jen mám pocit, že nestíhám jíst a dělá se mi málo mlíčka 😒

angetha
5. zář 2009
zuzka.o
5. zář 2009

Ahooj Prvušky..... 😵

Ange: moc vám to tam holky sluší.
Tak to je bezva, že jste si oslavičku takhle krásně užili.... 🙂

moncicak3
5. zář 2009

Anget, sluší vám to 😵 chtěla jsem se tě zeptat, máme stejný lehátko na koupání do vaničky, vejde se ti do tý vaničky?

svoja
5. zář 2009

ANG jeeee, krasnyyy...uz jste slavny🙂

carculka
5. zář 2009

ange..jojo abyste nam rozdali autogramy,holky 😉 slusi vam to

svoja
5. zář 2009

ANG koukala jsem na nove fotecky....babicka vypada teda ohromne mlade!!!! to je tovje mamka nebo manzela? Vendulka je naaadherna...

angetha
5. zář 2009

Monci nééé nevejde 😀 proto tam mám ty plínky..
Svoji je to moje maminka, je jí 40, taky mě měla brzy..druhou babičku jsem ještě nevyfotila a to bydlí hned vedle..a druhou prababičku taky nemám vyfocenou 😔

svoja
5. zář 2009

ANG no jste krasky vsechny🙂 a jak to mamka snasi, ze je takhle mlada babicka? moji mamce bude 51 az se mimi narodi a pripada si silene stara...a to je pritom kocka🙂
a doporucujes vubec nejaky lehatko nebo fakt staci ta plinka? ja to koupani nechci nejak prozivat, protoze tam mimi stejne nema byt nejak extra dlouho v te vanicce, tak abych nemela doma zbytecnosti....

Holky, jsem vycetla v knize, ze nase mimi na uz 30cm a vazi pres pul kila 😲 😲 😲 Mazec🙂 A prohlizela jsem si brisko v zrcadle a jak me prislo veliky porad, tak jsem se do nej uplne zamilovala, si ho porad hladim a predstavuju si, jak je tam miminek stocenej🙂 A prasklinka zatim zadna...nikde....jsem se ptala mamky moji a ta nemela vubec, tak snad je to opravdu dedicne🙂

svoja
5. zář 2009

ANG a co plinecky, spokojenost? ja te teda obdivuju, ze poctive peres a zehlis a skladas...jake jsou nejlepsi svrchnacky pro tebe?

angetha
5. zář 2009

My lehátko využijeme do velké vany 😉
Babička je strašně ráda, že Vendulku máme 🙂
Svoji bříško s Barunkou máš krásné, ale až se narodí, to bude paráda 😵
A moje nej PUL svrchňáčky jsou Tots Wrap ( mají široké suché zipy a klínky kolem nožiček)..mám tedy ještě Haipa Daipa, Bummies a Thirsties

svoja
5. zář 2009

My mame koupene Haipa Daipa flees...cervene, myslis, ze to budou ty stejne jako mas ty? a co Imse vimse? nemas zkusenost? a co suchy zip po vyprani?

angetha
5. zář 2009

Suchý zipy dobrý i když jsem je třeba zapomněla zapnout 😅
Já mám Haipa Daipa PUL, fleese mají jen lemy a to je fajn, nemá otlačené nožičky..
Imse Vimse prý supr, mám je v M
Já půjdu spát, dobrou noc 🙂

svoja
5. zář 2009

diky za info, dobrou!!!

moncicak3
6. zář 2009

dobré ranko 🙂
Anget díkes za info 😵 tak já teda nevím s tou vaničkou, ono sehnat obyč vaničku je fakt unikum 😒

Svoji, koukala jsem, že jsi dnes přidala břucháčka, krásňoučký 😵 😵 😵

svoja
6. zář 2009

😵 😵 Dobre ranko 😵 😵
Ja uz tady cumakuju hodinu a pul🙂
MONCI diky....szivam se s nim🙂

hehena
autor
6. zář 2009

hoooj holky 🙂

ANGE mno maminka nevypadá ani trochu jako babička... má krásnou pleť, takže bych jí řekla o několik let míň.

SVOJI mojí mamině bude 54 a tátovi 60... ten věk tvojí mamči mi příde dost ideální, ale těch 60 co bude mít můj taťka už je horší no... když si vezmu, že až dítěti bude 10, tak jemu bude 70 tak je to takový nic moc! to už většina lidí moc elánu nemá - když si vezmu manžovýho dědu - ten je jen o 10 let starší než můj taťka a mají už dost velký zdravotní problémy, sotva chodí a tak....... no tak mám pocit, že když na tom bude podobně, tak si toho vnoučete už moc neužije :((( prostě tam bude chybět těch 10 let, když by měl vnouče v 50... a od maminky ANGE let 20... což je sakra rozdíl.. škoda... no holt měl první dítě ve 30 a my taky ouplně nespěchali (i když na dnešní dobu je náš věk lehce nadprůměrnej)... se nedivím, že už se na voučata už dost těší...

moncicak3
6. zář 2009

Svoji taky se snažím s břuchoňkem sžívat, ale už dost překáží 😉 ale ještě se to dá 😵

svoja
6. zář 2009

HEHE no mamka nese tezce uz tu svoji padesatku, jakoze si pripada, ze vsechno konci a uz bude jen stara babka...pritom je to vazne kocka a na 50 ani moc nevypada. (maminka ANG nevypada ani na tech 40 teda), tatkovi bude 52, ale ten vypada tak o deset let mladsi, kazdy to rika....na svatbe si myslelai, ze to je zenich🙂 a treba manzovym rodicum je vic nez nasim, tatovi bylo 60 a mamce bude 60...takze tak. ono taky manzelovi je o 10 vic, ze... 😅

MONCI vcera jsem se pozorovala v zrcadle jak magor...ale libi se mi...sice ho furt porovnavam, jestli neni moc velky a tak(zvlast vecer), ale zvykam si na nej a mam ho docela uz i rada🙂 a porad ho hladim🙂 sice teda mu nepovidam ani nezpivam, ale hladim🙂 a ty mas krasny brisko!!!

moncicak3
6. zář 2009

ahoooooj hehenko 🙂

to u nás to první vnouče nebude....moje mamka už jedno má, ale teď jí přibydou dvě najednou, tak to bude mít dvojnásobnou radost 😵 no a pro manžovi rodiče to bude už třetí vnouče.....ale zas na druhou stranu si říkám, že nebude alespoň tak rozmazlený když není první 😉 já když vidím neteř od ségry nebo neteř od švagrový, to jsou královny rozmazlenky, fakt žejo.... 😀

moncicak3
6. zář 2009

Svoji, já taky pořád porovnávala a tak 😉 jsem si říkala, že ho mám nějaký malý a teď.....já si s Terezkou povídám a hladím bříško, třeba že jedem za babičkou nebo tak, nebo jí taky někdy čtu, sem tam jí dopřeju nějakou muziku, ale spíš mám radši klid a odpočinek, ale taky jí nezpívám 🙂

moncicak3
6. zář 2009

já už mám takovej hlad.....dneska dělám k obídku svíčkovou, peče se mi v troubě a to je takováááááááááá vůůůůůůůůůůůůůůůůůůně mňamky mňam 😎

hehena
autor
6. zář 2009

MONCI mě se právě u tebe zdá, že ti od toho 13. týdne krásně už vykukovalo... .) taková ideální velikost 🙂))) když koukám do některých jiných alb, kdy holky v 16. týdnu nemají skoro nic... to mi příde lepší, když roste tak nějak od začátku, ale přitom není velký...

já teda taky pořád porovnávám... furt mám pocit, že oproti ostatním je ten můj břuch hrozně velikej a trochu se děsím jak to bude ke konci... hlavně teda večer - to je fakt neskutečný... ještě když jdu v noci čůrat, tak je obrovský a ráno je o půlkku menší 🙂))))

no už se fakt těším až bude ještě o kousek větší a budou ty pohyby... včera jsem měla pocit, že už něco cítím, ale to byly asi halucinace... .)

hehena
autor
6. zář 2009

jéééééé svíčková..................

víte co je divný holky... já mám zatím v tom těhu chuť na tyhle jídla... svíčková, koprovka, kachna s knedlíkem a zelím... divný co??? hlavně omáčky a pak polívky... a to nejlépe kulajdu nebo zelňačku... no nechápu to! jako chutnalo mi to i předtím, ale dávala bych si to vyloženě svátečně... 🙂)) teď na tyhle jídla mám chuť pořád 🙂)

hehena
autor
6. zář 2009

my dneska asi vyrazíme na menší výlet... včera manža dorazil až po třetí hodině, tak jsme jeli jen na procházku do parku do vedlejšího městečka.. tak snad se dneska už něco vyvede.. 🙂

moncicak3
6. zář 2009

Hehenko, no třebas to halucinace nebyly 😉 já jsem taky ze začátku cítila jen takový bublání nebo jak to nazvat a o týden později jsem ucítila první kopaneček, bylo to po nedělním obídku, natáhla jsem si nožky na stůl, položila ruce na břicho a najednou jsem to ucítila 😵 však neboj, u tebe to taky brzo bude......u mě už to teď nejsou moc kopanečky, ale pořádný kopance, roztahuje se tam tak, že mě pořád dloube, až to bolí, nejbolestivější je když mě dloubne do třísel, to vždycky vylítnu 😀 ale to taky poznáš 😉 😵

svoja
6. zář 2009

ja pridam fotky nasich do alba, at se pokochate🙂 pro nase to bude prvni vnouce, pro tchanovce uz treti...

to brisko...je pravda, ze vecer me prijde jednou takovy🙂 a rano je zas mensi...ale uz ne o tolik, me prijde, ze ted roste fakt kazdym dnem🙂 a hehe, ty mas taky krasny brisko a vubec neni obrovsky, je akorat!!!....stejne je zvlastni, ze nekdo nema skoro zadny a nekdo ma velky a pritom maji treba ty holky podobnou postavu....a zas naopak treba tady ma album jedna maminka, ktera je silene hubena, uplna tycka a brisko ma pekny vylezly a pak jsou tady holky, kterym neni videt pomalu v sedmym mesici....

jo a ta jidla: jako ja jsem ted strasne na sladky...jsem za celej zivot nesnedla tolik sladkeho jako ted v tehu🙂 maso nejak zvlast nemusim....driv jsem ho jedna vic (i uzeniny a tak)

moncicak3
6. zář 2009

to já můžu teda jíst všechno, ale čeho bych se teď ujedla, prý se tomu říká chutě na konci těhotenství, tak každý ráno si musím udělat granko a k tomu si rozpeču dva rohlíky a mažu si je silnou vrstvou obyč másla, to máslo bych mohla i samotný 😀 😀 😀 švagrová ta na konci těhu jedla nahusto mák, pytlík měla na dva dny a tchyně ta prý jedla na konci těhu ty neumletý zrnka kávy......to jsou chutě teda co 😀

Hehe vy se máte, že jedete výletit, to my už nikam nevyrazíme, teď hodně odpočíváme a připravujeme se na příchod prcka 😉

moncicak3
6. zář 2009

Svoji jj stejně jako ty, za celej život tolika sladkýho jako teď v těhu jsem nesnědla, i když teď už to není takový....a maso i uzeniny jsem dřív taky jedla víc 😉

s tím bříškem je to fakt asi indivindi...ségra čeká druhý a já mám větší bříško než ona a přibrali jsme obě stejně 12kg a ona je ještě o týden těhu víc......je fakt, že jsem tu viděla album, kdy měla maminka asi hodinu před porodem a měla minibříško 🙂

svoja
6. zář 2009

je to tam...

MONCI a nepamatujes se, kolik jsi pribrala tak v tom 24-25tt???