• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
ahojky Efi.-))jeee tak se mějte pěkně, Davídek krásně povyrostl....pěkně se staráš....
děkuju za uvítání holky:slight_smile:
hehe:jojo to je povinný ten praktickej.-)...ty jo já jsem ráda že je nakonec mam, páč se už opravdu do ničeho nevejdu a musim si nakoupit velký trička, páč je mam všechny do půli pupku:grinning:D
8. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki:zdravim jak jde snaženíčko:slight_smile:
8. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak někdo na konci 16. týdne pupík moc nemá, ale myslím si teda, že to jsou spíše vyjimky... ono i když moc vidět není, tak to tlačí do podbřišku a za chvíli docela bolí břicho, takže nic moc no...
no a já jsem zrovna ten typ, co na ní je pupoň vidět už od začátku... .) ))

já myslím, že to chlapce jen tak nepřejde no... má svůj svět jinak vymyšlenej :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:.....:slight_smile:))má svůj svět je super.-))))no já ještě do toho 19tt mohla nosit moje hadry, ale pak to vyskočilo a najednou tam chybělo 5cm:slight_smile:
8. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já už to tu psala.. přibrala jsem před těhotenstvím... takže už jsem se do ničeho nevešla...

za těhu jsem zatím nabrala 1 kilo, takže tím to být nemůže.... holt jsem nabrala předtím, tak už jsem nemohla čekat, že se do toho vlezu no... :(((((
8. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
verled: no poslední znažení zase nic, ale neva, tak pokračujeme, nakoupila jsem ovulační testy a uvidíme...)

hehe: to s tou výbavou je hezký..:slight_smile:)))

verled: taky je možná dobrý si koupit ten pás na bříško a můžeš nosit i kratší trička..:slight_smile:
8. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holky,tak na vas jkam,dneska moc casu nemam pojedu za maminou,ale malej si tu hraje,tak mam trosku cas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tu zrovna nikdo jako na potvoru :unamused: :wink:
8. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahovka: Ahojky moc Vás oba zdravím..:slight_smile:
8. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
á BLAHU no tak když jukáš, tak máš něco napsat čéče... když už tě mineme, tak abysme si aspoň početly .)))) koukej příště napravit :slight_smile: s Ondráškem se opatrujte :slight_smile:

NUKI tak snad ovutesty pomůžou... ale každopádně bych na to od 11 - do 20 DC vlítla obden a je téměř nemožný, abyste TO minuli :slight_smile:, ale aspoň budeš mít jistotu, že Ovule probíhá :slight_smile: :dizzy_face:
8. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
žjéééé snažení... krása... já už ani nevím, co to je sex.... :slight_smile:)))
8. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: díky za radu :slight_smile: no jestli to teda zvládnem..:slight_smile:
neboj zase to přijde..:slight_smile:
8. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI jasný, že to zmáknete! .) tak dobře - aspoň od 12-18 DC :slight_smile: to zmáknete určitě :slight_smile:))

no by mě zajímalo kdy... manža se mě asi nějak bojí či co... :(((((
8. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a počkej až bude pupek větší a větší... to se mi o tom bude už jen zdát :slight_smile:)))) mno jo no... není každej rok posvícení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: ano prosím, provedeme..:slight_smile:))

:grinning: :grinning: :grinning: příští rok je taky rok..:slight_smile:

no jo chlapi se asi bojí, že by mu ublížil.:slight_smile:
8. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak stážista už nasadil sluchátka :slight_smile:))) asi mu ani moje hudba nevyhovuje :slight_smile:)) mno joooo ta dnešní mládež :grinning: :grinning: :grinning:

jjj provádějte užívejte a já vám budu tichounce trošičku závidět :slight_smile:)))

no asi jo... to víš, nejdřív byl ouplně paf z toho krvácení, pak zas, že ta placenta je přes děložní hrdlo... tak je ze všeho vyjukanej... já ho chápu, i já jsem (jsem fakt čekala, že tyhle věci budu snášet o něco líp)... ale tak čas od času by mi nějaký to dvoření a svádění udělalo dobře to víš .)
no a nechci vidět až porodíme, to už o mě jedině zakopne :slight_smile:))) ale dejme tomu, že dlouho mi to bude jedno, neb budu nevyspalá a hotová :slight_smile:)) no a můj drahý též - ještě by měl v tý době dokončovat diplomku, takže budem asi rádi, když se občas aspoň v klidu přitulíme :slight_smile: :sweat_smile:
8. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: tak to jo, po porodu asi budete mít dost oba, a jestli ještě dodělává diploku, tak to mu nezávidím.....:slight_smile: ale určitě to v pohodě zvládne..:slight_smile:
8. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no měli bysme rodit na konci února, začátkem března a on koncem března tu diplomku musí odevzdat... tak snad už bude jen ladit... :slight_smile: a z tý největší části už bude hotovo.... ale zatím nesepsal ještě nic a vybral si celkem těžký téma, kdy se ushání kvůli podkladům... tak jsem na něj zvědavá na kluka ušatýho.... já budu asi celý vánoce přepisovat a datlovat, abych mu trochu pomohla....
8. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: aspoň se nebudeš nudit a budeš odpočívat..:slight_smile:
8. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se normálně už teď těším na vánoce... to je zvláštní... akurát teda nevím, jestli pojedem k našim... jsou zvyklí, že jsme tam každej rok a teď s pupínem nevím nevím... .)
8. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si Vánoce ještě nepřipouštím, ale někdy si říkám, že by bylo hezký už mít mimi v bříšku...:slight_smile:
8. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI to jsem si ještě před časem říkala taky... a už je to tu a mám pocit, že jsem ani nestačila mrknout.... držím palce, ať se ti to splní!!!!!
8. zář 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ehe: moc díky....za chvilí mizím...:slight_smile: měj se krásně.:slight_smile: papa
8. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ahoj holky :slight_smile:
Jsem ráno začala kojit v pět a usnula jsem u toho..malá vždy začala křičet, tak jsem jí tam to prso strčila, a pořádně jsem se vzbudila až v osm :sweat_smile: :sweat_smile: tak nevím, jestli se najedla, ale asi moc ne :grinning: :grinning:
No a za chvíli se určitě zase vzbudí i když něco měla ještě v půl desáté...snad se odpoledne vyspím..
8. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI páááá ahoooj :slight_smile:

ANGE hoj holka zlatá.... krásná technika kojení :slight_smile:)) :wink: :wink: :wink:
8. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem tu opravdu sama... ach ach PROSTEJKO.. kde pa siii??? /////
8. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ten stážista nic nejí ani nepije.... jsem zvědavá, kdy mi tady skolabuje... :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šmarjá já mám zas hlad... :(((
8. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a budu vám sem asi psát samý nezajímavý zprávy... nějak nemám s kým povídat... sparing partner se flákotí v centru a já tady mám extratichýho stážistu :slight_smile:))))
8. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooj :dizzy_face:

tak jsem tu, byla jsem na posledních odběrech krve, 4 zkumavky :grinning: ale už naposledy a navíc jsem dneska zaregistrovala naši nenarozenou dcerušku k dětský dr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže jsem navýsost spokojená, ale hroooozně utahaná, takže si jdu oddáchnout :wink: :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek