• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
ahojky!!

hehe valeni uprimne zavidim...ja uz jsem totalne hotova..at uz je Davidkovi aspon rok!!nebo at uz se mu trochu srovna rezim,protoze jinak asi brzy umru unavou :rolling_eyes:

bae tohle ptani znam velice dobre :slight_smile: to bylo to samy u me a jeste jak jsem deset dni prenasela a byla v ty nemocnici tak to uz jsem fakt myslela ze z toho zmagorim...ocq jsem si vypnula snad uz ve 37tt a pak uz jsem ani na sms neodpovidala :slight_smile:
12. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL :slight_smile: ahoooj :slight_smile: no byli jsme na jedný zřícenince :slight_smile:)) je to tady tak 5 km, takže fakt minivýlet... kdybysme tak dlouho nebloudili, tak už zpátky už dávno :slight_smile:)))) :grinning:

jj EFI to válení si musím užívat a taky výlety... takže prohledávám internet a vyrobím si aspoň nějakej plán... ať toho trochu objevíme a víme kam tady pak s prckem jezdit :slight_smile:) a nenudíme se pořád na jednom místě.
EFI a co M.? tenhle víkend moc nefunguje? mohl by vzít prcka ven, aby ses trochu prospala...
12. zář 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je spravny ze vyrazite do sveta a at si pak zvyka i prcek :grinning:
12. zář 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hehe Milan byl dneska dopolko v praci a odpoledne se o malyho staral a i uklizel,ale malej skoro cely odpoledne nespal,takze jsem nespala ani ja..ja prave myslela ze malej usne a pujdu si lehnout a Milan ho pak bude v kocaru udrzovat ve spanku,ale on od 12 hodin vubec nespal a ted taky nechce usnout :frowning2: Milan ho prave uspava..a itra ma zase prijet navsteva podivat se na malyho a dopolko jedem k veterinari,takze zase nic nenaspim...a hlavne je malej hroznej trapic,usne budto jen u prsu nebo v kocaru a v tom kocaru to taky neni moc slavny
12. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás odpoledne taky nic moc..mám pocit, že jsem jen buď měla prso venku nebo tu byla návštěva..takže malá taky moc nespala..
12. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky to mě mrzí, že jste unavený... snad se to časem zlepší.... no jsem zvědavá na sebe.:(

těhulky sím vás - v čem plánujete chodit oblečený až bude fakt zima??? .....
12. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKO pohodlny boty, tehu rufle se sirokym pasem, a jinak to, co pred otehu...trika a svetriky (nosila jsem hodne ty zavinovaci nebo zavazovaci) a asi budu muset zakoupit nejakou bundu nebo spis kabatek....videla jsem i par sikovnych inzeratu....
12. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
MAMINKY jeee, to je mi lito, ze jste unavene!!!! snad se to brzy srovna!!!!
12. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hezky popis odpoledne :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste se musim pochlubit...Barunka je ted hrozne ziva, porad se mrmoli v brisku, kope az me skace cele bricho:slight_smile: Je to taaaak moc uzasnej pocit...ja se z te lasky asi pominu uz ted:slight_smile: Si pamatuju, jak jsem nechapala kamaradku, kdyz byla tehu a porad si hladila brisko....a ted bych nejradsi mela cely den ruce na brise nebo pozorovala jak se hybe:slight_smile:
12. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, to je ostudna dochazka:slight_smile:

Holky, ja jsem asi nejaka nastydla...nevim teda odkud, ale je me hrozne...boli me v krku, mam silenou rymu, boli me hlava, cely telo...jsem slaba jak moucha...stridave zima/teplo...chjooo :frowning2: :frowning2: Asi pujdu zitra k dr.... :confounded: :confounded: ...no a taky nemam chut k jidlu, coz je ted u me dooost divny:frowning2:

Jinak...trosku jsem si zase hrala s albickama:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=433325&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=318434&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
13. zář 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji jůůůů :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny....tak jsem ráda, že tenhle víkend končí....jsem úplně vyřízená z toho malování a z toho uklízení potom :confounded: zítra mám odpočinkový den, protože fakt nejsem schopná nic dělat....

Svoji, pěkně se výbavička rozrůstá a bříško roste jak z vody :wink: :dizzy_face:

Anget, Vendulka je nááááádherná :dizzy_face: a jak krásně už drží hlavičku, z toho jsem úplně unešená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci ona tohle dělala už v porodnici, ale prý to byly reflexy..tohle už asi nebudou..
13. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONCI diky a odpocivej:slight_smile:

ANG diky....krasny plenecky, to bude Vendy krasavice:slight_smile: a hlavne je moooc rozkosna:slight_smile:

Lezim s horkym cajem...je me bidne:frowning2: Snad to Barunka neciti...
13. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji doufám, že ti bude brzy líp...
Monci a ty taky odpočívej..
13. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám jak děti nespí..my dnes taky ne..pořád je malá vzhůru ani v kočáře na mega dlouhé procházce nechtěla spát..vždy jen nachvilku zadřímla a hned byla vzhůru..no jsem zvědavá na noc :unamused:

Přeji všem zítra krásný začátek nového týdne :slight_smile:
13. zář 2009 ve 22:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

Svoji tak co už je ti líp? Mě chtěl manža odvézt na pohotovost s těma zádama, protože jsem se nemohla vůbec hnout, brečela jsem bolestí, tak mi záda natřel francovkou a trochu namasíroval, zkusila jsem usnout a dneska už je to trošičku lepší....ale přísahám, že už nic těžkýho dělat nebudu :frowning2: je to šílená bolest, levou ruku nezvedu, no je to děs, jsem to trochu přehnala s tou prací no :confounded:
manža už mi zakázal i věšet prádlo, že to prej už ten měsíc a něco vydržím, tak mám se vším utrum....

holky maminy, chtěla jsem se vás zeptat, jestli má cenu pořizovat prckovi tu hrazdičku? uvažujem o ní, ale ještě nevíme :wink: poraďte sím....
14. zář 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co Bae? Včera tu nebyla......má na ní někdo číslo, aby dala případně vědět?
14. zář 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem :dizzy_face:

tak já se vám i s miminkem hlásím po týdenní pauzičce... docela jsem si to užili, pořádně si odpočinuli, doma udělali zase kus práce a teď už sedím zase v kanclu.... mám tu toho docela kupu na vyřízení, nemám vůbec čas dočítat, takže šup sem s novinkama...... kdo porodil, kdo objevil //, už má ZUZKA potvrzené těhulenství? a jak se vlastně všichni máááááááááááte :grinning:
14. zář 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás žádná změna, jen prcek už se pěkně rýsuje a bříško vylízá, musím vyfotit, nějak jsem to teď flákala :sweat_smile: a jinak je nám moc fajn, nic nás netrápí a ve středu jdeme na kontrolu :wink:
14. zář 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak stále nic :pensive: :slight_smile: Zítra jdu do poradny a jestli mi řekne,že se uvidíme ještě příští týden,asi mě na tý koze už fakticky klepne :grinning: :grinning:

Monci,no tys tomu dala,hlavně že to odnesly teda "jen ty záda!"

Ahojky Prostej,těším se na fotečku pupíka :slight_smile:

Tý jo,maminy,vy mě strašíte s tím nespaním :unamused: Snad se to brzy srovná a bude líp :wink:

Svoji,hezká albíčka :slight_smile:
14. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!

tak ja mela dneska v noci mega hodnyho Davidka :grinning: spal od pul 9 do jedny a pak jsem kojila zase az v pet...taky uz me uplne bolely prsa a mela jsem je hrozne nality,jak jsou zvykly na dve az tri hodiny kojeni,tak to byl pro nezvyk...a ted jsem ho nakojila a zase spinka u nas v posteli...vcera odpolko taky docela spal,byla u nas navsteva takze si ho chovali takze usnul...a zkouseli jsme koupat vcera dyl az kolem osmy hodiny,tak jestli je to kvuli tomu ze tak v noci spinkal,tak je to super!!dneska koupeme zase dyl a uvidime...doufam,ze u se srovna a bude to jen lepsi a lepsi..dokonce uz zacina i povidat a smat se

bae jak ty se citis??uz bricho jen tak tak neses co??koukam,ze jsi na tom stejne jako jsem byla ja...tak doufam,ze se prcek umoudri a pujde ven sam a ne aby jsi prenasela...mooooc ti to holka preju aby jsi uz zacala rodit :wink:

prostej a jak ty sis uzila volno??

monci my mame hrazdicku po sestrence takovou starsi jen obycejnou a novou kupovat nebudem,dam ho vzdycky na deku a je to...a myslim,ze by to byla dobra vec koupit ji pokud nemas vubec zadnou,myslim,ze ti to pak i hodne pomuze,pokud si tam prcek bude hrat,udelas pak i treba obed nebo si neco uklidis :wink:
14. zář 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu na sebe hodit domaci ubor :slight_smile: a najist se a prijdu...dokud malej spi
14. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Efi,jé tak to je super,že jste se v noci aspoň trochu vychrupcili!!Já mám v plánu taky koupat až dýl,teda hlavně kvůli manžoj,dělá každý den do šesti,tak aby si prcka trošku užil a chvástá se i tím,že ho bude koupat,tak jsem na něj zvědavá :wink: :slight_smile:
No,dnes jsem 39+2,tak snad to do tý soboty dopadne,taky bych nerada přenášela.Jinak se cítím celkem fajn,akorád mám pěkně nateklý nohy a ruce a funím už jak lokomotiva :slight_smile: ..a cítím,že pupík už je Kryštůfkoj malej :confounded: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj BAE :dizzy_face: tak držím palec, aby se malej brzo rozmyslel a nepřenášela jsi :wink:

EFI ahooooj, no vidíš, jak jste si s Davídkem vytvořili nějaký režim, uvidíš, že to bude lepší a lepší :wink: a jinak já jsem si volno opravdu užila.... byla jsem vyřídit něco kvůli škole, ale jinak jsem byla u babičky a byla jsem hýčkaná jak princezna :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj bae je to hroznej nezvyk se takhle pekne vyspat a jeste jsem si za vikend krasne odpocinula,teda hlavne vcera,protoze Milan se staral o malyho,ja vzdycky jen nakojila a vetsinou se pak staral on...jen at se chlapi pekne staraji...ono to chce,pak si vazi toho co delas...me Milan taky ze zacatku rikal,ze nechapu proc jsem tak utahana kdyz jsem doma a staram se vlastne "jen" o malyho,pak jsem mu to dala pekne sezrat o vikendu,v noci jsem ho budila aby pomahal a pres den makal jen on a byl uplne hotovej :slight_smile: takze nech pekne manzu at maka :slight_smile:

no bae ja myslela ze mi taky bruch uz pak prdne...mela jsem ho napnuty jak tetivu :grinning: a myslela jsem ze uz fakt prasknu,ale jak jsem chtela aby byl malej co nejdriv uz venku,ted bych ho zase brala nekdy do briska :grinning:
14. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak jsi na tom prostej vubec se skolou??delas ji nebo jsi prerusila??jo tak hyckana bych taky chtela byt :grinning: ale myslim,ze o tom si ted muzu nechat jen zdat..jen si to prostej uzivej...zaslouzis si to :wink:

a holky cim dal vic se ujistuju,ze Davidek bude jedinackem :grinning: jedno nam bude bohate stacit
14. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI nakonec jsem přestoupila, takže to budu dodělávat, ale na jiné škole..... a zatím to vypadá nadějně, že je tam s nima dobrá domluva, nic pro ně zatím není problém, takže snad to nějak doklepu :wink: a hýčkaná jsi určitě taky byla EFI, neříkej, že neeeeee :grinning:
14. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek