• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Jo holky a už několikrát mi říká grrrr :dizzy_face: Já na Jaňuláčka pořád grrrrčím :grinning: a jak se snaží tak jí to i jde..a na tátu se už dvakrát usmála alena mě nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. zář 2009 v 10:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC ty jsi pro mě velká inspirace nenechávat si to říct a rodina mě v tom podporuje, takže nemusím čekat dotazy typu, co to bude :wink:

SVOJI ahoooj, to je mi líto :confounded: tak se běž pořádně vyležet :wink:

ZUZI jsem teda odhodlaná zatím nenechat si to říct, jak říkám SAC je pro mě velká inspirace :grinning: já se stejnak znám, že v mým případě kdybych to chtěla vědět, tak se mimi buď nebude chtít ukázat nebo mi řeknou že to bude holka a na porodním sále pak, jééé, on je to kluk :grinning:

s tím doktorem ZUZI no je to na palici, ale je fakt, že na ten UTZ musí být ten doktor pořádně proškolenej a je asi lepší jít k některýmu, kterej to dobře ovládá :wink: tak seber odvahu a uvidíš, budeš spokojená :wink:
14. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
SACVÍ: děkuju :dizzy_face:
Teda, je to holka, má ráda mužský... :grinning:
14. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím úsměvem to je jasný SAC... je to ženská, ta se na ženský usmívat nebude :grinning:
14. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem holky přidala do albíčka pupík..mamka říká,že mi trošku kleslo,ale nevím teda :slight_smile: :confounded: :confused:
14. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když já jsem po tom mimoni změnila doktora a ten starší mi byl strašně sympatickej! Je to kolík, samej vtípek a to já mám ráda. Nesnáším nemluvy, co se na člověka ani nepodívaj. Tak uvidíme.

Jo....a pod pupkem se mi udělal nějakej špek.... že by tak brzo??? Tlačí mi i kalhoty. Tak snad holky z disk.o mimoděl.těhu nebudou mít pravdu....že čekám dvojčata! To bych byla prvníz PRvosenek, co má těhu gatě už v 2.měsíci :grinning:
14. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky, tak to já zas jsem moc ráda, že to vím a nidko jiný ne, i když, manžel to neví, ovšem je přesvědčen, že je to Amálka :wink: Já mu to nevyvracím, ať si počká :grinning:

zuzi: vydrž, vždyť beztak by tam dříve mudr nic neviděl a ještě bys byla vyděšená
14. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE úžasně udělanej pokojíček :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: a na bříško jsem mrkala je krásný, ale mě se teda nezdá, že by kleslo :pensive:
14. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Zuzi,já si taky kupovala těhu kalhoty docela brzo,vadilo mi,jak mi tlačí ty normální pupík :wink:
14. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI uvidíš no, třeba ten mladej bude dobrej :wink: já bych šla už zítra, nevydržela bych to :grinning:

a s tím špíčkem, to je normální ZUZI, taky jsem měla pocit, že v 7. týdnu budu pořizovat těhu gatě a třesky plesky tak jak bříško vystrčilo růžky, tak je zase zastrčilo :grinning: :grinning: :grinning: takže je to úplně normální, myslím, že mimi tam bude jedno a špíček zase splaskne :wink:
14. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na těhu gatě mrkala holky v pátek v CA a naprosto mě tam dostaly jejich těhu lacláče :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej,děkujeme za pochvalu pokojíčku,jsme si včera trošku hráli,už se nemůžem dočkat,tak vymejšlíme kravinky :grinning: a s tím pupíkem nevím no,je to taky podle toho,tak se prcek zrovna navalí..a jemu se móóóc líbí nahoře u žeber :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE fakt krásný :wink: no a je jasný, že malej se tam vrtí, tak to může být každou hodinu jinak :grinning:
14. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE: taky mi to bříško přijde stejný.... a pokojíček je krásný, jenom tam chybí to miminko :dizzy_face:

Tak to je fajn, jsem se lekla že snad čekám slona :grinning:

PROSTEJ: lacláče, do těch by mi nejradši narval manža. Já teda radši budu koukat po normoš riflích s pásem.... ale co...niky neříkej nikdy.
14. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene...půjdu v pátek, to budu 6tt+0. TO už vydržím. :wink:
14. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a my jdeme kakat :grinning: Zatím ahoj a mějte se kráásně :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI já taky mrkala po těhu kalhotech s tím širokým pásem na zimu, ale ty lacláče mě prostě dostaly :grinning: a musím teda říct, že jsem si je cvičně zkusila a cítila jsem se v nich líp a přišlo mi, že mi i víc slušely :grinning: :sweat_smile: ..... ale zase si říkám, že na zimu budou asi lepší kalhoty s tím pásem vysokým, abych měla zakrytý bříško a záda a tak.... no uvidíme..... :wink:
14. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
baes: pokojíček fajnovej, ale že je růžovej pro klučíka?
14. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si taky vždycky říkala,že až budu jednou těhu,koupím si lacláče,ale přijdou mi praktičtější ty normální kalhoty...kvůli tričkům,svetrům a tak...

Jinak jste mě teda moc s tím mým pupkem nepotěšily,no jo,holt neklesá,neklesá :grinning: :grinning:
ZUZI tak v pátek budu držet všechno co mám :wink:

SAC :grinning: tak papa :dizzy_face:
PROSTEJ vitej doma:slight_smile: uz tady bylo smutno, ale hlavne strasny mrtvo:frowning2:

SAC to ja te teda obdivuju, zes to vydrzela...ja bych to nevydrzela ani za nic....pokud me bude lip, tak ve stredu jedem na ten 3D a tam uz to budem vedet 100pro...jestli to nakonec bude chlapecek, prodavam celou vybavicku:slight_smile:

ZUZI na ni kasli...jsi tehule, uzivej si to!!! Ja jsem zas nekdy rozpacita z meho dr, on tak jako moc nemluvi...treba na pohyby se me nikdy nezeptal, k tvrdnuti bricha me nic nerekl...co pise do prukazky a jak to vypada me taky nerika....

add atk...ja uz taky nechci hormooony...je to fuj fuj....videla jsem na vlastni oci holcinu, ktera ochrnula z atk, kolegyne mela embolii a malem umrela...
14. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal,ona to byla dřív pracovna a teď jsme z toho udělali pokojík..a nechce se nám znova malovat,tak jsme nechali růžovou a až bude Kryštůfek větší,tak to přemalujem..teď je to asi fuk,aspoň je to barevnější..manža sice tu růžovou pro kluka taky nemůže zkousnout,ale odmítám malovat :sunglasses: :grinning:
14. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj BAE a mě třeba přijde, že pro mě, když budu většinu času těhu v zimním období bude lepší mít ty těhu kalhoty s širokým pásem, aspoň bude prcek v teple :grinning:
14. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI tak smutno vám bylo :grinning: :grinning: :grinning:

BAE já myslím, že Kryštůfkovi to bude úplně jedno, jestli je to narůžovo nebo namodro nebo nažluto nebo jak..... :wink:
14. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE hezkyyy:slight_smile: no nase mimi, jestli bude chlapecek, tak bude nosit ruzovy obleceni asi tak do roka, tak to mas fuk:slight_smile:
14. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to obleceni...ty dvoje rifle z mmb jsem prodala...ted mam ty jedny za tech 1200 a jsou uplne bombovy...jeste jsem si koupila v tom sekaci ty HaM, ale ty se jaksi nejak vytahly, takze me padaj a jsou me velky, tak je asi jeste schovam...:frowning2: Laclace jsem taky videla....ale ty bych asi nenosila...
14. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě viděla jednu těhulku loni tady v práci chodit v lacláčích a ještě v šatovce a vypadalo to fakt suprově..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně pak s velkým bříškem jí to hrozně slušelo..... ale ona byla s velkým bříškem v letních měsících..... no uvidím ještě, ale jsem rozhodnutá konečně něco koupit, protože už pohodlně obleču jen asi dvoje kalhoty... zbytek nemůžu mít, páč mě tlačí :confounded:
14. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji,bude to holčička :wink: :dizzy_face: .Já taky na 100% počítám s tím,že budeme mít chlapečka.mám všechno modrý na na většině věcí jsou autíčka,nebo letadla a táák :grinning: :slight_smile: ..musíme těm mudrům trochu věřit,zase tak často se (doufejme :sweat_smile: ) nepletou :wink:

Já jsem nakonec ráda,že jsem si nekoupila ty těhu lacláče,v normálních mi bylo fajn..a pořád vlastně je :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ja uz jsem svoje kalhoty vzdala, jsou uz zabalene a uklizene a vytahnu je az zhubnu po porodu:slight_smile:
14. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE no jako nekde si je sem ta vzit...dobry...ale chodit v nich do prace? bych si pripadala jak krtek nebo strycek pompo:slight_smile:

PROSTEJ...jeste me rekni prosimte....jak to vidis podle pupku myho....?
14. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek