Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
14. zář 2009

jinak pejscisouhlasím s hehe......... 😉 a gratuluju k "šplouchání".-)...
amal:a proč ti přijde mamka za foťákem daleko??mě to přijde v pořádku tahle fotka, pes když je vychovanej má respekt.....a za foťákem je dost blízko podle mě....

hehena
autor
14. zář 2009

holky achjo... tak já zas musím předat noťasa... moc vás zdravím a mějte se fajn! snad budu mít brzo svůj počítač, abych to tady mohla zas rozvýřit 🙂))) 😀 😵

tak pááá 🙂

hehena
autor
14. zář 2009

i já myslím, že mamka je dost blízko... zvlášť když se dítě teprve plazí a pes je zády, to mu to dítko nemůže udělat téměř nic.. navíc labrouši a retrívři jsou fakt velice splachovací....

VER děkujuuu, snad je to opravdu ono a bude to intenzivnější 🙂

prosteja
14. zář 2009

HEHE jasně, jde o názor, já to chápu 😉 a pejska máš vycepovanýho a máte fakt vhodnou rasu, když na ně dáš trošku pozor, tak to bude ok 😉 já se na to dívám trošku jinak, že mám třeba takovou hnusnou zkušenost z rodiny no 😔

na šplouchání už se těším, fakt se budu muset začít nakládat do vany......ale já mám toho mimíska hooooodně hluboko sakryš 😖 uvidíme no, kdy ucítím nějaký vlnění já 😀 a HEHE díky za odkaz na foto, mrkala jsem o obědové pauze a super, máte se tam asi parádně 😵

a s tím strkáním věcí do pusy, no jasně, nemusíš uhlídat všechno, ale asi se hodně snažíš...... mě třeba nevadí jak tu někdo psal, olíznout dítěti dudlík, když mu vypadne nebo takový věci.... ale myslím, že na to, aby strkalo všechno co najde na ulici do pusy, na to si dám asi pozor 😖

eeefffaaa
14. zář 2009

no a ja mam jit k segre na kafe..byli jsme domluveny na jednu hodinu,ale malej jak naschval bude spat 😀 😀 😀 takze nez se vubec vzbudi,pak najist,prebalit ustrojit,takze tam budu nejdriv ve dve 🙂 ale to je vzdycky tak,kdyz se chci najist probudi se,kdyz chci nekam jit tak spi jak zarezanej 😀

hehena
autor
14. zář 2009

holky nestíhám nestačím 🙂))) zdravím EFI i ZUZI 🙂 děkuju ZUZI - za chvíli tě to taky čeká 🙂

chjo bude mi teskno.... už fakt musím pá....

PROSTEJ tu zkušenost z rodiny chápu, ale nejde to teď kategorizovat..... bohužel se to občas stane. nejsem naivní a může se to stát i nám... ale věřím, že naše pejska by spíš vyjela a dítě by se leklo, pochybuju, že by kousla a když si dám záležet na to jejich sžívání, aby pes nebyl odstrčenej a nežárlil - jak píše EFI, tak je minimálně pravděpodobný, že by zaútočila...

tak se opatrujte 🙂 😵

eeefffaaa
14. zář 2009

hehenko mej se krasne!!

prosteja
14. zář 2009

HEHE jj........ měj se mooooc krásně a zase na nás přijď juknout 😉 😵

verled
14. zář 2009

hehe:no přeju ti to.-)i když já po tomhle prvnim bublinkování pak měla pauzu asi až do toho 20tt🙂
prostej:nic si z toho nedělej mě poprvé kopl až po tom 20tym tejdnu🙂ty bubliny jsou jako když ti kručí v břiše, ty kopanečky jsou daleko lepší.... 😉..paaa
ahoj efi🙂..je no vidíš jak ti to maminkování jde pěkně od ruky a tyhle naschvály dělá snad každý mimino🙂))jako by to cítilo🙂

prosteja
14. zář 2009

EFI to jsou zákony schválnosti 😀 😀 😀 to umí snad každý dítě nebo co

VER no já s nějakejma velkejma pohybama nepočítám, až tak kolem toho 20. týdne 😉 uvidíme, jestli nějaký bublinkování přijde dřív nebo ne...... nějak to nehrotím, však se taky dočkám ne? 😀

zuzka.o
14. zář 2009
prosteja
14. zář 2009

téda tady je zase mrtvolno 😀 😅

ZUZI no super...... teda kde už má člověk nakupovat, to je děs..... těhule nejí zrající sýry, dávají na sebe pozor a pak si koupí "neškodnou" slaninu a je zle...... 😖

zuzka.o
14. zář 2009

Taky jsem koukala jako blázen. Odteď uzeniny kupuju jenom v dobrý masně a ne v marketech. By se z toho člověk poprděl! Nikde není jistota.

prosteja
14. zář 2009

ZUZI úplně nejhorší ale je, že i v dobré masně se ti tohle může stát..... ☹ jestli berou od podobných dodavatelů a nevyrábí si to přímo sami...... no je to fakt hrůza, já to nechápu, že na to nedávají pozor.... těhule, aby se pak pozorovala jako blázen....... jak tam třeba psali o tom bolení hlavy, slabém průběhu chřipky.... no děs fakt 😖

zuzka.o
14. zář 2009

Já tady u nás chodím už jenom do jediné, je to prodejna masokombinátu u nás, takže snad ¨tam bude vše ok. Teda, já jsem masová a nedovedu si představi, že bych si nemohla koupit šunku!

http://www.novinky.cz/krimi/178955-muz-mel-teme...

to je strašný!!! 😲 😲 😲

prosteja
14. zář 2009

ZUZI nic jiného nám nezbývá..... sami si to zkontrolovat nemůžeme, když si něco přineseme domů...... to je na tom to nejhorší...... já třeba uzeniny kupuju tam u nás taky přímo od výrobců z masokombinátu, ale vím prdlajs jestli se tomu dá věřit nebo ne... já už dnes nevěřím nikomu, jenže to bych si zase nemohla dát vůbec nic 😅

to s tou holčičkou jsem četla........ síla fakt 😢

zuzka.o
14. zář 2009

Přesně tak. Chtělo by to nějaký přístroj, pod který se ta dobrota dá a on nám pípne buď červeně, že neee...nebo zeleně že anoooo.... to by bylo terno! Ale jak tak koukám, mám dneska pěkně praštěný nápady!!!

Rvu tady do sebe oběd...moje vyhlášené špagety s omáčkou boloň a miláno dohr...... a nějak mi to nejede. Od kdy můžu čekat nevolnosti? Protože teda abych já do sebe něco soukala je divný! to se běžně nestává! 😕

prosteja
14. zář 2009

anebo si třeba kupuju tady v jídelně strašně dobrý obložený chleby, vím, že si je tu dělají čerstvý přímo oni, ale zase, vím prdlajs kde ty suroviny nakupují...... 😖 a ani oni nemají podle mě možnost si zkontrolovat, jestli je to nezávadný ty potraviny........ stejně tak to Tesco, ne že bych se jich chtěla zastávat, mají určitě trošku jiný možnosti než nějaká maličká výrobna, ale prostě nakoupí maso, uzeniny a tak a už od výrobce očekávají, že to bude v pořádku, když to není po datu trvanlivosti.... no nevím, jak to tam chodí, ale je fakt, že dneska aby se měl člověk na pozoru úplně všude 😔

prosteja
14. zář 2009

ZUZI no takovej přístroj, to bys byla hotová milionářka 😀 😀 😀 a neboooj, takovejm nápadům se pak prý říká těhotenská demence 😀 😀 😀 a postihuje to prý i partnery 😀

ZUZI tak mě přišlo, že prvních 14 dnů až 3 týdny od zjištění // na testíku mi bylo naprosto fajn, vůbec jsem se necítila jako těhotná no a pak to přišlo, je to hrozně individuální, někdo má nevolnosti dřív, někdo později 😖 je taky možný, že jak jsi nafouklá, tak máš trošku zmenšený žaludek a sníš toho míň 😉

verled
14. zář 2009

holky to si nebvyberete, já to říkám pořád, že i to hlídání je zbytečný, dát si na co máš chuť, prootže to pak takhle dopadně 😀 😀 slaninu naštěstí nepapam🙂
správně holky, víme prdlajs, můžem jenom věřit že to je v pohodě.-)
zuzu:to je děsný!!!bych mu udělala to samý a pak ho počurala!!!no nevolnosti právě teď.-)))ale jenom do 3.měsíce.-)

prosteja
14. zář 2009

jj VERLED, kontrolovat si pořád co jíme nebo co děláme je jak vidno naprosto zbytečný 😅

zuzka.o
14. zář 2009

JJ, demence.....to je paráda! Už se mám na co těšit, sakriš 😀 Do května budu úplně mimo 😀

Když já se i do jídla musím nutit. Mám hlad, ale nějak se mi to nechce konzumovat..... tak nevim, třeba jsem zmlsaná 😅

verled
14. zář 2009

holky včera jsem šla kolem hermelínu a musim říct že to byl boj, nejenom že měli zrovna akci na sýry takže za dobrou cenu, ale já na něj měla takovou strašnou chuť, jenomže nechci smaženej já bych si ho prostě dala jenom tak samotnej🙂

prosteja
14. zář 2009

jj ZUZI to je normální... k těhotenství patří i nechutenství, aspoň ze začátku 😉 taky jsem měla takový období 😉

prosteja
14. zář 2009

VERLED já bych v tom neviděla až takovej problém.... pokud jich nesníš 4 denně.... 😉 já si občas kousek dám, i když je fakt, že teď v těhu jsem měla jen smaženej zatím 😉

verled
14. zář 2009

prostej:já bych si ho dala jenom na chleba s máslem.-DDto je děsný, ale asi to dam🙂

zuzka.o
14. zář 2009

Hmmmm.... hermelín...Pepa na grilu...to je lahoda! Máme v ledničce ještě 3ks ale bojím se je dát. Mám prostě blbej pocit...to jakože smaženej se může? 😕 🙂

zuzka.o
14. zář 2009

Tak jsem to spořádala, byl to boj, ale je to ve mně! 😀

prosteja
14. zář 2009

VERLED podívej co všechno ti hrozí z kupovanýho jídla o kterým si myslíš, že je nezávadný 😖 to jako že nechci strašit, ale myslím si, že jeden hermelín na chlebu s máslem ti nemůže až tak ublížit.... on toho vira může obsahovat, ale nemusí.... jen je tam zvýšené riziko výskytu.... třeba spíš ho najdeš v hermelínu než ve slanině...... 😉

ZUZI já ze začátku taky nechtěla, hrozně jsem si hlídala, co jím, jako tohle ne a tohle ne a pak jsem zjistila, že to stejnak nemá smysl..... ono ani nemá smysl tě tady přemlouvat ať si něco dáš, to za pár týdnů zjištíš sama, že najednou ten blbej pocit vymizí a jednou za čas si něco takovýho dáš.... jinak nevím, jestli smaženej se může nebo ne, nikdy jsem o tom neslyšela 😉

verled
14. zář 2009

zuzka.joo smaženej je ok🙂tepelně upravený je prostě dobrý, to se ta listerie jako zabije.....
prostej:moje řeč, co nejdřív si to přání splnim.-)))