• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Holky, objevila jsem super stranky, jsou tam 3D obrazky, tabulky, vybavicka, vyvoj...vsechno mozny...mrknete:slight_smile:

http://www.maminkam.cz/pro-maminky/
15. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko :sunglasses:

Anget, tak snad mě to brnění taky brzo přejde, je to takový nepříjemný.....

holky já jsem si tak uvědomila, že musíme jet zítra zamluvit ten kočárek, jsme na to úplně zapoměly :sweat_smile: aby nám přišel včas teda.....

Cat jj ruština je zajímavá, my ji měli povinnou 4 roky na základce a pořád si ji sem tam opakuju, abych ji nezapoměla...samo, že jsem pár písmenek z azbuky zapoměla nebo se mi pletou, ale jde to :wink:

Bae, tak budem moc a moc držet pěsti, tý jo, už tu bude za chvilku další mímo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatímky tu nikdo není, tak jdu posnídat.....
16. zář 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem :dizzy_face:

jen zdravím od snídaně, než poletím k doktorovi :grinning:
16. zář 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vás trošku dočetla...... HEHE s těma gaťatama mě to mrzí :confounded: to je fakt pech toto, na fotce vypadaly suprově, ale když jsou ti velký, tak to je naprd....... jinak NEXT je určo na Chodově :wink:

já teda skrz ty kalhoty vyrazím určo CA a HM a uvidím a vážně uvažuju nad těma lacláčema, ještě se zeptám doktora (jestli si vzpomenu :grinning: ) co si o tom myslí a pak se rozhodnu.... a koupím jedny pořádný v obchodě a pak zkusím mrknout na mimibazar na nějaký zachovalý :wink:
16. zář 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE držím palec, o víkendu tu budeme mít další miminko, hurááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to už BAE budeš ležet v nemocnici od pátku? já slyšela, že toho Hamiltona dělá normál gynekolog a až se to samo rozjede, tak jede ženská do porodky..... :wink:
16. zář 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT ty už máš v bříšku opravdu velkýho chlapáka :dizzy_face:

MONCI kočárek určitě vyřiďte a objednejte :wink:
16. zář 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak ještě k té dovče, souhlasím s holkama, raději bych si koupila nějaký lázeňský pobyt nebo něco takového a dalekou cestu neriskovala spíše z důvodu možných komplikací, jako je krvácení a tak..... já špinila všehovšudy jeden den, ale vyplašilo mě to pořádně, protože nebyl důvod abych špinila a nedokážu si představit, že by se mi to stalo na dovolené někde v cizích krajích....... pokud se ale někdo cítí, že tohle neovlivní a že mu to nevadí, tak proč ne, je to každého věc a stejně se k tomu stavějí i doktoři :wink:

včera jsem to taky myslela kvůli ZUZCE, která se na to ptala, že po dlouhé době se jim zadařilo, je to takové krapet vymodlené dítko a to bych neriskovala určitě nic a raději seděla doma na zadku, když to přeženu :sweat_smile: třeba já jsem taková, že by mi potom mohli zlatosvatě vysvětlovat, že i kdybych seděla doma, že by to nedopadlo dobře, ale já bych si to stejně vyčítala, že jsem nikam neměla jezdit, že se třeba něco špatného stalo kvůli tomu :confounded:
16. zář 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já budu vyrážet holky, tak nám držte palec, ať je vše ok :wink: po desáté bych se tu měla ukázat..... zatím papa :dizzy_face:
16. zář 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj Prostejko :slight_smile: tak držíme pěstičky, všechno bude v pořádku neboj :dizzy_face:

tak jsem právě objednala dva přítulníčky pro naši Terezku a její budoucí sestřenku Emičku a taky spirálku na postýlku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě chci pak objednat hrací kolotoč na postýlku :wink:
16. zář 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky,vcera uz jsem se sem zase nedostala,ty mrsky od kamaradky nam klido pido vyply pocitac :grinning: a ja to zjistila az pri odchodu za nasima,no pedikura super,nozky jsou jako nove.

Holky ja bych v tehu taky nejela nikam za sluncem do veder,nejsem ani fanda dovolenych u more s miminkem a batoletem,myslim,ze si clovek muze chvili takovou dovcu odpustit,ale zase chapu,ze je to trend a spousta lidi to dela.

prostejko a kde mame to brisko???ja mela taky gate z HM a CaA,no a ted mi lezi ve skrini,skoda ze jsi tak hujbena,mohla jsem ti je poslat a pujcit :grinning: mela jsi jist vic knedliku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tatínek jel na procházku s kočárkem a já jdu dospat noc, která byla hrozná :confounded:
16. zář 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky!

já frčím na gravid jógu, ale pak se tu ukážu :wink:

prostej: pěknou kontrolu a anget: dobrou nocku :dizzy_face:
16. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem včera manžovi koupil kotvičník, tak uvidíme...) uvařila jsem si kontryhel a dnes bude první testění na ovu..:slight_smile:)))
16. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj prvosenky!!!

Jé Amal Grividi jóga, to my tu nemáme:frowning2:nikdo to tu necvičí, škoda, já bych si dala jógu a mysl relax:slight_smile:)

Dneska jsme s mimi spinkali od 22h do 8.45:slight_smile:)kéž by si zvykl na tenhle režim:slight_smile:))to bych byla nejhappy mamina.-))
Jdu cvičit, pak se tu odpo ukážu..papapapapapa
Jo Hehe nejlepší jeany pro těhule mají fakt v HM a nejsou tak drahé, mají dost druhů a barev a velikostí, next bude drahej.....a nebo pak zkus special těhu obchody a butiky, ale to bude taky jen dražší:frowning2:
16. zář 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko: tak to mě mrzí, že to takhle dopadlo s těhu kalhotama..ale určo něco objevíěš v obchodě..:slight_smile:

tak jsem ted něco našla od autosedčkách tak koukněte http://www.babyweb.cz/Clanky/a3091-Novy-test-2009-Ctyri-autosedacky-propadly.aspx
16. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :slight_smile: , jsem tu nová, mohla bych se k Vám přidat? S přítelem se snažíme o mimi od dubna 2009
16. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Xav, jasně že se můžeš přidat, budeme rády:slight_smile:))vítám tě:slight_smile:)
16. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zas tu.....zdravím všechny a novou příchozí Xav :slight_smile:

Terez dneska kope tak, že to fakt bolí, hlavně do žeber.......

k těm těhu kaťatům....já mám dvoje těhu kalhoty, jedny pláťáky a druhý manžestrový a jiný už si pořizovat nebudu, už to v nich dochodím :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Xav:rády Tě vítáme mezi sebou..:slight_smile:))
16. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zpět holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a úúúúúúžasnej zážitek, byl to veliký utz, počítali jsme prstíčky a mrkali na mimi docela důkladně....... ale musím teď jít něco udělat v práci, páč mě volá šéf nutně, tak vám to pak všechno povykládám...

a večer dodám fotku miminka i bříška......

a zdravím ouplně všechny :grinning: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: tak to je paráda, že jste si to tak užili..:slight_smile:)) už se těšíme až nám to poreferuješ..:slight_smile:)) :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...tka se dneksa modlete aby tu chulijánovinu neschválili:slight_smile:))
vítám xav......
monci:ty jo, mě občas T´áda taky kopne že to až bolí....
16. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj Ver :slight_smile: jakou chulijánovinu? :confused: to se ještě těš jak to bude bolet později :grinning:
16. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verled: Ahojky, tak to bude potřeba na to myslet, ať to neprojde.. :frowning2:
teda ty miminka jsu někdy docela nebezpečný..:slight_smile:
16. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj Nuki :slight_smile:

tak jsem doobjednala poslední drobnosti a už mi fakt zbývají jen kojící podprdy a nůžky na nehtíky pro Teríska :slight_smile:

maminky, mám dotaz, je lepší na otírání očiček pro mímo vatové tamponky nebo vata?
16. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase tu, duševně jsem se vyčerpala s kolegyní na jednom papíru tak na 3 dny práce :grinning:
16. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej tak povídej :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek